|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nokia 5230
25.3.2011 9:07:59   
Ženkica
Živjo, možu bi rada kupila nov GSM Nokio 5230; zanima me, če jo kdo od vas ima in kako se kaj obnese?

Hvala,

Ženkica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nokia 5230
25.3.2011 9:20:23   
enea
na mobitelovi strani piše da ni več v prodajiuser posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nokia 5230
25.3.2011 9:53:32   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: enea

na mobitelovi strani piše da ni več v prodajiuser posted image



Sigurno se jo še da kje dobit, malo preveri.user posted image

Sama nimam tega Nokiinega modela, sem jih pa že kar nekaj zamenjala in sem bila z vsemi več kot zadovoljna.user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nokia 5230
25.3.2011 9:55:57   
enea
ja ja sej vem, da se jo da še kje dobit,..user posted image . moj mi je pravkar kupil LG na dotik,.. je pa res, da je moj ljubitelj nokie, in ne pozna nobene druge znamke,... in ful je zadovoljen z njo,...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nokia 5230
25.3.2011 10:06:54   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: enea

ja ja sej vem, da se jo da še kje dobit,..user posted image . moj mi je pravkar kupil LG na dotik,.. je pa res, da je moj ljubitelj nokie, in ne pozna nobene druge znamke,... in ful je zadovoljen z njo,...


Ti telefoni na dotik pa men ne potegnejo, vedno pokličem milijon ljudi brez da bi to želela.user posted image

Nokia je še vedno zakon.user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nokia 5230
25.3.2011 10:57:13   
Ženkica
na bolhi jih je kot listja in trave; novih, rabljenih............. to ne bo problem user posted image

Super mi je, ker ima gps, pa maile lahko gledaš, to dvoje mi je v resnici važno; ostalo niti ne

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nokia 5230
25.3.2011 11:21:35   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

na bolhi jih je kot listja in trave; novih, rabljenih............. to ne bo problem user posted image

Super mi je, ker ima gps, pa maile lahko gledaš, to dvoje mi je v resnici važno; ostalo niti ne



Maile je tud men fajn pogledat na telefonu, gps-a pa niti ne uporabljam, čist pozabim. Ali pa se še nisem čist zares izgubila.user posted image user posted image
Sicer pa vsaka funkcija ki jo ima telefon ne škodi, saj pravijo da od viška ne boli glava.user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nokia 5230
25.3.2011 11:25:15   
mala maja
jaz sem jo pred meseci vzela pri Simobilu.
Kolk sem pa zadovoljna z njo user posted image Žal mi je moje E63-keuser posted image user posted image , pa čeprav sta to dva čisto različna telefona ni ne vem kaj tale 5230-ka. Rajši izberi kakšen drugi telefon. Če pa ni navajen telefona na dotik pa sploh ne kupuj tega telefona, rajši kakšnega malo večjega. meni tudi ful velikokrat "zmrzne2 oziroma kar napiše da je omrežje zasedeno in sploh ne morem klicati ven. zadnjič se mi je v dveh dneh 3x ugasnila in sem morala prav fizično vzeti ven baterijo, da se je zbudila.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nokia 5230
25.3.2011 13:02:02   
titania
Te nokie ne poznam, sem se pa po enem letu končno znebila samsunga na dotik, ki je bil za en k*** - ni vlekel signala, dotik je šteku..
Ti tanovi zasloni na dotik so baje boljši..
Sem pa dobila nokio c3 in sem preeeeesrečnaa :) če mene vprašate.. ni ga čez tipke :)


_____________________________

Only God can judge me :)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nokia 5230
25.3.2011 13:45:08   
sončnica24
Jaz jo imam, čisto običajen telefon, zankrat dela je pa res da je stara pol leta tako da še mora user posted image

(odgovor članu titania)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nokia 5230
25.3.2011 17:21:32   
alda
ga ima naša najstnica in je čist happy user posted image user posted image user posted image ,
FB in you tube llaufa 100/h, pa še MSN ji vedno prav pride, ker ima tudi wlanuser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nokia 5230
25.3.2011 17:37:52   
Linostarček
ja jaz jo imam naprodaj ampak je kupljena na simobilu
Tale nokia je ok sem jo v bistvu kupila kar tko da jo sprobam samo mi ne odgovarja rabila sem jo dva tedna zdaj pa je že kar nekaj mesecev v škatli in prah nabira


< Sporočilo je popravil Linostarček -- 25.3.2011 17:39:38 >

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nokia 5230
26.3.2011 7:10:49   
tofsi
Ko sije sonce se splph ne moreš oglasit še manj koga poklicat, ker se nič ne vidi. Se pregreva, ima pa veliko funkcij. Jaz sem imela smolo, se mi je sam povezoval z internetom, račun je kr rastel. Na servisu so mi menjali ekran. Seveda stroškov ne dobiš povrnjenih, čeprav sem vsak dan stala na Mobitelu, dokler mi ga niso poslali na servis. To je moja 4 nokia in najslabša. Svetujem, da zbereš kaj druga.

