|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novalac v Avstriji
14.7.2008 14:49:21   
Peli
Pozdravljene.
Zanima me če je mogoče katera kdaj kupovala tam to mleko? Ga prodajajo po vseh lekarnah in kakšna je cena?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novalac v Avstriji
14.7.2008 16:30:23   
selma2
Mislim, da je ena napisala, da ga je tam kupla in, da bi naj bilo ceneje. 

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novalac v Avstriji
14.7.2008 18:40:22   
Mat3ja22
jaz ga kupujem. 800g imajo za 9.95 evra. majo ga pa po moje po vseh lekarnah, samo naročit ga je ponavadi treba prej. jaz ga naročim preko maila, drugi dan pa grem iskat.

(odgovor članu selma2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novalac v Avstriji
14.7.2008 18:58:24   
KRTR
baje da je cenejši na Hrvaškemuser posted image

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novalac v Avstriji
15.7.2008 16:19:53   
jajula
smo lih bli na hrvaškem in je cca 1-2e cenejši kot pri nas, tko da je definitivno v avstriji najcenejši.

(odgovor članu KRTR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novalac v Avstriji
16.7.2008 23:10:48   
Peli
Naročila po telefonu 6 kom. Novalac 1 - v lekarni v Borovljah, pa nič vprašala za ceno user posted image ---> šla iskat in plačala 96EUR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ja, torej en, 800g NOVALAC 1 pride 16 EUR!!! Sm našla najdražjo lekarnouser posted image
user posted image

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novalac v Avstriji
18.7.2008 20:05:03   
blaža
preko katerega meila ga lahko naročim? Že v naprej se zahvaljujem za odgovor. Pa ti ga tudi pošljejo al ga moraš it sam iskat? Hvala.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novalac v Avstriji
19.7.2008 23:42:13   
only_me
glede maila je to tak.... ti veš v katero lekarno greš iskat. In tja pokličeš ali jih pač kontaktiraš po mailu. Jaz sem mleko kupovala v lekarni, ki je takoj za Šentiljem - Mariahilf Apotheke Strass. 

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novalac v Avstriji
21.7.2008 15:03:00   
Sandra*
IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Naročila po telefonu 6 kom. Novalac 1 - v lekarni v Borovljah, pa nič vprašala za ceno user posted image ---> šla iskat in plačala 96EUR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ja, torej en, 800g NOVALAC 1 pride 16 EUR!!! Sm našla najdražjo lekarnouser posted image
user posted image



V Avstrijo se ne splača več hodit nič iskat. tut plenice so pri nas cenejše, pa čeprav so nemške. No, da ne boš zdaj še na Hrvaškem naročila, k pravjo, da je cnej, lahko, da sam reklamo delajo, pol pa ti lepo greš in fajn poksirajo teli lekarnarji.user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novalac v Avstriji
21.7.2008 15:28:06   
mary_lou
Novalac je definitivno najcenejsi v avstriji, jest ga kupujem v celovcu, nic ne narocas vnaprej ampak prides in dobis oz. vecje kolicine narocis pocakas cca. 45 min in mas.

To da se pa ne splaca pa tud priblizno ni res v celovcu je 800 g novalaca 10 evrov, tok k tle 400 g

torej se splaca ali ne? No valda po en paket valda ne hodis gor, ce pa vec vzames se pa definitivno splaca, da ne govorimo o otroskih cunjah k so cist pocen gor, govorim za celovec drugih krajev ne poznam. Mi gremo gor 3 -4 krat na leto se vsi oblecemo nakupimo mleko, plenice itd , čistila.....


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novalac v Avstriji
21.7.2008 18:39:27   
Sandra*
IZVIRNO SPOROČILO: mary_lou

da ne govorimo o otroskih cunjah k so cist pocen gor, govorim za celovec drugih krajev ne poznam. Mi gremo gor 3 -4 krat na leto se vsi oblecemo nakupimo mleko, plenice itd , čistila.....



Tole se si pa zmotila. Razen če kupuješ cune v kakšnem posebnem diskontu, pa še to ne verjamem, da bi jih dobila. Jaz grem v glavnem v h&m in c&a, pa ne zato k bi blo cnej, k je draži, ampak zato k majo mal več izbire. Bodiji navadni: pri nas so 2.50 eur, v avstriji 2.90 eur (čist popolnoma enaki), ostalo pa prav tako.

Blo je cnej v avstriji, ampak že dolgo ni več.


< Sporočilo je popravil Sandra* -- 21.7.2008 18:40:05 >

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novalac v Avstriji
30.7.2008 21:50:33   
teja_1
Sandra to glede Avstrije pa ne bo drzalo. Niti malo. Novalac je pol cenejsi, v 12mesecih sem prisparala cirka 1000evrov, morda vec. SAMO NA MLEKU.
V BIPI stanejo Pamperske 11,90 evra in so 3evre cenejse kot pri nas. Tu sem prisparala najmanj 200evrov, po tamalem.
Kar se tice oblacil: Ja grem v Celovec ko so razpordaje. Imas pa se ogromno trgovin , ne samo prej omenjene, boljse kot pri nas definitivno.

Da se omenim DENTINOX gel, za dlesni ob rasti zob, Oleovit kapljice, Baby luuf -nikol vidla boljsega se , brez mentola , proti kaslju in pri nas sploh ne obstaja ne da bil slucajno se ceneje, robcki za ritko, flaske, cuclji...

