|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nudističen kamp
12.4.2006 16:37:55   
Anonimen
Kolegica mi je predlagala, da bi se jim z možem in enoletno hčerko pridružili za dva tedna na dopustu v kampu Straško na Pagu, kjer imajo prikolico. Predlog mi je bil všeč, posebej, ker se najine hčerke zelo dobro razumeta in rade skupaj igrata.

Problem je nastal, ko mi je pred dnevi tako mimogrede omenila, da je prikolica v nudističnem delu kampa in da so nudisti.

Midva oz. mi še nikoli nisva bila v nudističnem kampu ali plaži. Če sva se kopala naga sva to počela v kakšnem samotnem zalivčku. Drugače pa sva hodila na normalne plaže, kjer sem bila zgoraj brez.  Mož prav, da mu bo nerodno biti nag. Skrbi ga tudi kako bo z njegovim tičem, ker se zelo hitro vzbiri in postane trd. Tudi meni bo verjetno nerodno povsem naga, posebej, ker bomo z poznanimi ljudmi.

Kako zgleda v nudističnem  kampu?  So vsi nagi? Ali so ženske pobrite, ker se sama brijem? Kaj pa moški?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nudističen kamp
12.4.2006 16:41:58   
Reja
Ko sem šla sama prvič v nudistični kamp, sem imela podobne težave kot ti.

Ko sem prišla tja, je bilo še bolj grozno, ker je bila vsaj polovica ljudi zares nagih. Mladi so bili bolj urejeni, s spodnjimi frizuricami, starejši pa bolj naravni, bingljajoči....user posted image

Najbolj hecni so bili Nemci, ki so res zagrizeni nudisti, nagi igrajo tenis (jao jao), kuhajo....

Ko sem prišla tja in bila kakih 10 minut šokirana, sem najprej pospravila prtljago, potem pa so naju prijatelji takoj odpeljali na plažo. Tam so bili vsi nagi, tudi oni so se slekli in hop v vodo. Malo sva se se z možem spogledala in ponovila za njimiuser posted image .

Čez dva dni sva bila čisto skulirana in po koncu tistega dopusta so naju kopalke začele motitiuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nudističen kamp
12.4.2006 16:56:08   
Gina
V nudističnem kampu se nihče ne posveča nagim telesom. Točno pa vidiš, kdo je prišel iz oblečenega kampa, ker edino tak ima oči povsod. To je čisto druga populacija ljudi. Ni toliko kompleksov, večina je čisto zadovoljna s svojim telesom, ne počuti se grdo, če niso popolni. Jaz sem hodila v nudistične kampe od otroka gor in meni se je gabilo biti v kopalkah. Kako lahko kdo prenese mokre cunje na sebi ali kako si kdo ni všeč, ali kako lahko kdo povezuje nudl plažo s seksom, meni ni bilo nikoli jasno. Sam pač gor rasla kot kak domorodec v afriki. user posted image user posted image Njim je tudi čudno, kako strašni kompleksi obdajajo kakšne ljudi včasih.
Danes pa menim tako, da je v bistvu vseeno ali si na oblečenem ali slečenem delu. Tudi sama si drznem iti na oblečeno plažo in začuda še nisem umrla. Je pa res, da na oblečeni plaži je mnogo več ogledovanja in slačenja z očmi.
Aja, veliko frendov je že prišlo k nam na nudl plažo. Pa je enim ratalo zelo všeč, so se hitro navadili, drugi se ne bi pa nikoli.
btw, na vsaki nudl plaži ima ženska lahko spodnji del kopalk gor, ker je logično, da ima lahko M. Tako da če ti je nerodno, pač daš hlače gor in basta.

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nudističen kamp
12.4.2006 17:22:09   
dulcinea
Jst sm bla lani prvič na nudistični plaži. Najprej mi je bilo težko se slečt, pol pa kar ne bi več dala kopalk gor. V kampu (nudi) pa še nisem bila...
Kar se pa tiče raznih nudljev, ki skačejo za žogico... user posted image
Jst kuhala obvezno ne bi naga, saj se mi ne zdi higiensko, pa tudi kaj od olja ti lahko spricne na bušija... user posted image . Ko sem na morju pa ko kuham si obvezno dam majico gor zaradi tega.

Draga anonimna, ti kar prepiričaj možeka, da greste na morje... Se bo že navadu.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nudističen kamp
13.4.2006 7:22:34   
CUKRČEK
Mi 3je smo šli lani 1. v nudistični kamp, pa je bilo super. Samo predsodkov se moraš otresti. Pa saj smo konec koncev vsi enaki. Mi je zdaj prav čudno kopalke dat na rit.

