|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OŠ Vič - kakšne izkušnje ...
22.8.2012 11:02:26   
švrki
.... imate starši otrok v nižjih razredih, sploh prvošolcev?
"Strašijo" nas, da je viška oš  prezahtevna, da jih takoj privijejo, preveč obremenijo v primerjavi z ostalimi v soseščini. ..... pa ravnateljica huda ......
Ne vem no, da bi res tako odstopala ali kaj?
Sicer si ne pustim vzeti začetnega navdušenja, malo me pa le črv gloda. 
Vse izkušnje in mnenja dobrodošla.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OŠ Vič - kakšne izkušnje ...
22.8.2012 11:11:18   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: švrki

.... imate starši otrok v nižjih razredih, sploh prvošolcev?
"Strašijo" nas, da je viška oš  prezahtevna, da jih takoj privijejo, preveč obremenijo v primerjavi z ostalimi v soseščini. ..... pa ravnateljica huda ......
Ne vem no, da bi res tako odstopala ali kaj?
Sicer si ne pustim vzeti začetnega navdušenja, malo me pa le črv gloda. 
Vse izkušnje in mnenja dobrodošla.

Hvala


Te šole ne poznam, ampak bi ti vseeno nekaj povedala, če dovoliš. Iz lastnih izkušenj, sploh takšnih, ki so se čez 8 oziroma 9 let pokazale.

Ne kompliciraj! user posted image Vsaka šola je in ni težka. Obremenjeni smo bili mi in tudi zdaj so. Nekateri bolj, drugi manj. Veliko je odvisno tudi od otroka. Enim gre z levo roko, drugi morajo presedeti za knjigami ure in ure. Strinjam se, da so nekatere OŠ bolj zahtevne od drugih, pa vendar, nekih hudih odstopanj naj ne bi bilo. ne glede na to, ali je težka ali ne, se na to ne bi ozirala, jaz bi celo bolj navijala za "težko", saj sedaj v gimnaziji vidimo, kako uspešnejši so otroci, ki so imeli bolj "trdo roko" v OŠ, od tistih, ki je bilo veliko popuščanj! Ti slednji so pravi revčki user posted image Naj se ti otrok še tako smili, ne misli, da boš izpadla trdosrčna, vendar če mu želiš dobro, ga je treba od prvega dne naprej pripraviti na obveznosti, ki jih bo imel ne samo pri izobrazbi, ampak tudi nasploh v življenju.

U bistvu pa še vedno ne razumem dobro kaj te skrbi? Da bo moral tvoj otrok več delati od drugih, več nalog, več učenja? Ali kaj te pravzaprav skrbi?

< Sporočilo je popravil Tippi -- 22.8.2012 11:12:03 >

(odgovor članu švrki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OŠ Vič - kakšne izkušnje ...
22.8.2012 11:14:13   
Tippi
Še glede ravnateljice! Prav je da je stroga! Še sanja se ti ne, kakšni znajo biti otroci v višjih razredih, in če že kapo di banda (beri ravnateljica) nima avtoritete nad svojimi učenci, potem te avtoritete nimajo niti profesorji in kaos je popoln!

< Sporočilo je popravil Tippi -- 22.8.2012 11:27:52 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OŠ Vič - kakšne izkušnje ...
22.8.2012 11:41:54   
švrki
Tippi, pravzaprav me ne skrbi za punco, tudi sama delim tvoje mnenje, se pa sprašujem, kaj je to, da toliko staršev kar zavije z očmi ob omembi te šole.
Baje naj bi bilo precej napeto vzdušje v zbornici, to pa se verjetno prenaša v razred, kar mi je še nekako najbolj moteče. 
Ampak jaz vseeno z veseljem pričakujem dan novih rumenih rutic user posted image , ravno tako moja prvošolka !   

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OŠ Vič - kakšne izkušnje ...
22.8.2012 12:12:38   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: švrki

Tippi, pravzaprav me ne skrbi za punco, tudi sama delim tvoje mnenje, se pa sprašujem, kaj je to, da toliko staršev kar zavije z očmi ob omembi te šole.
Baje naj bi bilo precej napeto vzdušje v zbornici, to pa se verjetno prenaša v razred, kar mi je še nekako najbolj moteče. 
Ampak jaz vseeno z veseljem pričakujem dan novih rumenih rutic user posted image , ravno tako moja prvošolka !   


Ne vem zakaj veliko staršev zavija z očmi (verjetno je vmes spet kakšen trač in neresnice) user posted image , ali pa samo samovšečnost in kretenizem nekaterih staršev (oprosti grdim besedam, ampak iz izkušenj ti povem, da nekateri starši so več kot idioti) ampak ne glede na vse, jaz se nikoli nisem ozirala na to. Mogoče je tudi kaj res, ampak s tem se boš ukvarjala, ko bo nastal problem. Vedno sem dopustila možnost, da se ljudje pokažejo v svoji luči (v tem primeru profesorji ) in nikoli nisem sodila v naprej, samo zato ker nekaj staršev govori, kako je buuuuuuuuuu user posted image Če razumeš. Poleg tega, držim se tistega, kar daš to dobiš. In če se en starš konstantno bocka s kakšnim profesorjem, to še ne pomeni, da bo ta isti profesor tudi v mojih očeh "grd". Pusti času čas. Še vedno lahko oziroma boš ukrepala, ko bo potrebno ukrepati. Da bi si pa v naprej belila s tem glavo? Neeeeeeeeeeeeuser posted image

Kar veseli se! To so posebni trenutki, to je posebno obdobje in velika prelomnica, ne le v njenem življenju, tudi v tvojem! user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 22.8.2012 12:14:26 >

(odgovor članu švrki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?