|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova borba se pripravlja VII.
2.9.2010 21:00:16   
~Biba~
Vzela sem si to čast, da odprem borbo 7...

Ker je 7 pravljična številka, upam, da bom na tej borbi, tudi jaz prišla na vrsto, da objavim veselo novičko....

za otvoritev pa častim rundo vsem borkicam (slikic mi ne gre lepit...imagine čajčke pa torticeuser posted image )
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
2.9.2010 21:15:03   
ledenka
user posted image user posted image user posted image

nova borba

user posted image user posted image user posted image  

biba, naj bo to tvoja borba, da bi postopek lepo minil in bi zagledala magični user posted image  čez ene 3 tedne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
2.9.2010 21:22:25   
Nončika
biba, tu sem. navijam z polno paro zate.

jaz sama se več borila za magični plusek verjetno ne bom. sem pa tu in zvesto navijam za vas, ki še čakate in še boste mogoče kdaj čakale na magične pluske.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
2.9.2010 21:57:56   
Serendipity
JustPerfect – Yeeaaah! Prava za otvoritev Borbe Seven! Naj kaj kmalu tu zasije magični plusek! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  ps: se ti pa pridružujem v 'borbi. Sicer smo že nekaj časa aktivni v tej smeri, ampak če ne bo, pa gremo MB stričke malo spet pogledat!

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
2.9.2010 22:12:07   
sonček33
Srečno, Kekec! opa Srečno, punce!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
3.9.2010 4:16:22   
pikicao.
jz tud jz tudd :)))

cakam d pride user posted image (cez cca. 2--3 dni) pol pa bomo delal đuveđ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


aja jutroooo user posted image user posted image user posted image user posted image glih zajtrkujemuser posted image
pol pa sibnem na siht+fax ..pisem se iz sluzbe kej, ce bom utegnila... mislim na vas...biiig huguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mwa mwa mwa


_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
3.9.2010 7:46:35   
pikicao.
user posted image


evo mal pavzice v sluzbiii user posted image  grem po cajcek user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
3.9.2010 8:49:28   
Anonimen
jutro!!!!
uvav prvo čestitke beniki za pikico in pa Špelki za nečakinjouser posted image

u madonca a še kr 3x bom postala tetka aj lajk ituser posted image user posted image user posted image bom držala pestke za vse in da bodo čimprej pluski na obzorjuuser posted image

pikica vidim da pri tebi pa kr spremembe prihajajo i to korenite,super sem prov vesela zateuser posted image če ti pa kdo teži pa povej bomo vse zrihtal tud Zavca če je potrebnouser posted image

(odgovor članu pikicao.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
3.9.2010 8:58:42   
~Biba~
jutro...

uuu to rundo pa se bomo borile pa navijale...

Se
nič čakat, hitro srečko kupituser posted image

ledenka iz tvojih ust (ups, tipkovnice) v božja ušesa. p.s. kdaj pa vi grete po sestrico?user posted image

ooo sonček33...kako kaj mali pobalinček?

pikica pa daj no ob 4 zjutraj...to je zame nenormalna ura...user posted image zato pa sem šla za tršicouser posted image

larilu in ostale dobro jutro, pa lep začetek petka in s tem vikenda vam želimuser posted image





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
3.9.2010 9:43:05   
pikicao.
biba mogoce bo cas za naju v tej borbici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa ne to je cist ok urca user posted image user posted image user posted image jz biti navajena user posted image user posted image user posted image user posted image


in kaj boste pocele kej cez vikend? jz bom na  user posted image cakala user posted image user posted image user posted image
pa se ucila k mam 8.9. izpit.. tko d pestke treba drzat user posted image


_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
3.9.2010 9:46:36   
Anonimen
jaz morm it pa zdele tortico za klarči tko da jo jutri samo sestavim,oziroma zdele se mi mudi okraske delat kl je glih zaspala 

(odgovor članu pikicao.)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
3.9.2010 10:00:16   
ledenka
mi sestrco že delamo user posted image  

sam mam čist zmešane cikluse, med 20 in 40 dni dolge, tak da ne vem, kdaj bo ratalo. pa včasih je O, včasih ne... se ne sekiram, bo, ko bo user posted image  

ampak vidim, da nas je spet kar nekaj v borbi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
3.9.2010 10:01:24   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: larilu

jaz morm it pa zdele tortico za klarči tko da jo jutri samo sestavim,oziroma zdele se mi mudi okraske delat kl je glih zaspala 
komaj čakam slikceeeeee user posted image user posted image user posted image  ti želim uspešno delo!

a tortice narediš tudi za druge? user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
3.9.2010 10:11:30   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

mi sestrco že delamo user posted image  

sam mam čist zmešane cikluse, med 20 in 40 dni dolge, tak da ne vem, kdaj bo ratalo. pa včasih je O, včasih ne... se ne sekiram, bo, ko bo user posted image  

ampak vidim, da nas je spet kar nekaj v borbi user posted image user posted image user posted image




dejmo pol navijimo d bo borba VII. obrodila sadove user posted image user posted image user posted image user posted image



larilu, kaksna torta pa bo?


