|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno........rutar in pika
4.8.2008 12:38:25   
n€na
En lep pozdrav,

Mene pa zanima kakšne izkušmnje imate kaj s pohištvom iz Rutarja, prosim če mi poveste svoja mnenja. Predvsem me zanima kaka je kvaliteta, dostavni roki, dostava....


Hvala v naprej za vaša mnenja.

Če nisem na pravi strani me prosim prestaviteuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 12:39:52   
ribica.
če nimajo na zalogi, se boš prekleto načakala.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 12:50:14   
Gordana-3
čim bolj stran od rutarja. mi smo kupili tam jeidlniško mizo. mož jo pripelje domov in ko odpre škatlo ugotovi, da je cela poripsana in da so celo vogali odbiti. kliče v trgovino, kjer mu pravijo, da jo naj kar sestavi, da bodo oni naročili drugo. šele potem mož opazi, da manjkajo noge user posted image . pravi, da se ne da sestavit in da bo prinesel mizo nazaj, da je ne želimo, da ne želi druge takšne mize. da želi denar. pravi ženska, da se ne da, da moramo počakat drugo mizo. ker nisva poznala pravic potrošnikov, kličeva na zvezo potrošnikov, kjer nama tip pove, da denar morava dobiti nazaj, da imava pravico vrniti mizo. mož je šel drug dan nazaj z mizo, dobil denar nazaj + 5000 sit user posted image  (bil je razpištoljen ko 100 user posted image , da je iz mobitela klicaril njih, zvezo potrošnikov in še inšpektorat). rutar nikol več. in pika.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 12:50:23   
ZARA
Nočem biti negativka, ampak...od njih še nisem slišala drugega kot kritike. Vso srečo pri izbiri.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 13:04:41   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Nočem biti negativka, ampak...od njih še nisem slišala drugega kot kritike. Vso srečo pri izbiri.


Aha.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 13:16:18   
jagoda77
naročil smo tri stvari
eno so prekmalu dostavili, so jo morali potem na svoje stroške skladiščit
ostali dve sta bile tako kot smo se zmenil

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 13:21:29   
baguSka
a ti zacnem kr nastevat!!??? user posted image

no bi kr trajal.... in nej ti povem, da niti ena ni pozitivna!user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 13:23:58   
maja1488
Če je na zalogi vzemi, drugače ne. Mi smo s tistim kar smo dobili zadovoljni. Smo pa imeli naročene stole za kuhinjo, pa jih kr ni in ni bilo. Pol sva pa naročilo skenslala in vrnili spo nama denar.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 13:29:15   
Anonimen
Jaz imam pa dobre izkušnje. Tam sva kupila sedežno, police, veliko manjših stvari....
Vse je bilo dostavljeno v roku, prej so sporočili da pridejo, sedežno so nama celo nesli v četrti štuk(drugi ti pred vrati bloka pustijo oz. moreš doplačat). Zadovoljna v glavnem. S tem da sm sedežno dobila ful ful poceni.

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 13:38:27   
baguSka
prav zanimivo karin... no, sej so tud men nesli sedezno... sicer so si pomagal z dvigalom, pa vseen... so mi jo pa postavli sred dnevne in so sli... in sele ko so sli - ko sem jo odvila iz celofana, sem vidla poskodbo na hrbtnem delu... je bla cela peesdarija pol okol tega... po enem mescu pregovarjanja sem koncno dobila 20% popusta takrat... una luknja je bla vsaj skrita, ker se je drzala stene... ampak je tud enih zivcev slo, pa se pocen ni bla...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 13:43:39   
Anonimen
Ja če maš kkšno reklamacijo je pa itak povsod ****rija.

Midva sva iz lesnine 8 mesecev! čakala jedilno mizo. Kadar sm klicala se je kao tovornjak k je bla gor prekucnuuser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 13:44:19   
baguSka
aja evo, sem se spomnla ene 'se kr' pozitivne - tud s sedezno... ko sva jo z mozem narocila tud pr njih... in sicer: sva v katalogu vidla, da majo neko znizanje... oz najprej je blo tko, da sem jo jaz vidla (ker je nikjer drugje niso mel take)... in sem mozu povedala zanjo... nakar je on vidu, da je v katalogu cist ista za skor 500€ cenej... ko sem jaz sprasevala je bla pac tok drazja... in potem je su moj moz tja in so nastel vse mozne razloge zakaj so meni povedal to ceno... nakar je on zahtevu odgovornega - sefa in nama je ta dal ta nizjo ceno, pa se popust!!user posted image  mam pac moza iz te stroke, da se zna dilat hehe... no, pa sva jo tud narocila, mislim da sva jo tud cakala cca tri mesece, ampak je prisla - mislim da celo par dni prej... edino kar je blo, da smo jo sli sami iskat s kombijem... ampak tokrat vsaj ni bla nic poskodovana...

aja, pa eno PC mizico sva tud tam kupila - kr tisto raztavno! ceprav so tud na zacetku na vsak nacin hoteli, da bi jo raztavli in ne vem kaj - kr neki!!!

uglavnem: nikol ne gre cist gladko no... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 13:51:08   
kjava
Baguska, kako da si sploh šla še enkrat naročat tam sedežno, če je blo prvič ****rija?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 13:51:30   
anitaz
Samo stran od Rutarja. Do zdaj nisem slišala ene same pohvale, samo kritike.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 14:25:38   
n€na
Hvala za vaša mnenja, smo danes hoteli v LJ v rutarja in rajši ne bomo šli, bomo poskusli srečo pri nas.


