|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Norida beach, Kos
24.2.2010 11:35:16   
potepinček
Zanima me ali je kdo že bil v tem hotelu? Zanima me predvsem kakšna je hrana in velikost sob. Hvala in l.p.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Norida beach, Kos
25.2.2010 13:11:27   
latris
Mi gremo letos v ta hotel, prvič, tako da ne vem. Zanima pa tudi mene če ima kdo kakšne iskušnje. Mi gremo 19.8., 2 odrasla + 2 otroka. Kaj pa vi, ste že rezervirali?

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Norida beach, Kos
27.2.2010 11:09:07   
potepinček
Da, letimo 1.7.2010.Rezervirano imamo družinsko sobo. Mi pa je poslala sporočilo Topsi, ki je tam letovala lani in je bila zelo zadovoljna.
Ti javim, ko se vrnemo.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Norida beach, Kos
27.2.2010 19:49:54   
latris
O, super. Pa sporoči, ko se vrnete. Lp

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Norida beach, Kos
7.3.2010 22:28:09   
2ursae
mi gremo prvi user posted image , odpotujemo z Intelekto 17.6., dva odrasla + 2 otroka, prav tako v družinsko sobo. Bom poročala, izgleda super user posted image .

še tole: a potrebujem potne liste za GR? Na agenciji so rekli, da so osebne dovolj, kar se mi zdi tudi logično, a sem že slišala par posameznikov, ki so mi prisegali, da potrebujem potni list.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Norida beach, Kos
7.3.2010 22:34:27   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

mi gremo prvi user posted image , odpotujemo z Intelekto 17.6., dva odrasla + 2 otroka, prav tako v družinsko sobo.



A smem vprašat koliko vas bo to stalo? Tudi mi imamo namen letos potovat na morje z letalom, samo se še nismo odločili kam.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Norida beach, Kos
8.3.2010 8:39:44   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

A smem vprašat koliko vas bo to stalo? Tudi mi imamo namen letos potovat na morje z letalom, samo se še nismo odločili kam.


dali bomo 1.700 eur (smo se pa izprsili user posted image in vzeli sobo s pogledom na morje, kar je stalo dodatnih 20 €), dodatno smo pa plačali še parking na Jožetu Pučniku (46 €) in riziko odpovedi (cca 50 €). Je bila pa to first minute ponudba, ki je trajala do konca februarja.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Norida beach, Kos
10.6.2010 16:56:01   
2ursae
no, evo, mi imamo že ure odhoda, če katero zanima, najbrž je vsak teden enako:

se bomo zbrali na Letališcu Jožeta Pucnika v cetrtek, 17.06.2010 ob 13.35 uri.
Polet z Letališca Jožeta Pucnika na Kos z letalom Adrie Airways je predviden ob 15.35 po našem casu, prihod na Kos pa ob 18.55 po grškem casu.

Polet letala iz Kosa, je predviden v cetrtek, …….. ob 23.05 po grškem casu, prihod letala na Letališce Jožeta Pucnika pa v petek ob 00.35.


Ni ravno optimalno, če si z malimi otroci user posted image , ampak bo že šlo.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Norida beach, Kos
12.6.2010 12:42:21   
latris
Ojoj, to pa res ni ravno ugodno. Upam da se da vsaj sobo obdržat do popoldneva, ker z majhnimi otroci težko zdržiš cel dan brez sobe, sploh če hodijo še spat.

Pa lep dopust!

