|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova anesteziologinja v porodnišnici Postojna
3.6.2013 12:37:37   
julija50
Pozdravljene mamice in nosečke!
Sama sem rodila pred petimi leti, in sedaj smo ponovno v pričakovanju. Dan D naj bi biv 25.6. Prvič sem rodila v Postojni z epiduralno, ker je biv porod res naporen, vse skupaj se je zelo zelo vleklo. Epiduralno mi je dal dr. Grmek, in je bilo fenomenalno, kot da sploh ne bi rojevala.user posted image user posted image user posted image Sedaj imam tudi namen vzet epiduralno, vendar me malo skrbi. Prijateljice so mi povedale, da je tam sedaj zaposlena nova anesteziologinja in je menda zelo nesramna in menda celo neprofesionalna. Vem, da si vsi niso enaki, vendar me zelo skrbi, da epiduralna ne bi držala. user posted image Pa me zanima, če ima katera kakšno izkušnjo?

Zaskrbljena Julija
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nova anesteziologinja v porodnišnici Post...
4.6.2013 13:52:15   
Doll
Speti rekla-kazala
Dvomim,da se ne bi nič slišalo če je tako neprofesionalna in nesramna .
Sicer pa odnos nima veze z epiduralno :)

(odgovor članu julija50)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nova anesteziologinja v porodnišnici Post...
4.6.2013 13:57:48   
Klemy82
Hmmm, tista anesteziologinja, ki sem jo jaz imela je bila zelo strokovna in prijazna, večkrat me je prišla pogledat, kako sem, pa je bila tisti dan ful gužva. Namreč sem imela eno neprijetnost, ki je tudi EA ne more odpraviti, tako da je bilo pestro... Je bila pa res malo bolj resne sorte ženska, pa ok, saj je tam zato, da mi da EA, ne da spije kavico z mano in počveka o vremenu. user posted image Pa sploh ni rečeno, da boš dobila njo, dobiš pač tistega, ki takrat dela, ko prideš rodit. Tudi Grmek še dela in miga na polno, pa še enega anesteziologa imajo, kolikor vem, pa tudi kakšen pogodbeni vskoči, ko je treba...

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nova anesteziologinja v porodnišnici Post...
4.6.2013 14:03:15   
poli*

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Speti rekla-kazala

Se strinjam! Pred mesecem in pol ni bilo (še) nobene nove (ena ženska je tam že nekaj let). Morda izgleda neprofesionalno (telesna podoba- nihče ni popoln, kajne user posted image ), lahko pa rečem, da zadevo obvlada, tako da bodi brez strahu. Včasih preveč pričakujemo in mislimo, da nas bodo nosili v vati in kovali v zvezde, zato nas vsaka beseda prizadene. Bodi pozitivna in optimistična, pa boš s svojo energijo razorožila še tako kisle ljudi.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nova anesteziologinja v porodnišnici Post...
19.6.2013 23:50:26   
lola44
Pozdravljena Julija!
Jaz sem naletela na "novo anesteziologinjo", iz Maribora. user posted image . Zelo nesramna ženska. Zelo je grdo komentirala mojo telesno težo, pa imam manj kil ko ona... user posted image

(odgovor članu julija50)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nova anesteziologinja v porodnišnici Post...
29.7.2013 11:48:37   
canca
Anasteziologinja, ki sem jo imela jaz (sicer za CR, ne epiduralno) je bila profesionala in prijazna.

(odgovor članu lola44)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nova anesteziologinja v porodnišnici Post...
4.8.2013 15:12:18   
Matkurja
Jaz sem rodila lani januarja, napovedan CR, spinalna. Anesteziologinja (žal ne vem imena, močnejše postave,verjetno Mirjam Golub http://www.bolnisnica-po.si/osebje) je bila zelo prijazna. Tudi po porodu je večkrat prišla me pogledat na intenzivno, ker mi je bilo med anestezijo malo slabo.

Imam pa slabe izkušnje z dr. Grmkom, ki je bil do mene nesramen na informativnem sestanku.

(odgovor članu canca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nova anesteziologinja v porodnišnici Post...
7.11.2013 15:15:55   
pikapoka82
Jaz imam z dr. Golub super izkušnje. Res je na prvi pogled malce "odštekana" ampak je profesionalna in korektna.
Same pohvale.

(odgovor članu julija50)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?