|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:15:14   
mulatka
Moja življenska izkušnja nosečnost je bila zelo drugačna kot jih prebiram tukaj. S fantom sva hodila pol leta skupja, ko pa je izvedel, da sem zanosila je odšel in ne samo to, upal si je celo izustiti, NE VEM ČE JE MOJ..... Obup!!

Nosečnost je bila zame eno veliko veselje kljub temu, da sem  sama ostala, uživala in cartkala sem sebe in sineka pod srčkom. Prišla je ura poroda. Imela sem zelo težek porok od 7 zjutraj do 02.00 zjutraj, vakum, totalno prerezana do črevesja.....ampak kljub vsemu SEM BILA NAJBOLJ SREČNA MAMICA IN SEVEDA PONOSNA MAMICA.

No, kasneje kakšen mesec po rojstvu sem poslala fotko sina očetu... nobenega odgovora, klicali so ga na socialno glede priznanja očetovstva..NIČ...

Ko je bil sine star leto in pol sem ga tožila na očetovstvo in valda, tudi tožbo dobila. Danes je sine star 18 let, vendar ta oče še do danes se ni oglasil in mslim, da se nikoli ne bo.

Lahko bi še veliko napisala, vendar mislim, da je to dovolj.

Ali je še kakšna mamica z istimi izkušnjami?

_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:21:09   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: mulatka

Moja življenska izkušnja nosečnost je bila zelo drugačna kot jih prebiram tukaj. S fantom sva hodila pol leta skupja, ko pa je izvedel, da sem zanosila je odšel in ne samo to, upal si je celo izustiti, NE VEM ČE JE MOJ..... Obup!!

Nosečnost je bila zame eno veliko veselje kljub temu, da sem  sama ostala, uživala in cartkala sem sebe in sineka pod srčkom. Prišla je ura poroda. Imela sem zelo težek porok od 7 zjutraj do 02.00 zjutraj, vakum, totalno prerezana do črevesja.....ampak kljub vsemu SEM BILA NAJBOLJ SREČNA MAMICA IN SEVEDA PONOSNA MAMICA.

No, kasneje kakšen mesec po rojstvu sem poslala fotko sina očetu... nobenega odgovora, klicali so ga na socialno glede priznanja očetovstva..NIČ...

Ko je bil sine star leto in pol sem ga tožila na očetovstvo in valda, tudi tožbo dobila. Danes je sine star 18 let, vendar ta oče še do danes se ni oglasil in mslim, da se nikoli ne bo.

Lahko bi še veliko napisala, vendar mislim, da je to dovolj.

Ali je še kakšna mamica z istimi izkušnjami?


Jaz. Samo da nisem mamica, ampak otrok, ki ga je očka zapustil. Hm...jaz se ne sekiram, sem imela lepo otroštvo, ga ne pogrešam. Nikoli nisem imela stikov in tudi mami ga ni tožila za očetovstvo. Ne potrebujeve njegovega denarja, priimka na rojstnem listu. Oče je tisti, ki skrbi za otroka in on ni nikoli, tako da si ne zasluži da bi nosila njegov priimek.

(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:21:34   
ada2
user posted image user posted image user posted image

veš, taki očetje niso vredni, da se jim reče oče.

gotovo si ponosna na sina in verjamem, da ob tebi sploh ni hudo pogrešal očeta.

je pa žalostno, da ga nikoli ni prišel pogledat, kriminaluser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:22:57   
BrankaO.
Podobno sem imela jaz le da jaz nisem nič tožila sam mir sem hotela pred njim!Po šestih letih pa jo je vzel za svojo moj sedanji mož ki je tudi za njo skrbel od 1.roj.dne!Ker po šestih letih pravi oče ni reagiral nič je avtomatsko izgubil vsako pravico do nje!Njemu pa se je pred letom in pol rodil sinek z drugo vendar ni imel sreče uživat v novorojenčku saj je bil sinek star okrog 8-9 mesecev ko se je smrtno ponesrečil!
Ne privoščim nikomur nič slabega tle pa lahko rečem le da bog ve kje in kdaj mora udarit!
Ni res??