(odgovor članu Linostarček)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nokia 5230
26.3.2011 12:15:15   
Linostarček
Ženkica poslala sem ti mail

Tofsi ti si pa res mela nesrećo z tem telefonom
no jaz sem ga uporabljala samo za igranje igric pa muziko in net.
It tudi samo dva tedna ker sem si potem set drugega nabavla ( jah obsedenec z mobilniki) sem jih kar nekaj menjala ampak zame ne pride v poštev ker nima fizične tipkovnice
(je šel tud galaxy s rakom žvižgat zaradi tega in še kar nekaj drugih)

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nokia 5230
27.3.2011 16:26:45   
malenaa

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

jaz sem jo pred meseci vzela pri Simobilu.
Kolk sem pa zadovoljna z njo user posted image Žal mi je moje E63-keuser posted image user posted image , pa čeprav sta to dva čisto različna telefona ni ne vem kaj tale 5230-ka. Rajši izberi kakšen drugi telefon. Če pa ni navajen telefona na dotik pa sploh ne kupuj tega telefona, rajši kakšnega malo večjega. meni tudi ful velikokrat "zmrzne2 oziroma kar napiše da je omrežje zasedeno in sploh ne morem klicati ven. zadnjič se mi je v dveh dneh 3x ugasnila in sem morala prav fizično vzeti ven baterijo, da se je zbudila.



a to si mojo 5230 opisovala user posted image

klump od klumpa - žal mi je, kolko imam las na glavi, da sem si jo kupila

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nokia 5230
28.3.2011 8:57:12   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: malenaa


IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

jaz sem jo pred meseci vzela pri Simobilu.
Kolk sem pa zadovoljna z njo user posted image Žal mi je moje E63-keuser posted image user posted image , pa čeprav sta to dva čisto različna telefona ni ne vem kaj tale 5230-ka. Rajši izberi kakšen drugi telefon. Če pa ni navajen telefona na dotik pa sploh ne kupuj tega telefona, rajši kakšnega malo večjega. meni tudi ful velikokrat "zmrzne2 oziroma kar napiše da je omrežje zasedeno in sploh ne morem klicati ven. zadnjič se mi je v dveh dneh 3x ugasnila in sem morala prav fizično vzeti ven baterijo, da se je zbudila.



a to si mojo 5230 opisovala user posted image

klump od klumpa - žal mi je, kolko imam las na glavi, da sem si jo kupila




očitno ja user posted image user posted image meni je možek obljubil da mi da polovico zraven pa še on bo vezavo vzel, tko da grem po Samsung galaksy-ja v sredo. komi čakamuser posted image user posted image . In prvič v živlejnju mi ne oporeka kaj rabim nov telefonuser posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nokia 5230
31.3.2011 10:17:33   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja


IZVIRNO SPOROČILO: malenaa


IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

jaz sem jo pred meseci vzela pri Simobilu.
Kolk sem pa zadovoljna z njo user posted image Žal mi je moje E63-keuser posted image user posted image , pa čeprav sta to dva čisto različna telefona ni ne vem kaj tale 5230-ka. Rajši izberi kakšen drugi telefon. Če pa ni navajen telefona na dotik pa sploh ne kupuj tega telefona, rajši kakšnega malo večjega. meni tudi ful velikokrat "zmrzne2 oziroma kar napiše da je omrežje zasedeno in sploh ne morem klicati ven. zadnjič se mi je v dveh dneh 3x ugasnila in sem morala prav fizično vzeti ven baterijo, da se je zbudila.



a to si mojo 5230 opisovala user posted image

klump od klumpa - žal mi je, kolko imam las na glavi, da sem si jo kupila




očitno ja user posted image user posted image meni je možek obljubil da mi da polovico zraven pa še on bo vezavo vzel, tko da grem po Samsung galaksy-ja v sredo. komi čakamuser posted image user posted image . In prvič v živlejnju mi ne oporeka kaj rabim nov telefonuser posted image


Zanimivo, sem zamenjala že enih par Nokia telefonov, pa je vse delalo tako kot je treba. Izgleda da tudi Nokia ni več tisto, kar je včasih bila.user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?