|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novalac, kje je najcenejši?
29.7.2010 14:24:57   
soncnica 3
Po različnih AM, ki smo jih morali poskusiti zaradi močnih krčev smo pristali na Novalacu in sicer Novalacu AC in Novalacu 1 /po nasvetu farmacevtke kombiniram AC v času krčev in Novalac 1 v času, ko jih sin praviloma nima/. Ker je to AM kar dokaj drago bi vas prosila, če mi lahko pomagate z izkušnjami, kje ga kupite. Koliko sem našla po forumuh je baje v Avstriji občutno ceneje, sem pa iz Dolenjske in mi je hoditi v Avstrijo po mleko kar daleč, pa vprašanje, če se potem to še splača. Obstaja mogoče kakšna lekarna, ki pošlje naročeno oziroma poznate kakšno njihovo spletno stran, sama se z nemščino znajdem le toliko, da razumen večino napisanega, z njihovimi brskalniki se pa /še/ ne znajdem.

Hvala vsem, ki mi lahko pomagate.

< Sporočilo je popravil soncnica 3 -- 29.7.2010 14:25:55 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.7.2010 14:41:59   
Katy78
Mi smo ga kupovali v Avstriji, in sicer v Borovljah, smp pa iz Kranja, tako da nam je bilo blizu. Je pa navadni Novalac nekje 1x cenejši kot pri nas, ti posebni Novalaci (AR, IT ipd.) pa sicer so cenejši, ne pa toliko kot "navadni" Novalac.

Drugače pa če boš šla v Avstrijo, ga kupiš večje količine in verjetno se ti bo splačalo (bi bilo dobro malo preračunat). Je pa fajn, da če nameravaš kupiti večje količine, da se prej v lekarno pokliče in naroči, ker ponavadi nimajo velikih zalog.


< Sporočilo je popravil Katy78 -- 29.7.2010 14:43:29 >

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.7.2010 14:43:33   
2.2.
mi smo ga pa kupovali na hr

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.7.2010 15:00:35   
soncnica 3
2.2., kje na hrvaški pa? Glede na ta, da smo blizu meje bi bila za nas to veliko primernejša varianta.
KATY78, hvala tudi za tvoje informacije, v skrajni sili bomo  šla mogoče tudi v to varianto, da pokličemo, naročimo, gremo več iskat...

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.7.2010 15:05:05   
ema tiara
sončnica imaš zs

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.7.2010 15:05:19   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: soncnica 3

2.2., kje na hrvaški pa? Glede na ta, da smo blizu meje bi bila za nas to veliko primernejša varianta.
KATY78, hvala tudi za tvoje informacije, v skrajni sili bomo  šla mogoče tudi v to varianto, da pokličemo, naročimo, gremo več iskat...



midva sva ga hodila tud na hrvaško iskat, sva iz KK tako da sva ga šla iskat v Zagreb ali pa tukaj takoj za mejo (bregana) v Samobor

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
29.7.2010 15:09:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu štrumfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.7.2010 15:11:20   
farina
mene pa zanima nekaj, naša ta mala je stara 2 mesca pa 20 dni, uporabljamo novalac AC, ME PA ZANIMA, če lahko potem ko se ji prebava uredi grem kar na novalac navaeden 2, al morm še zmes 1uporabit?

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
29.7.2010 15:13:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu farina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.7.2010 15:17:15   
soncnica 3
Kje v Samoboru - ime lekarne, lahko tudi Zagreb; hvala.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.7.2010 19:17:42   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Prehod iz 1 na 2; je napisano na škatli, koliko mesecev je potrebno, da je otrok star.


mislim, da je to 6 mesecev

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.7.2010 21:33:16   
soncnica 3
Ja, na Novalacu 1 piše 0-6 mesecev, torej je N 2 od 6 mesecev naprev. No kakšnih mesed do 14 dni gor ali dol, odvisno od otroka, oziroma, koliko se jaz spomnim mojega prvega sina, jaz sem mu v 5. mesecu malo pomešala /sicer je bil na Hippu/, 1 in 2, pa mu je ustrezalo, saj je bila mešanica tako bolj "močna", potem smo šli na 2.
Poskusi, da daš recimo 3 merice N1 pa 1 merico N2 in če ustreza, zakaj pa ne. Če pa je mleko zaenkrat dovolj hranljivo /otrok "zdrži normalno 3 ure ali več, ponoči pa normalno spi/ potem je po mojem še nesmiselno menjati.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
1.8.2010 23:35:19   
sonček88
Imajo ga tudi v Italiji pakirane po 800 g in so približno 9-10 eurow...torej bolj poceni kot tu ki za 400g je cca. 8 če se ne motim...

lahko prašaš če mogoče ga pošljejo po pošti...??


_____________________________

Najlepše je v družbi ljubljenih oseb.
***MATIJA***

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
2.8.2010 11:01:04   
soncnica 3
V soboto smo prečesali lekarne v samoboru (hrvaška) in Novalac AC stane /po najcenejši varianti, v lekarni v Mercator centru/, 67,15 HRK, preračunano 9,30 evra, torej, če se ša zapelješ do tam ne prihraniš praktično skoraj nič, razen če greš ravno mimo...

Novalac 1 pa stane v naši lekarni /800g/ nekaj čez 15 evrov (farmacevtka mi je povedala, da je ta varianta z 800g pakiranjem bolj nova, je pa ugodnejša od 400g pakiranja). tako da, pač bomo morali zdržati teh nekaj mesecev bolj na tesno, ampak, saj nam drugega ne preostane.