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:23:11   
Anonimen
Hej mulatka! Prvo kot prvo ti moram povedat: svaka ti čast, da si sama vzgojila otroka in to tak dobro prenesel. Jaz sem imela podobne izkušnje ampak v drugi obliki. Namreč se je s temi problemi srečevala moja mama. Zanima me ali je plačeval preživnino?

(odgovor članu mulatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:24:55   
Anonimen
BrankaO! oprosti vprašanju ampak tvoj bivši oz. oče tvojega otroka se je smrtno ponesrečil?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:31:45   
BrankaO.
Ja!Vendar je tle še veliko več v ozadju kar nisem nakladala!V bistvu na kratko-ko sem bila noseča nisem imela miru pred njem pa ne zato da bi hotel storit kaj zame ampak me je nadlegoval,pošiljal prijatelje da so mi v podnajemniškem stanovanju razbili vrata in hoteli hčerko čez okno vržt...itd ne bi o tem!Vem sam da se mu je maščevalo za vse kar je storil meni!

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:35:30   
Anonimen
Žal mi je Branka da si morala to skozi dat. Itak. Vsaka rit pride na svoj sekret. Pa tudi njegova je žal pač na tak način. Upam pa da se ti je nasmehnila sreča in sedaj uživaš v življenju?user posted image

(odgovor članu BrankaO.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:38:19   
mulatka
Liana!

No tako je s tem očetovstvom. Tvoja mami tega ni želela. Tebi danes, (ne vem koliko si stara), praviš ti ne pomeni nič, če ni vpisan v rojstni list in če ne plačuje itd. itd.

Glej, jaz sem ravno tako mislila, ko sem sineka rodila. V glavi mi je non stop govrilo, moj sine, moj sine, briga me za očeta. Pa je prišla na obisk mamjina prijateljica in rekla: "mulatka" otrok bo zrastel, lahko bo vprašal po očetu, rabila boš denar za otroka......., kaj boš rekla, če ti bo kaj očital, ko bo odrastel? In po tem sem se zamislila: Pa saj ima ta gospa prav. Mogoče bo res sine vprašal, ko bo odrastel ZAKAJ si to naredila, da .........

Sine je pridno rastel in odrastel, danes šteje 21 let.... o očetu se ne pogovarjava. Pred kratkim je nanesel pogovor nanj, vendar je odgovoril, da ga ne zanima oče... a čutila sem, da mu ni vseeno...


_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.


(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:39:19   
mulatka
Lianna še to.. pozabila sem.. moj sine ima moj priimek..

_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.


(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:43:51   
BrankaO.
Ne da bi se preveč hvalila ampak imam zlatega moža!Z njim imam še eno hčerkico zdaj pa pričakujemo še enega-eno vendar ima tavečo še vedno rad kot da bi bila njegova!Sam se je odločil da bo za njo podpisal očetovstvo in če ne bo res potrebe da povem taveči za očeta ji tudi ne bom!!!Čeprav je bila na socialni takrat pametna da moram povedat mislim da je to le MOJA odločitev!Jaz sem imela srečo čeprav sem prej dala dost skoz ampak če bi bila še enkrat na istem bi storila natanko tako!!Sočustvujem z takimi ki niso te sreče vendar vedn pravim da se najde kje kakšen še ki je sposoben tega kot je storil moj sedanji mož!Držim pesti!! 

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:47:47   
mulatka
Branka ... kot sem prebrala..si imela tudi ti hude izkušnje v življenju... oče...otrok.... Upam, da se ti je življenje uredilo in da ga lahko uživaš kar se da ...

Jaz ga nisem uživala... , samo na kratko...

Ko je bil sine star 7 let, sem spoznala mojega dragega moža, očeta sinu (čeprav pravemu očetu se je j** za njega) mu rodila hčerko a nam ga je smrt vzela, ko je bila mala stara 2 leti.

Poizkušala sem  2 vezi, po 2 letih po smrti, vendar se ni obneslo.. in sem enostavno letos je bilo 10 let, ostala sama z obema otrokoma in se predala le njima... Kakšno leto je sedaj bolje, saj se je tamala odlepila počasi od mene.. bila ne noro navezana, zalepljena name.. tako, da mi je malo boljše...


Nestrpna... oče je plačeval preživnino na podlagi izvršbe...