Ce potegnem crto sem v 1letu privarcevala tam okrog 2000evrov.

Zame je to ogromno, za tistega, ki je to drobiz pac ne bo sel cez mejo.

Lp





(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novalac v Avstriji
31.7.2008 14:25:50   
KRTR
teja1 ...popolnoma se strinjam s tabo....v avstriji dobiš še vedno vse stvari ceneje in boljše....pamperske so čisto drugačne, kot v naših trgovinh....prav tako aptamil....čisto drugačna embalaža, proizvajalec, kvalitetauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novalac v Avstriji
1.8.2008 7:44:19   
bubica14
IZVIRNO SPOROČILO: teja_1

Da se omenim DENTINOX gel, za dlesni ob rasti zob, Oleovit kapljice, Baby luuf -nikol vidla boljsega se , brez mentola , proti kaslju in pri nas sploh ne obstaja ne da bil slucajno se ceneje, robcki za ritko, flaske, cuclji...



Hojla!

Mi poveš prosim, kaj je to Baby luuf, saj še nisem slišala za to.

lp

(odgovor članu teja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novalac v Avstriji
1.8.2008 8:39:58   
teja_1
Ojla

Baby luuf je ena vrsta Wick mazila. Disi kot wick, vendar je brez mentola in je posebej za dojencke in otroke do 2leta starosti. Ob kaslju se namaze na plenicko in da na prsa ali pa ji malo namazem pod nosek ce je zadelan. Dela cudeze , vsaj nam. Pise pa , da je za bronhitis, prehlade, kaselj, ....

(odgovor članu bubica14)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novalac v Avstriji
1.8.2008 9:13:12   
KRTR
a, to se kupi v lekarni v avstriji ali tudi v kakšni drogeriji?

(odgovor članu teja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novalac v Avstriji
1.8.2008 13:48:30   
teja_1
Ne v drogerijah nimajo, majo pa v vsaki lekarni. Ce si doma blizu Avstrije pol pac najblizja lekarna, ce nisi pa mi pisi na Zs, jaz grem nasledn tedn gr, sem en skokec od mejeuser posted image

(odgovor članu KRTR)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novalac v Avstriji
1.8.2008 14:28:26   
KRTR
sem blizu meje cca 15 km...tako, da vseeno hvala za prijaznost!!!!



(odgovor članu teja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novalac v Avstriji
1.8.2008 16:31:11   
teja_1
Malenkostuser posted image

(odgovor članu KRTR)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novalac v Avstriji
19.8.2008 12:55:24   
ina24
Danes sem se bolj poglobila v Novalac 1 in malo pobrskala po netu in zasledila na temu fourmu, da je v avstriji cneje. Midve sva samo na temu mleku, brez dojenja in kar znese veliko dinarčkov.
Ko sem tašči omenila, je rekla da je skeptična glede tega, da verjetno ni isto, kot to pri nas, če je v večji količini in ceneje.
Zanima me ali je to isti Novalac in isti proizvajalec, katerega prodajajo pri nas v lekarnah?

Lp

(odgovor članu teja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novalac v Avstriji
19.8.2008 12:57:03   
mary_lou
Vse isto, le lekarniska marza je nizja od tod razlika v ceni

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu ina24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novalac v Avstriji
19.8.2008 13:04:06   
ina24
aha, super, pol bom pa šla iskati v Avstrijo. Sem izračunala, prihranim nekje 400 € na leto, sedaj, ko še ne je tako veliko user posted image . Že to se mi zdi ogromno.

Hvala za odgovoruser posted image

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novalac v Avstriji
19.8.2008 13:06:04   
Anchikaa
Oj.
Jaz Novalac kupujem samo v Avstriji,ker se res splača.Zdaj glede proizvajalca nevem,avstrijski je od SANOVE...Sanova Pharma.
Je pa isti ko pri nas v lekarnah,sem pogledala kolko ima A in Slo minerale in vitamine in je ista vrednost,mogoče še ima A keri vitamin več noter,nisem ziher.

Men se splača it v A tut samo po mleko,ker imam do A lekarne isto kot do lekarne tu pri nas (gledano po km).Ostalo še nisem gor kupovala,aja sem pa v Bipi vzela kašico ko je bla mala lačna, in je bila cenejša še celo od tiste,ki sem jo v mullerju kupila pri nas.

Za plenice in ostalo pa nevem.

LP,in upam da sem ti kaj pomagala.
Anchikaa

(odgovor članu ina24)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novalac v Avstriji
19.8.2008 13:09:31   
ina24
Meni si glede novalaca pomagala.
Kero lekarno pa greš? A je težko najti od Šentilja naprej? Jaz namreč že 100 let nisem šla v Avstrijo, sploh sedaj ne ko sem se preselila 6 let nazaj na gorenjsko.user posted image
Jaz sem gledala za lekarno Mariahilf apoteke.

(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novalac v Avstriji
19.8.2008 13:20:20   
Anchikaa
Jaz grem v lekarno v Cmureku (Mureck po njihovo) tu pri Tratah,ker mi je najbliže.
Čez Šentilj še nisem hodla,tak da nevem ki je tam lekarna.

Je pa res da ko sem 1 kupovala je večkrat ni bilo,in sem poklicala da je naročla in to je bilo to.

(odgovor članu ina24)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Mehčalec, ki mi najlepše diši




Lenor (43%)

Ornel (14%)

Silan (18%)

Softlan (3%)

Luna (15%)

Duel (7%)


Število vseh glasov: 9631

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!