|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 9:23:22   
Zoja Lara
Kaj naredite, če oče odkloni varstvo otrok (1 letnika)?

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 9:26:34   
Kerensa*
To se mi sicer še ni zgodilo, ampak hipotetično, če bi se mi - odvisno, zakaj bi želala, da je otrok pri svojem očetu nek določen čas. Če bi bilo v igri moje afnanje (npr. "imej ti otroka, ker grem jaz ven žurat"), potem bi najbrž samo nek določen čas kuhala mulo. Če bi bilo pa nujno (npr. da bi jaz morala iti nekam, kamor otroka res ne bi mogla vzeti s sabo) in on ne bi hotel... potem se pa zna zgodit', da bi bila spet samska. user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 9:27:48   
Netipa
Povej kaj več...
Težko tako na suho pametovat....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 9:28:48   
kajalin*
Meni bi vsekakor dvignilo pritisk,ker otrok je toliko njegov kot moj.Pa tudi,če bi šlo za žuranje,kje pa piše da si mami ne more privoščiti kdaj pa kdaj?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 9:30:23   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*
Pa tudi,če bi šlo za žuranje,kje pa piše da si mami ne more privoščiti kdaj pa kdaj?

Ja, saj v osnovi se strinjam s tem - ampak kljub temu je pri tem razlika ne v tem, da noče čuvati otroka, temveč v tem, kaj podpira (mimogrede je namreč lahko tako, da se pač ne strinja s tem, da gre mama ven žurat) in česa ne.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 9:36:43   
K_a_t_i
Stanujete skupaj, ali ste ločeni?

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 9:52:35   
Zoja Lara
Stanujemo skupaj.
1 leto po porodu sem si zaželela v miru pogledati komedijo, zato sem predlagala partnerju, da greva v kino. On tega ni želel, zato sem se za kino dogovrila s prijateljico. To sem mu 1 teden prej povedala in šla v času kosila, da bi mu varstvo bilo olajšano.

Ko je prišel dan za kino je določil, da naj otroka peljem k moji tašči. Torej, še niti tega ni bil pripravljen, da bi jih sam odpeljal k tašči.

Me je pa v to prisilil, ker je odšel od doma, ko bi blo treba otroke odpeljat v varstvo.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 9:54:06   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara
Me je pa v to prisilil, ker je odšel od doma

V tej situaciji bi od doma odšla jaz. Za kar nekaj časa. In nisem čisto prepričana, kaj konkretno bi moral narediti, da bi se jaz vrnila.

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 10:01:47   
Izabelina
mislim, da te partner popolnoma nič ne spoštuje in to, da ne želi biti s svojim otrokom zame pomeni, da ni dober oče... s takim človekom jaz ne bi mogla deliti ne mize ne postelje...

kaj je pa resnica veš pa samo ti...

srečno!


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 10:04:51   
Zoja Lara
To, da me ne spoštuje mi je jasno kot beli dan- ker vse naredim sama, pol jih pa še poslušam...

Se mi pa zdi nemogoče, da gremo narazen, tega ne bi mogla nikoli naredit. Družina mi je sveta stvar.




_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 10:05:40   
kristinaj
meni se še ni zgodilo, da bi odklonil varstvo... če bi se pa to zgodilo.. so njegovi kovčki pred vrati!!!

a je to sploh oče... ?????  a si ga vprašala zakaj noče pazit? mogoče se boji lastnega otroka, ne ve kaj narediti ko bo lačen? pogovori se z njim, povprašaj ga zakaj?





_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 10:07:27   
pety78
Ojoj, kakšen user posted image .

P.S.: Katero komedijo pa si želela iti gledat? Jaz bi ful rada šla tole...

http://www.kolosej.si/filmi/film/moja-neprava-zena/
A gre katera? user posted image


_____________________________



(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 10:08:27   
kristinaj
ah dej zoja lara.... kšna sveta stvar je družina....ma kej si šla falit!!!!

raje se imaš slabo in trpiš... samo sebe si prepričala v svetost družine, čeprav bi se lahko imela dobro in uživala.... 

dej razmisli malo... zdej si sama za vse in tako bo tudi bilo v prihodnosti.... postavi se na realna tla, razmisli, potegni črto in ga postavi pred dejstvo, pa ja imaš raje prasca v hladilniku kot prasca na kavču!!!!!! 

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 10:11:16   
pety78
user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 10:13:31   
Zoja Lara
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

meni se še ni zgodilo, da bi odklonil varstvo... če bi se pa to zgodilo.. so njegovi kovčki pred vrati!!!

a je to sploh oče... ?????  a si ga vprašala zakaj noče pazit? mogoče se boji lastnega otroka, ne ve kaj narediti ko bo lačen? pogovori se z njim, povprašaj ga zakaj?

Sem ga vprašala zakaj. Odgovor: ne kompliciraj.

Živimo pa v njegovem stanovanju- zato se tudi tako obnaša.

Jaz sem zaenkrat brezposelna, ko pa bom v službi, pa tega itak ne bom mogla več prenašat...





_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 10:15:39   
Zoja Lara
user posted image Ja pa res, raje prasec v hladilniku ali magari v štali, samo ne v stanovanju... Saj maš prav.

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

ah dej zoja lara.... kšna sveta stvar je družina....ma kej si šla falit!!!!

raje se imaš slabo in trpiš... samo sebe si prepričala v svetost družine, čeprav bi se lahko imela dobro in uživala.... 

dej razmisli malo... zdej si sama za vse in tako bo tudi bilo v prihodnosti.... postavi se na realna tla, razmisli, potegni črto in ga postavi pred dejstvo, pa ja imaš raje prasca v hladilniku kot prasca na kavču!!!!!! 