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Norida beach, Kos
26.6.2010 18:04:59   
2ursae
tko mi smo nazaj, bilo je super, enkratno.
Hotel je zelo v redu (res je, da primerjave nimam, ker smo prvič šli na bolj fensi varianto). sobe so super - vse v ploščicah, not stopiš v veliko spalnico, na desni je sobica z dvema posteljama (tako da so otroci v svoji sobi), naravnost kopalnica (velika, z banjo), iz spanice pa velik balkon. Mi res ni bilo žal, da smo vzeli pogled na morje, ker je bil razgled res fenomenalen.
Hotel je ves v cvetju in zelenju, lepe promenade in parki, več bazenov, spodaj pa lepa plaža z mini kamenčki, senčniki in ležalniki. Morje je prijetno in čisto.
Hrana mi je bila všeč, za jest je res na izbiro še pa še, je velika notranja jedilnica z barom na sredini, tko da hodiš okoli in okoli in nabiraš. Imajo tudi zunanjo teraso, včasih je treba malo počakat, da tam dobiš mizo. Je pa res, da je treba malo preštudirat, ob kateri uri se splača prit jest, saj ko je "rush hour" se folka gnete okoli hrane in se zna vse skupaj kar zavlečt.

Čez dan strežejo sokove (žal precej sladke) in mehurčkaste pijače, dobiš tudi vodo. Sladoled je na kepice, imajo pet okusov, postrežeš si sam. Na plaži dobiš hot-doge, sicer pa rogljičke.

če ima katera še kakšno vprašanje, z veseljem povem.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Norida beach, Kos
27.6.2010 10:16:40   
latris
O, hudouser posted image , komaj že čakam.
Kako pa je bilo s sobo? Kdaj ste jo morali zapustiti, glede na to da ste imeli letalo šele zvečer?

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Norida beach, Kos
27.6.2010 12:34:15   
2ursae
bom kar skopirala, kar sem napisala nekje drugje:

aha, brisače: varščina je 10Eur/ brisačo, mi smo jih imeli s sabo, pa itak smo tam kupili KOS brisačo, tko da smo bili dobro založeni :)
Sobe imajo hladilnik, v bistvu gre za mini bar, a ne vem, koliko je not prostora za kaj drugega, ker nisem not niti pogledala. Vem le, da je not neka pijača, ne vem pa katera niti ne vem, če je plačljiva.

Mi smo v sobi vzeli še sef, to znaša 20Eur za en teden. Nepovratnih, seveda user posted image .

Zadnji dan moraš ven do 12h, a prehrano obdržiš dokler ne zapustiš hotela, mi smo zapestnice sneli v avionu. Smo se pa zanimali, koliko bi stalo, če bi sobo obdržali do 19h in je cena prišla 40 Eur (npr do 14h je 15Eur, potem pa cena raste), tko da se za to nismo odločili. Smo spokali po urniku, pol se pa ves dan kopali, jedli normalno kosilo in večerjo. Bus je prišel po nas ob 21h in ti povem, da sobe nismo potrebovali.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Norida beach, Kos
30.6.2010 15:38:34   
2ursae
vsem, ki letite jutri, želim vam super počitnice user posted image user posted image user posted image user posted image , nedvomno se boste imeli krasno user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Norida beach, Kos
1.7.2010 7:39:04   
papia
ja eni so se že vrnali, mi pa danes odhajamo in se javim ko se vrnemo, da izmenjamo izkušnje

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Norida beach, Kos
1.7.2010 14:20:26   
potepinček
Tudi mi letimo ob 19.OO. Se javim, ko se vrnemo. l.p.

