|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noseča kljub KT??
20.8.2014 11:17:02   
Montserat
Pozdravljene! :)

Sem nova na tej strani in ne vem kaj naj naredim. Jem redno kontracepcijske (Yaz). Že skoraj 3 tedne, me čudno tišči v trebuhu (glih tako kot da mi bo kaj ven padlo), skoraj vsako jutro imam izcedek, ki je podoben M (ampak ni M, saj je zelo malo). Jem skoraj nič, saj se mi ob pogledu na hrano prične želodec kar obračati in mi rata slabo, skoraj celi dan mi je vroče (v tem v mrzlem vremenu!), če se naprezam, skoraj znorim od tiščanja v trebuhu. In seveda najprej sem pomislila da sem noseča, ampak bilo mi je zelo čudno da bi bila noseča, saj jem kontracepcijske! Naredila sem 2 testa, prvi test je biu +, drugi pa -.. in sedaj nevem kaj narediti! Saj me skrbi, da v primeru da sem res noseča, da bi blo potem kaj s sončkom narobe, saj še vedno jem kontracepcijske.
Naj omenim še, da ne vem kdaj je bila zadnja ovulacija, saj sem si pred mesecom dni prestavila M zaradi morja.
Kaj naj naredim? Je katera od vas tudi imela takšen primer?

Prosim za vašo pomoč, ne vem kaj storiti.
Že vnaprej se vam zahvaljujem za vašo odgovore in vašo pomoč! :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noseča kljub KT??
20.8.2014 12:50:13   
Anonimen
Pojdi na odvzem krvi, da ti potrdijo ali pa ne potrdijo nosečnost.

(odgovor članu Montserat)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noseča kljub KT??
20.8.2014 12:59:40   
Žabinčica
Ti še sem kopiram moj odgovor iz druge teme user posted image :

Montserat, meni osebno je CB test najboljši in mi je vedno pokazal prav (čeprav imajo ene punce drugačne izkušnje), tako da če ga nisi še, lahko poskusiš še ta test da vidiš kaj ti bo pokazal. Potem lahko greš tudi samoplačniško na krvni test; poišči v katerem laboratoriju blizu tebe ga opravljajo in tisti ti bo sigurno povedal kako in kaj oz. če nosečnost je. Lahko bi mogoče šla tudi gin. tvojo verjetno tudi kdo nadomešča, pa pač tam malo razložiš, da te skrbi če je nosečnost in ti jemlješ naprej kontracepcijo, itd....ali pa počakaš še ta dva tedna da se tvoja gin. vrne.

V vsakem primeru javi kako si in kako se je izteklo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noseča kljub KT??
20.8.2014 14:52:31   
Tikie
Montserat tako,kot so ti ze svetovale punce.Pojdi na krvni test in bos najbolje vedela pri cem si.Zato ne rabis cakat g,lahko gres samoplacnisko v najblizji laboratorij(stane okoli 10eur) in naj ti vzamejo kri.Rezultati pa se isti dan v roku par ur.Ce se ti vseeno zdi,da ne bi sla,bi pa jaz na tvojem mestu prekinila s KT vse dokler ne razjasnis dvoma.

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noseča kljub KT??
25.8.2014 10:16:57   
SU
Tudi jaz sem bila 2krat noseča in vedno sem delala CB test, ki mi je pokazal že pred izostankom M... Jaz bi šla na tvojem mestu na pregled h G... možno, da si noseča in mogoče že več kot 6t., saj te tiščati prične malo kasneje... In pa prenehaj s KT, če si slučajno noseča. Saj lahko potem na novo začneš spet s KT, če nisi...
Srečno.

(odgovor članu Montserat)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noseča kljub KT??
25.8.2014 10:54:27   
RIJA*
za take primere se gre pri nas h ginekologu in odgovor je na dlani....

...vedeževalke se v takih primerih ne obnesejo najbolje....

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 25.8.2014 10:55:03 >

(odgovor članu Montserat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noseča kljub KT??
25.8.2014 10:56:43   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: SU
In pa prenehaj s KT, če si slučajno noseča.



se ti ne zdi bolje, da reskira par ur, gre na krvni test in se potem odloči?

ker če ni noseča, je še vedno v tvojem primeru možnost, da bo...in če je kontracepcijske tablete verjetno ne dela intenzivno na zanositvi.

kaj praviš?

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noseča kljub KT??
26.8.2014 7:34:12   
Tikie
Pa jaaaa...saj smo ji vse najprej rekle, naj gre na krvnega. Daj malo preberi vseuser posted image . Samo zgleda, da razpleta ne bomo izvedele, ker ni Montserat nič sporočila, kaj se je zgodilo.
Sicer je pa tako, če misli, da je noseča in noče na krvnega in ne ve kaj bi v tem času s KT, je bolje, da preneha in se v tem času spolnih odnosov vzdrži ter počaka, do druge tedna, da se vrne njen G. Se ti ne zdi?Ker če je noseča zdaj že je kar je, plodu pa lahko samo škoduje. Se je pa razvidlo iz njenega pisanja, da tud, če se je zgodilo bo vesela.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noseča kljub KT??
26.8.2014 7:50:10   
Tikie
Aja in še to RIJA*...
Pojdi pogledat v temo bodoče nosečke in boš videla, da je delala 2 testa, da je naročena k svojemu ginekologu 1.9., saj je do takrat njen g na dopustu, tako, da je šla tudi k dežurnemu g, samo ni nič napisala kaj je blo.
Tko, da...čemu taka zajedljivost? Daj drugič raje vse preberi in ne takoj napadat, da nismo vedeževalke.Saj se da vse lepo rešit, prosila je le za nasvet.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noseča kljub KT??
26.8.2014 8:34:21   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Tikie

Aja in še to RIJA*...
Pojdi pogledat v temo bodoče nosečke in boš videla, da je delala 2 testa, da je naročena k svojemu ginekologu 1.9., saj je do takrat njen g na dopustu, tako, da je šla tudi k dežurnemu g, samo ni nič napisala kaj je blo.
Tko, da...čemu taka zajedljivost? Daj drugič raje vse preberi in ne takoj napadat, da nismo vedeževalke.Saj se da vse lepo rešit, prosila je le za nasvet.



pa ti res misliš, da bom izvedla detektivsko akcijo preden napišem komentar? a si resna?
napišem na podlagi tega, kar preberem tu.....

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Noseča kljub KT??
26.8.2014 9:15:54   
Tikie
Ne, ne mislim.Samo, če že ne spremljaš redno foruma in hodiš samo vsake toliko malo pofirbcat, ni nobene potrebe po sakrazmu.
Gre zgolj za način, kako si napisala.
Sicer pa nisem tu gor zato, da bi se s komerkoli kregala, le objasnila sem ti njeno situacijo.
Pa lep dan še naprej.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Noseča kljub KT??
26.8.2014 10:47:35   
SU
Ponavadi ne prideš takoj na vrsto za krvni test (ali pač?) in bi verjetno mogla že kakšno KT vzet vmes... zakaj bi tvegala, če lahko uporabi kondom... al pa počaka par dni s hopsanjem... V primeru N je še vseeno na prvem mestu bebika...

< Sporočilo je popravil SU -- 26.8.2014 10:48:08 >

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?