Hvala za vse nasvete.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček88)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
1.2.2012 13:42:47   
zeljka m
Stanje v januarju 2012


Novalac 800 g ( 1 in 2) - Lekarne v Sloveniji 16 EUR  (zastopnik MEDIS)
                                   - Lekarna v Italiji (takoj za mejo slo obale) 10 EUR (zastopnik Novadynamics)
                                   - V Avstriji pa je stanje tako, še oktobra 2011 so bili v Bad Radkesburgu (pri G. Radgoni) in Pliberku (koroška)11 EUR,  vendar takrat niso bili od  MEDISA. Novembra so v teh dveh krajih začeli prodajati MEDISOVO in od takrat je cena 13, 5 EUR.

Razlika Italija- Slovenija je trenutno 6 EUR !!!




                                    -


(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
27.2.2012 21:27:02   
urskaja
zeljka m....kje je to :takoj za mejo slo obale? a bi blo fino naročit prej? imaš kakšen kontakt? help!!! vsi so tok skrivnostni...jst sam berem, da je ceneje, ceneje, ceneje...kje za vraga?
hvala..upam, da sploh še bere kdo tole...se bom mogla res sama podat v iskanje? mene ropajo v moji lekarni! dajem 16,30 evra za 800g piksno!!!!!! help!!!!

(odgovor članu zeljka m)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
27.2.2012 21:44:26   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: zeljka m

Stanje v januarju 2012


Novalac 800 g ( 1 in 2) - Lekarne v Sloveniji 16 EUR  (zastopnik MEDIS)
                                   - Lekarna v Italiji (takoj za mejo slo obale) 10 EUR (zastopnik Novadynamics)
                                   - V Avstriji pa je stanje tako, še oktobra 2011 so bili v Bad Radkesburgu (pri G. Radgoni) in Pliberku (koroška)11 EUR,  vendar takrat niso bili od  MEDISA. Novembra so v teh dveh krajih začeli prodajati MEDISOVO in od takrat je cena 13, 5 EUR.

Razlika Italija- Slovenija je trenutno 6 EUR !!!


Kašna je pa razlika med temi zastopniki (Medis in Novadynamics)?? Mleko je še vedno enako??? Ni nobene razlike, katero je boljše??? A niso pakiranja (ta večja) od 900g in ne 800g??

Če je tašna razlika med Slovenijo in Italijo, grem raje v Italijo kupit, saj živim 5km od meje (sem z obale), ker tukaj pri nas peharijo za znoret!!!

(odgovor članu zeljka m)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
27.2.2012 22:21:51   
urskaja
a mi boš pol ti sporočila kam naj grem iskat?

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
27.2.2012 22:24:35   
kimica86
Lahko sporočim, ni problema.. Jaz sem pisala mail lekarni v Muggi, ki je najbližja (cca. 10km stran) pa me zanima, če imajo na zalogi in kašno ceno imajo.. Če mi v 2dneh ne odgovorijo, bom poslala dragega pa naj preveri, ker on se tudi bolj znajde tam kot jaz.. hehehe user posted image

Od kod pa si, če smem vprašat??

(odgovor članu urskaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
28.2.2012 6:13:31   
lily32
Mi smo naši večji 2009 dajali najprej Novalac, kupljen pri nas, potem pa logično, zadari cene tistega iz Italije, a nisem opazila nobene razlike, razen proizvajalca. 

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
28.2.2012 6:38:04   
urskaja
kimica86...to bi blo super!!! zlata si!user posted image
jst sm drugače iz domžal (cca 15km iz lj ven proti štajerski...), pa mi je nekako čisto vseeno al grem gor(avstrija) al dol(italija)-itak bi to združla z izletom pa bi blo...no mogoče mi je edino precej pomembno to, če je odprto v soboto, ker moj dela....

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
28.2.2012 7:38:00   
lily32
To je telefonska številka lekarne na Fernetičih (če greš po avtocesti, takoj čez mejo pri Sežani): 0039 040 212 733

Lahko pokličeš, da ti rezervirajo ali naročijo, če slučajno nimajo na zalogi. Govorijo slovensko. Ob sobotah delajo od 8.30 do 12.30. Zdaj nisem bila par mesecev tam, a mislim, da niso spreminjali urnika. Sicer pa, če pokličeš, lahko preveriš.

(odgovor članu urskaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
28.2.2012 8:18:44   
urskaja
lily32...pa zlata si! pokličem!

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
28.2.2012 9:57:30   
lily32
user posted image Malenkost.

(odgovor članu urskaja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
28.2.2012 16:47:05   
kimica86
Jaz imam najbližje v Muggi (Farmacia Aquilinia) in so mi že odgovorili na mail:

Il NOVALAC 1 (800gr) costa Euro 10,80 e di solito è disponibile, il NOVALAC AC (800GR) costa Euro 29,70 e lo trova solo su ordinazione.
Cordiali saluti,
Farmacia Aquilinia

PREVOD:
NOVALAC 1 (800g), cena 10,80 eur je na voljo, NOVALAC AC (800g), cena 29,70 eur, je na voljo samo po naročilu.

Tako, da se kar splača.. Pri nas v lekarni v Ankaranu je cena za NOVALAC 1 (400g) nekje okrog 7,10 eur. 800g pa okrog 13 eur.. Nekaj razlike je, vendar ne ogromne.. Ponekod je še dražje, kot sem opazila.. Se pa splača, če greš iskat npr. vsaj 5 škatlic..

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?