(odgovor članu papia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Norida beach, Kos
10.7.2010 9:19:58   
potepinček
Tako, pa smo nazaj. Vsem, ki boste še odšli, sporočam, da je hotel zelo lep, čist in urejen. Hrane v izobilju, ki je zelo dobra, prav tako je v izobilju tudi pijače brezalkoholne (sokovi z mehurčki ali brez, voda, soda..) in alkoholna (pivo, vino, koktajli, margarite...kar želiš).Na voljo imaš tudi prigrizke v različnih barih od hrenovk v listnatem testu, različnih zvitkov v listnatem testu, več vrst kolačov, hot-dog , krofov.  Sladoled imaš na oljo vedno, kepice si daš sam.Hotel ima več bazenov s sladko ali slano vodo, kjer imaš na voljo tudi ležalnike. Ti so na voljo tudi na plaži, ki je zelo lepa, super za otroke...droben pesek. Voda kristalno čista in prijetna. Na otoku venomer piha, vendar je ta veter prijeten, da ne občutiš vročine. splača se vzeti kakšen dan rent a car in si ogledati mesto, terme, razne plaže, vas Zia... S seboj ti dajo lanč paket, če se predhodno dogovoriš na recepciji, prav tako pa lahko greš na kosilo in pijačo v hotel na Kosu. V mesto Kardamena vozi hotelski avtobus, ki je brezplačen, vendar se moraš nanj naročit oz se vpisati v knjigo zaradi rezervacije.
Torej, nam je bil dopust zelo všeč in nimamo nobene slabe besede. Toplo priporočam vsem družinam z otroci.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Norida beach, Kos
10.7.2010 10:43:09   
Johny2
Potepinček, a lahko kaj več napišeš o sami plaži (oddaljenost od hotela, globina morja, valovi...). Se zvečer kaj dogaja v hotelu in bližini? Kako je s klimo v sobah, jo lahko sam nastavljaš, ali jo (po potrebiuser posted image ) vklapljajo centralno?

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Norida beach, Kos
11.7.2010 12:10:20   
latris
Za vse ki ste že nazaj imam še par vprašanj.

Kako je z otroško animacijo v Slo jeziku?
A v ta hotel v Kosu kar lahko prideš jest, ali se moraš kaj predhodno dogovorit?
Tu v katalogu sem videla da imajo tudi otroško restavracijo Les Smurfs. A ste tam tudi kaj jedli? A to otroci sami tam jejo?
A se da najet kakšen katamaran ali mini jadrnico na plaži. Kakšni so kaj vodni športi?

Hvala

(odgovor članu Johny2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Norida beach, Kos
12.7.2010 8:58:33   
potepinček
Plaža je 1. min od hotela in sicer droben šuderček. Valovov skoraj ni, ker piha veter iz kopnega proti morju. Voda je na začetku nizka, vendar kar hitro začne postajati globoka, tako da ne moreš stat. Je kristalno čista.Animacije so čez cel dan, vendar je v slo jeziku nisem zasledila. So v angleščini, italjanščini. Klima je nastavljiva in je v vsakem prostoru svoja (spalnica, otroška soba..), vendar dela samo ko si v sobi oz, ko vstaviš ključ. Na plaži imaš pedoline, jadrnico, kanuje, vodne športe...vendar včasih preveč piha in izobesijo rdečo zastavo. Mi smo si uspeli izposodit samo enkrat, pa še to v sosednji izposojevalnici, ker pri nas, ko je bilo brezplačno so imeli rdečo zastavo. Zabave je za vse, čez cel dan, zvečer pa imajo več prireditvenih prostorov in disco, pub... V otroški restavraciji nismo jedli, kolikor sem videla imajo tam mini stolčke in mizice, ostalo pa ne vem. Glede hrane se ti ni potrebno nikjer najavljat, greš v jedilnico, kjer te pričaka strežba in samo poveš koliko vas je, da te pospremijo k primerni mizi. Pijačo ti pri obroku prinese natakar, vse ostalo si nadevaš sam poljubno. Hrane je zelo veliko in je zelo okusna. Enako je tudi če greš jest na Kos, samo prideš tja in nihče nas ni nič vprašal. Jedli smo tam kosilo, pili pri baru in se kopali. Lahko pa se zmeniš tudi na recepciji in ti dajo zraven še lunch paket. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil potepinček -- 12.7.2010 9:07:38 >

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Norida beach, Kos
12.7.2010 12:30:17   
latris
Zgleda da je za vse dobro poskrbljeno, se pozna da je hotel z več zvezdicami. Komaj že čakam da gremo. Hvala.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Norida beach, Kos
12.7.2010 14:21:41   
potepinček
Ne skrbi, vse je super in zelo boste uživali. L.P.

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?