Je pa res, da je na "oblečenih" plažah fuul več ogledovanja in ocenjevanja postav. NA nudistični te noben ne šlivi. PAč na začetku mal več okrog gledaš(prikrito za sončnimi očali)....pol je pa že vse enako. Se mi zdi na nudistični vse bolj domače...
Tako da verjetno tudi letos gremo v nudistični kamp.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nudističen kamp
13.4.2006 10:10:38   
Peter167
Draga Anonimen,
povej svojemu možu, da ni edini, ki ga ima. Pa tudi ni edini, ki ima včasih trdega. user posted image
Tudi če bi se mu zgodilo, da bi se vzburil, dvomim, da bi koga motilo. Mislim, da še občudujočega pogleda ne bi bil deležen...user posted image Torej, kar brez strahu in ne obremenjujta se s predsodki. Večini postane golota všeč, ko jo enkrat okusijo. Jaz sem bil lani, po sili razmer, prisiljen biti v kopalkah. Pa sem spet ugotovil, da je veliko bolje, če ti binglja. Karkoli že.
Pojdita in uživajta. Če ne drugače, bosta vsaj ugotovila ali vama sede ali pač ne.

Aja, ko smo že ravno pri nagcih. Mogoče zna kdo priporočiti kak kamp, nudl seveda, ki ima mivko? Naš mulc namreč silno rad dela tičke* iz mivke. Bi bil hvaležen za vsak namig. Sam sem se namreč do sedaj izogibal mivki....

hvala in lp
Peter

* potičke (op.prev.)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nudističen kamp
13.4.2006 10:27:38   
Anonimen
Midva sva bila pred tremi leti prvič v nudističnem kampu v prikolici njegovih staršev. Tudi meni je bilo na začetku malce nerodno, posebej, ko sem že dve ure po prihodu srečala bivšo sošolko in njenega fanta. Na srečo takrat še nisem bila naga, tako kot ona. Po dveh dneh sem se golote navadila in tudi s sodelavko smo se nekajkrat dobili na kavi.

Je poseben užitek plavaje brez vsega, pa tudi dosti bolj estetsko je povsod porjavelo telo.

Od takrat redno hodim v nudistične kampe.

(odgovor članu Peter167)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nudističen kamp
13.4.2006 10:32:17   
Anonimen
No, meni pa nudizem ni všeč (na meni, sicer me nič ne motijo nudistični kampi) in če bi me prijateljica povabila s sabo v tak kamp, pač ne bi šla. Mož pa tudi vem, da ne bi hotel iti.

Sem pa pristaš zgoraj brez. To pa prakticiram vsako leto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nudističen kamp
13.4.2006 10:40:48   
Anonimen
Jaz bi najbrž šla, edino če ne bi bila na plaži, bi bila v spodnjem delu kopalk.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nudističen kamp
13.4.2006 15:51:06   
Anonimen
Tudi mene je pred leti sestrična povabila naj grem z njo in njenim fantom na morje v nudističen kamp. Nekaj dni sem bila na plaži v spodnjem delu kopalk, ker mi je bilo nerodno, potem pa sem se sprostila in slekla hlačke. 

Od takrat ne oblečem več kopalk in sem za nudo navdušila tudi fanta. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nudističen kamp
14.4.2006 10:01:36   
mama76
Strinjam se z Gino v nudističnih kampih se noben ne obremenjuje s tvojim telesom, bolj jim boš čudna , če boš v kopalkah, nudisti smo drugačna populacija ljudi in zagotovo lahko trdim, da smo veliko bolj kulturni in urejeni že po straniščih vidiš ker ti ni problem bos hodit to v "normalnih" kampih še nisem doživela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nudističen kamp
24.4.2006 7:50:54   
tjasa999
Kdo pozna kakšen fajn in urejen nudističen kamp v okolici Zadra ali južneje v Dalmaciji?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nudističen kamp
24.4.2006 14:23:05   
copka77




Dvomim da se bo vzburil ob pogledu na gole babnice (niso-nismo ničkaj idealne, zate nevem..)Jaz do sedaj v 28 letih  še nikoli nisem videla da bi komu  očitno stal-ne mlademu, ne staremu..ne v kampu ne na plaži, tako da...po dveh dneh se nudističnega kampa in golote navadiš ali zasovražiš- ali nočeš nikoli več v tak kamp ali pa si pristaš nudizma za vse življenje. Jaz ne grem nikamor drugam, niti slučajno...Probajta...
Se pa zelo strinjam s predhodnicami o tistem z ocenjevanjem teles na običajnih plažah.Nudisti smo nudisti in ne voajerji.



(odgovor članu tjasa999)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?