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 10:16:59   
Zoja Lara
Ja, pa itak se boji sam bit z otrokoma. Če ju ne zna niti previt.

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 10:21:38   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

meni se še ni zgodilo, da bi odklonil varstvo... če bi se pa to zgodilo.. so njegovi kovčki pred vrati!!!

a je to sploh oče... ?????  a si ga vprašala zakaj noče pazit? mogoče se boji lastnega otroka, ne ve kaj narediti ko bo lačen? pogovori se z njim, povprašaj ga zakaj?

Sem ga vprašala zakaj. Odgovor: ne kompliciraj.

Živimo pa v njegovem stanovanju- zato se tudi tako obnaša.

Jaz sem zaenkrat brezposelna, ko pa bom v službi, pa tega itak ne bom mogla več prenašat...






in zato se ima pravico tako obnašat? WTF user posted image
a tvoj "vložek" v ta stanovanje (gospodinjenje in pedenanje njega in otrok) pa ne šteje nič, al kaj?... zbudi se punca!!!! user posted image

mi tudi živimo v njegovem stanovanju, pa mu niti na pamet ne pade, da bi pomislil na kaj takega...

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 10:31:31   
Izabelina
Se mi pa zdi nemogoče, da gremo narazen, tega ne bi mogla nikoli naredit. Družina mi je sveta stvar.


maš popounoma prou. Družina je sveta stvar zato, ker v njej vlada spoštovanje, ljubezen, medsebojna pomoč in razumevanje, enakovredna oz. poštena delitev dela.

če maš vse to potem imaš družino, ki je ne smeš "razdret", če pa tega ni potem tut ni družine...


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 10:46:05   
anaydam
Podpis pod komentar...user posted image user posted image user posted image
Zame takšna oseba , ki se ne briga za lastnega otroka ni oče ampak samo darovalec semena. Ne razumem kako lahko rečeš, da je zate to družina. V takšnem primeru bi bilo bolje, da si sama z otroci , ti vsaj tako imenovani očka ne bi pamet solil in te zaničeval.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 10:51:35   
nananaja
A vidva imata dvojčke? Ker jaz s takim, ki še previt ne zna, ne bi imela drugega otroka, če sploh prvega.

Sicer si se pa malo pozno spomnila, da je družina sveta stvar, o tem se ponavadi premišljuje pred poroko oziroma v modernih časih bi priporočila razmislek vsaj pred prvim otrokom...

(odgovor članu anaydam)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 10:57:46   
Zoja Lara
n zato se ima pravico tako obnašat? WTF user posted image
a tvoj "vložek" v ta stanovanje (gospodinjenje in pedenanje njega in otrok) pa ne šteje nič, al kaj?... zbudi se punca!!!! user posted image

mi tudi živimo v njegovem stanovanju, pa mu niti na pamet ne pade, da bi pomislil na kaj takega...



Ej, saj ne pravim, da je to prav. Ampak on se očitno tako počuti.

Pa saj vem, da sem pozna. Očitno mi je v mladosti manjkalo samozavesti in zdrave samopodobe. Sicer sem pa tud iz svoje družine prinesla tak vzorec.

In NE, TO ZA MENE TUD NI DRUŽINA. Saj to mu non stop trobim.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 11:07:14   
Izabelina
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

n zato se ima pravico tako obnašat? WTF user posted image
a tvoj "vložek" v ta stanovanje (gospodinjenje in pedenanje njega in otrok) pa ne šteje nič, al kaj?... zbudi se punca!!!! user posted image

mi tudi živimo v njegovem stanovanju, pa mu niti na pamet ne pade, da bi pomislil na kaj takega...



Ej, saj ne pravim, da je to prav. Ampak on se očitno tako počuti.

Pa saj vem, da sem pozna. Očitno mi je v mladosti manjkalo samozavesti in zdrave samopodobe. Sicer sem pa tud iz svoje družine prinesla tak vzorec.

In NE, TO ZA MENE TUD NI DRUŽINA. Saj to mu non stop trobim.



no in kaj bi zdej ti rada od nas zvedla? a je prou, da ne čuva svojih otrok? ne ni prou... a je prou, da se do tebe obnaša popolnoma nespoštljivo? ne ni prou...

in kaj boš ti zdej nardila???


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 11:11:12   
Netipa
Lahko je biti pameten in se postavljat s tem, da bi ob vsaki piz......spokale moškemu kovčke in ga postavile pred vrata....skoraj si upam trdit, da večina tega v resnici nebi naredila!
Tudi sama sem bila te sorte....prepričana, da bo moj moški delal z mano točno tako, kot se meni zdi primerno....dokler nisem zadela ob zid in ugotovila, da ne bo šlo tako.....da bo potrebno v življenju marsikaj požret in se marsičemu prilagodit....Lahko bi ob 1. piz...... spokala kovčke in kaj??? verjela, da se v nobeno drugo ne bom več zaletela??? me kje!??!!
Se pa strinjam, da ta dečko ni dober mož in ni dober oče.....mi je dvignilo pritisk ob omembi dejstva, da ste v NJEGOVEM stanovaju....mislim, wtf??? Jaz ti svetujem, da opredelita vajin odnos....naj se razjasni kako si on predstavlja življenje v družini, kako si on predstavlja vajine vloge itd itd....na podlagi tega boš lažje precenila, ali si sposobna oz željna imeti talega tipa na kavču ali raje ne....
pa srečno!

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Oče ne želi pazit otrok
10.2.2011 11:11:40   
Zoja Lara
Skušala preživet v tem, dokler ne dobim službe.

Kaj pa naj?

Grem svoji mami pa njenemu partnerju na pukl, ko sta itak na knap z denarjem?

K....življenje ni pravljica.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?