< Sporočilo je popravil daddy -- 28.12.2007 8:40:01 >


_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.


(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:48:34   
BrankaO.
Mulatka vse to ti dam prav!In hvala bogu da se z sinom dobro razumeta!Da pa je njemu hudo je pa razumljivo vendar ga je verjetn ta izkušnja izučila da on ne bo tak!Vesela si lahko da si vzgojila takšnega fanta-čeprav ga ne poznam-vendar po tvojih besedah bo dober oče svojim otrokom ravno zato!!

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:49:28   
Anonimen
Res svaka čast tvojemu možu. Sicer pa imaš pravico sama odločat če boš hčerki povedala za očeta ali ne. Jaz ji na tvojem mestu nebi. Drugo je če bi bil živ zdaj pod temi pogoji pa bi bilo nesmiselno ji povzročat nek čustven kaos. Moje mnenje.

(odgovor članu BrankaO.)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:51:39   
BrankaO.
Saj pravim jaz sem imela srečo to priznam in vem!Mi je pa hudo zate ker vem da ni luštno bit sam z otrokom-a!Upam da se ti le obrne na bolje!!Veliko sreče!!

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:52:17   
Anonimen
Mulatka! Kaj vse morajo eni pretrpet hudega v življenju. Hudo mi je ko berem tvojo zgodbouser posted image . Kljub vsemu upam da boš še našla svojo ljubezen in boš zacvetela v sreči! Pošiljam ti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:54:52   
BrankaO.
Nestrpna to vem in ne verjamem da bi kdaj to storila tudi če bi bil še živ!Sploh pa ker ga nikoli ni poznala in ker mojega moža obožuje!Moram pa povedat da je moj sedanji mož najprej vzljubil njo pol šele mene!!!Pa če verjamete ali ne!!Tako je bilo!!

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:58:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mulatka
Danes je sine star 18 let, vendar ta oče še do danes se ni oglasil in mslim, da se nikoli ne bo.




IZVIRNO SPOROČILO: mulatka
Sine je pridno rastel in odrastel, danes šteje 21 let....




Koliko je potem zdaj star tvoj sin, mulatka?

(odgovor članu mulatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 21:59:13   
mulatka
Nestrpna, hvala ti.

Če bom našla ljubezen, saj jo imam od obeh otrokuser posted image , vendar, ko tako pomislim,  ne morem verjeti, da se je vse to zgodilo, dogajalo. Prvi otrok - sama od spočetja, bi lahko rekla. 2- otrok sama od 2 leta starosti...Praktično sem ostala čisto sama z dvema malima otokoma...Ah...A je še kakšna taka mamica z enako življensko izkušnjo?user posted image

Joj ne mi zamert, zdaj sem prekoračila meje ... sem že tiho...

Ne vem, kar prišlo mi  je da tu napišem zgodbo očeta mojega sina... no pa sem dodala še drugo zgodbo, očeta moje hčerke... Sama user posted image user posted image user posted image .



_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 22:01:54   
mulatka
Splišni, hvala za opozorilo, tipkarska napakauser posted image user posted image

Sine ima 21 let...

Hm, a so na tem forumu večina mladi ljudje.. Jaz imam 39..

_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.


(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 22:02:41   
BrankaO.
Mulatka ne sekiraj se včasih paše da se nekomu izpoveš pa četudi čist neznani osebi"

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 22:05:06   
mulatka
Branka, res je, do danes še nisem nikjer zaupala, oz. izpovedala o teh stvareh... Hvala!

_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.


(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 22:08:56   
BrankaO.
Mojo zgodbo v mojem kraju dobro poznajo zato smo se tudi preselil na čisto drug konec slo.-no to je bil eden izmed razlogov!Hočem zaživet brez preteklosti in tako stori tudi ti!Če pa rabiš pogovor sem pa vedn na voljo!Sam mislim da bi te že morala vikatuser posted image

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 22:24:59   
mulatka
Branka nikar vikatuser posted image user posted image . Bova lahko kakšno rekli na ZS, če si za to. Zdaj pa gremo se s tamalo mal karte igrat... me žicauser posted image . Nočko

_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.


(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Očka zapusti otroka že v trebušku mamice!!!
14.12.2007 22:34:48   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BrankaO.)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?