_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
3.9.2010 11:10:42   
Anonimen
evo obraz od dojenčka je že narejen in seveda bi bilo lažje z modelčkom vendar tud brze njega gre in vmes me je presenetila pikica s slikco k je prečudovita,vidva sta res prov0 ustvarjena za skupiuser posted image predvidevam da tist grad pa mene čaka  a neuser posted image user posted image
ajsi ne sam za domače delam tortice,bo pa spodnji del bo s pariško kremo zgornji pa z bavarsko jagodno (z domačimi k jih je bilo letos full),tko da bo za vsakega nekajuser posted image
zdele se je pa mala že zbudila tko da konec za zdaj k mi čist nč ne pusti

(odgovor članu pikicao.)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
3.9.2010 19:13:05   
Anonimen
JUPIIIIIIIIIII!!!! BORBA VII.!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naj bo to uspešna borba za vse, ki bodo začele z novo borbo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dejmo punce!!!!!!!  Perfektisima, pikica, Sonči33, Ajsi, Erin, Špelka, Gigi, Lunca, Larilu, Se*, Nonči, Mikla, Sonči85, aquica, Benika,........ VSE BORKICE AKCIJA!!! Ma da nam tokrat uspe uspešno zaključit temo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
3.9.2010 19:21:15   
miklarom
aaaaaaaaaaaa, že sedma tema , madonca ste pa pridne in aktivne tle gor , bravouser posted image user posted image user posted image user posted image , mislim na vas vsak dan in RVI

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
4.9.2010 7:48:18   
pikicao.
jutrcka user posted image


jz ze v polnem user posted image

pa zebe me k cucka ..hihihi... pa ne da se mi vc, pa mam se toook user posted image
user posted image  se ni prsla.. se cakamo


lep pozdravcek vsem skpi

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
4.9.2010 9:54:51   
Anonimen
jutro!
moja pikica itak PRIDNAuser posted image
jaz mam pa še okraske za naredit potem pa sestavit in fertik del
larilu je zaključila z delanjem otročkov tako da zdej samo še navijauser posted image

(odgovor članu pikicao.)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
4.9.2010 10:17:19   
Anonimen
Jutrčka tudi od mene user posted image

Se kregam z mojim, k spet seveda noče v LJ user posted image Ta dec je tak zapečkar, da to kr boli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Okol bajte pa pder postavlen in fasado delajo, v stanovanju mraz (da kopalnice sploh ne omenjam), mi bomo pa cel vikend na promenadi doma... Nas delavci z vseh zornih kotov gledajo user posted image

PIKI čakamo poročilo ko pride user posted image in navijamo za nov krog user posted image user posted image user posted image Zate že dooolgo nismo navijale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

larilu privošči nam potem slikice torte user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil živa25 -- 4.9.2010 10:18:12 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
4.9.2010 12:25:36   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: larilu

jutro!
moja pikica itak PRIDNAuser posted image
jaz mam pa še okraske za naredit potem pa sestavit in fertik del
larilu je zaključila z delanjem otročkov tako da zdej samo še navijauser posted image



hvala hvala..v sredo navijat teba full za tale izpit..kr mi nekak kr ne gre nc v glavo k sam cakam tole tetkico d pride user posted image user posted image

ziva je navijat navijat user posted image user posted image  sam d tetke piridee


aja pa larilu slikco tortice/okraskov :)


btw.. nove cevlje mam spt..user posted image  hihihihi.. zagon za ucenje user posted image

zdej pa mojm krompirjeve svaljke delam... si jih je zazelu na drobtinih user posted image
ko sm jz prjazna

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
4.9.2010 13:03:07   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Jutrčka tudi od mene user posted image

Se kregam z mojim, k spet seveda noče v LJ user posted image Ta dec je tak zapečkar, da to kr boli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Okol bajte pa pder postavlen in fasado delajo, v stanovanju mraz (da kopalnice sploh ne omenjam), mi bomo pa cel vikend na promenadi doma... Nas delavci z vseh zornih kotov gledajo user posted image

PIKI čakamo poročilo ko pride user posted image in navijamo za nov krog user posted image user posted image user posted image Zate že dooolgo nismo navijale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

larilu privošči nam potem slikice torte user posted image user posted image user posted image




zivi..sama sibi v lj user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
4.9.2010 14:55:29   
Anonimen
Smo skuhali in je moj obupal, ker sem se tok grdo držala user posted image Tko da gremo zdej vsi v LJ... Zdej se pa vadi, da je sam to hotu, da pojemo kot družina, pol pa lahko gremo kamorkoli user posted image   Tko ga ne bi znao, skupo bih ga platio user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikicao.)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
4.9.2010 15:03:54   
Nončika

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

JustPerfect – Yeeaaah! Prava za otvoritev Borbe Seven! Naj kaj kmalu tu zasije magični plusek! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  ps: se ti pa pridružujem v 'borbi. Sicer smo že nekaj časa aktivni v tej smeri, ampak če ne bo, pa gremo MB stričke malo spet pogledat!



seki, jeee!!! to mi delaj. pa čim prej naj vama rata, pa še to brez stričkov. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
4.9.2010 15:04:12   
Nončika

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

JustPerfect – Yeeaaah! Prava za otvoritev Borbe Seven! Naj kaj kmalu tu zasije magični plusek! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  ps: se ti pa pridružujem v 'borbi. Sicer smo že nekaj časa aktivni v tej smeri, ampak če ne bo, pa gremo MB stričke malo spet pogledat!



seki, jeee!!! to mi delaj. pa čim prej naj vama rata, pa še to brez stričkov. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?