|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   No pa dajmo!!
16.9.2004 10:38:59   
Joeline
Živjo punce

res, da je danes tak deževen dan ampak ko človek začne brati na RR takoj posije sonček, in to prav zaradi vas, ki ste tako čudovite:bravo::bravo::bravo:. Sigurno se sprašujete zakaj tak naslov? evo odgovor - z mojo boljšo polovico sva se odločila da bi pa tudi midva poskusila si popestriti življenje na tak način, da bi dodala tovrstno veselje kot je mala pikica v najino življenje. Sej ne da nama je dolgčas ampak naju kar malo ta starševski čut matra. In sedaj, ko gre opremljanje domeka k koncu je res čas tudi za to.
Se prav dobro počutim in sem prav vesel, da lahko svoje veselje, delim z vami. Upam, da bomo prav vse kmalu ma prav zares kmalu vesele nosečke.

En lep "sončen" dan in ostanite v :rozica::rozica::rozica:.

papa J.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   No pa dajmo!!
16.9.2004 10:43:05   
Urša76
Good luck Joeline!
Da bi se vama kar najhitreje prikazali :modri: vama iz srca želim! (Itak tud vsem ostalim!!!)
Urša

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   No pa dajmo!!
16.9.2004 10:58:17   
biba77
Hojla, J.!

Dobrodosla, pa cimprej na visji forum (beri: Prvic noseca)!

Lep pozdrav vsem!

:miska:

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   No pa dajmo!!
16.9.2004 11:51:36   
Kinokija
Čimprej naj se ti uresničijo srčne želje. :duda:

A je to tema, da se vpišejo vse, ki delajo na:modri: oz. so začele delat :modri:, oz. so se šele odločile, da bodo delali na :modri:

ok, me too, me too. :miska:

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   No pa dajmo!!
16.9.2004 15:20:51   
tinkamiška
Tud jst držim pesri, da vama čimprej rata!!;););)

Tinka

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   No pa dajmo!!
16.9.2004 16:45:04   
hruška
Ja, dobrodošla in čimprej na :modri::roza:!!!

Hruška

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   No pa dajmo!!
16.9.2004 21:18:34   
Anitka
JOELINE dobrodošla med nami. Želim ti, da bo vajina pot do :duda: zelo kratka in nam boš kmalu poročala o :modri::roza:

Anitka:metulj:

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Porod
MC09

Kako se vam je začel porod

sprožili so ga pred rokom (16%)

odtekla mi je voda (28%)

s popadki (39%)

sprožili so mi ga po roku (17%)


Število vseh glasov: 145

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!