HVALAuser posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 15:23:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja če maš kkšno reklamacijo je pa itak povsod ****rija.



Ne, to ti pa zagotavljam, da ni res oz. da so podjetja, ki reklamacije urejajo tako, kot je treba user posted image . Seveda Rutar med te ne spada.

Oz. če citiram stavek enega njihovega nekdanjega prodajalca: Nakup v Rutarju je avantura. Mislim, da to vse pove.
Aja, mogoče še to: v teh nekaj letih, kar so pri nas, se jim je zamenjalo 95% kadra.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 22:03:44   
Anonimen
Rutar....katastrofa. Sem pa bila z Marosem zelo zadovoljna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nujno........rutar in pika
4.8.2008 23:45:07   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kim22

Sem pa bila z Marosem zelo zadovoljna.


enako. mislim ne zadovoljna....na rit me je vrglo...skoraj...

so imeli pauzo za kosilo....pred leti...zdaj mislim, da si tega ne privoščijo....pa sem rekla na šalterju če res ni mogoče pogledati natuzzi salona...ker sem od daleč pa bla,bla,bla....

pa saj niti nisem imela namena ničesar kupiti....

pa gre sam šef mi odklene salon....in valjda, da sem na koncu pustila zajeten kupček pri njih user posted image

sicer pa imamo tudi sedežno iz Rutarja in edino kar je bilo sranje pri celi zadevi, je to, da je moj vojznil z njihovim kombijemuser posted image user posted image user posted image
ampak rutar pri tem res nima nič. in pika.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nujno........rutar in pika
5.8.2008 12:24:32   
n€na
res še enkrat hvala za vaša mnenja, sem potem večraj šla vseeno v LJ in sem v Lesnini dobila tako lepo pohištvo, pa še danes mi ga bodo pripeljali, ker ravno danes vozijo iz LJ na primorskouser posted image user posted image user posted image

Sem bila pa tudi v Rutarju in ni bilo nobene gužve.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nujno........rutar in pika
5.8.2008 12:38:25   
majcci
Midva imava sedežno iz Rutarja, vendar iz avstrijskega.
V Avstrijo sva šla nabaviti iz tveh razlogov:
1. ker sva slišala same negativne stvari o Rutarju v Sloveniji
2. Rutar v Avstriji nama je bliže
3. Najprej sva šla samo malo čekirati.

Odnos v Avstriji je bil čisto drugačen kot v Sloveniji s strani prodajalcev. Ker sva iz Slovenije, so z nama komunicirali v slovenščini. Kupljeno sedežno bi lahko odpeljala še isti dan (so jo imeli na zalogi), vendar sva potem šla čez 1 teden po njo, ter jo pripeljala domov z njihovim kombijem (to v Slo ne bi bilo možno, ker smo predaleč).
Sama trgovina mi je bolj všeč kot katera od njih v Slo, pa čeprav je ta center manjši.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nujno........rutar in pika
5.8.2008 13:11:24   
tanikaa
Moja izkušnja z Rutarjem? Nikoli več. In pika.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nujno........rutar in pika
5.8.2008 13:18:40   
pokica_
Hmmm,...pozitivna in negativna izkušnja obenem. V MB sma si nagledala sedežno, če bi naročila v isti barvi, kot je bila razstavljena bi naju stala 1.000€, ker se nama niso tiste barve sedežne dopadle, sma izbrala svojo barvno izbiro, doplačala še tistih potrebnih 100€. Barvo sedežne sma rekla naj bo rjava, 5 ta večjih povštrov naj bojo oranžni, ostali 3 majhni pa bež. In lej ga zlomka, ko sma z svojim tovornjakom šla po sedežno sem že videla skos najlon, da nekaj ne štima z barvo.
So barve povštrov zamenjali, in so naredli vse kontra barveuser posted image user posted image user posted image . Ma KEKCI,....kaj češ druga rečt. Ko sma že mela silo za vselitev in sma že itak čakala mesec in pol na dobavo, pol nisem vložila zahtevka za reklamacijo...bi lahko do božiča čakalauser posted image .
Ah j....ga,...vsaka izkušnja nekaj stane. Sam tam me ne vidijo več nikoli, pa naj vsak teden pride prospekt-reklamauser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nujno........rutar in pika
5.8.2008 13:20:28   
pokica_
Aja, pozabla pozitivno mnenje napisat....odlična in komot sedežna,...lahk fajn dam vse štiri od sebe!user posted image  

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nujno........rutar in pika
5.8.2008 13:43:54   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Baguska, kako da si sploh šla še enkrat naročat tam sedežno, če je blo prvič ****rija?


Sej sem napisala: ker je niso mel nikjer drugje.user posted image  Pa sej zdej sem s to drugo zadovoljna. Zdej! Ob samem nakupu je blo sicer mal problemov - KOT VEDNO... ampak zdej je pa ok.user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nujno........rutar in pika
5.8.2008 19:33:32   
Hope2
Pred 4 leti zelo dobra izkusnja, sami superlativi y rutarjem. Letos sva pa sla v il ambienti, ker so ga vsi tako zelo hvalili in priporocali, pa sva ven prisla razocarana. Zato sva sla spet v rutarja in sva zaenkrat spet zadovoljna, upam da bo se tako ob dostavi in montazi. 

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Dieta
lorby007

Po rojstvu dojenčka bi želela (je nujno) začeti z dieto, pa me zanima za katero naj se odločim.

Ločevalna (38%)

Montignac (10%)

Oktobrska (0%)

Z zeljno juho (4%)

Drugo (11%)

Nobena od naštetih (36%)


Število vseh glasov: 228

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!