|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 0:32:44   
t_t_y
Pozdravljene odločne, danes bo pri meni na vrsti krompirjeva solata. Zaenkrat se še držim diete, brez kakih prekrškov, me pa ima že par dni, da bi pojedla vse kar vidim. Sploh ne vem kaj mi je, ker lačna nisem, pa ponavadi mi tud ni tolk do hrane (pri meni je problem prevelike kilaže zaradi sladkih zadev, ne zaradi količine hrane) ampak zdej bi pa pojedla karkoli - no sej se pol spomnem, da sem odločna, pa me mine, ampak vseeno. Danes sem si ene 10 minut ogledovala klobase (ko smo mel pozno zvečer obiske in so jih oni jedli)- pa jih sicer sploh ne maram, halooouser posted image  Kaj se to še keri dogaja? Pa ne mislem tist, ko te včas prime da bi dala kej v usta kar ne smeš, ampak tko na splošno - res vse kar pride pod roko?
No, sej bo minilo...

pozdravček in en odločen dan vam želim, pa ne pozabite na današnje tehtanje (jaz kg sporočim enkrat dopoldne)

< Sporočilo je popravil t_t_y -- 14.2.2006 0:37:56 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 6:13:02   
tejčica
Dobro jutro, punce!

Danes sem pa že navsezgodaj zelooooooo dobre volje? A uganete zakaj? Ja seveda, vaga me je razveselila. KONČNO se je spet premaknilo. Od prejšnjega torka me je manj za 1,5 kg, torej skupaj 10 kg! user posted image user posted image user posted image  Se je splačalo včeraj z vodnim dnem odkupit za pregrehe vikenda. Sicer pričakujem, da se bo kakšne pol kilce vrnilo, ampak vseeno. Pomembno je, da grejo kilogrami spet dol!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 7:06:35   
*pepelka*
Ta teden -0.7 kg, skupno pa -9,7 kg.user posted image user posted image user posted image Če bo šlo tako naprej mi bo pa mogoče uspelo do konca izgubiti vsaj 15 kg, ali pa celo malo več. Za dober rezultat se bo pač treba še malo potruditi. Saj po sadnem dnevo je tudi meni že kazalo malo bolje, po včerajšnjem b dnevu, pa je tehnica malo teže pokazala svojo cifrouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 7:09:15   
al1*
Meni gre zadnjih nekaj tednov konstantno dol 0,5kg. Torej tudi tokrat.

Skupaj 6,5 kg, še 3,5 bi rada izgubila.




_____________________________

lp


(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 7:37:22   
Anonimen
No, še jaz. Od prejšnjega tedna je šla dol glih kilca, s tem, da je v četrtek kazalo še pol kile manj, pa je prišla nazaj. user posted image  Sej, to sem se že pritoževala. user posted image  Torej skupni minus je 9,8 kg.
Danes jem pa spet pomfri.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 7:43:33   
CUKRČEK
user posted image vsem vam za vztrajnost in izgubljene kileuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 7:49:12   
Teni_



Meni je šlo ta  teden dol 0,4 kg, vse skupaj 9,1. Vmes je bilo že več, pa še šlo nazaj gor. Se vidi, da sem v nedeljo jedla vse kaj drugega kot sadje. Bo pa upam naslednji teden boljše. Danes bo pire krompir in lovska omaka (kar iz vrečke). 




Dobro jutro.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 7:52:37   
tejčica
Sem bila zjutraj tako navdušena nad izgubljenimi kilcami, da sem čisto pozabila napisat kaj bom danes papcala.  Pojedla sem že 2 hruški pa mi nista naredili ravno dobro. Nisem navajena jesti tako zgodaj, danes pa nisem imela izbire, saj sedaj šibam na teren in pred 14-15 uro niti ne bom imela časa oz. priložnosti jesti. Da bi pa do takrat čakala bi bila pa malo huda, saj sem bila že včeraj samo na vodi. Upam da me kmalu neha vse tiščat. Za kosilo si bom pa najbrž privoščila riž in rdečo peso. Sicer se mi ful lušta krompirja, ampak ne bom imela časa za tako košto.

Sedaj pa gremo na delo.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 8:03:59   
drus013
No meni,se pa vaga ni nič premaknila, pa mi še kr kaže -6, samo se ne sekiram preveč ker sem dobla user posted image , pa v tem obdobju itak kaže cirka 1kg več.
danes bom pa jaz tudi rižeka pa rdečo peso mjami. To pa da bi pojedla vse, kar ti pride pod roko, pa je pri meni v obdobju pred user posted image , ja takrat je pa treba met železno voljo, kar pa jo odločne mamo,kajne da!
We are the bestuser posted image .

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 8:14:59   
breda
Evo, da se še jaz javim, prejšnji teden nisem mogla. Dane je moj user posted image  1.vodni dan!! Upam da bo šlo! Do sedaj pa -5 kg (lahko bi blo kja več).
Zanima pa me, a je katera na vodni dan, če je bla preveč kriza, pojedla kakšno sadje.(saj vem, da ni lepo da že na začetku kapituliramuser posted image .

T_t_y, napad požrešnosti sem pa tudi že jaz imela, ko sem delala kremšnite za moje, in sem pojedla vse, kar sem "obrezala" pa jih sploh ne maram!!user posted image
Eh no, bo že.

(odgovor članu drus013)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 8:33:45   
Anonimen
Breda, jaz sem tud prej mislila, da ne bom zdržala vodnega dneva, sem tud računala na kakšno jabolko "v sili", vendar je šlo. Skoz sem mela v glavi nasvete od Cukrčka, da je vse v glavi. Da če veš da ne smeš, potem pač ne smeš. Prepirčaj se, pa bo šlo! Držimo pesti!
Če je meni ratalo.... user posted image

(odgovor članu breda)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 8:36:23   
breda
Ja, ste pa res cukrčki na tem forumu. Res, da se bolj malo javim, berem pa redno in zlo velikrat dobim kakšno stimulacijo (beri brco v tazadnouser posted image ).

Hvala, pa gremo!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 8:38:21   
tadejaa
Tehtnica kaže -6,5 kg. Torej se je le premaknila za 1 kg.user posted image

Danes pa spet krompirček. Mnjami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 8:40:43   
Teni_



Ups,sem se zmotila. Pri meni je minusa 10,1  in ne  9,1.



(odgovor članu breda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 8:43:23   
lelaval
Breda, če je prevelika kriza, bi jaz na tvojem mestu imela sadni dan, ali pa vodnega spusti ven, pa poskusi zopet po 30 dneh.

T_t_y - napade požrešnosti sem tudi jaz občutila (včasih se jim uspešno oprem, drugič pač ne  user posted image  user posted image user posted image ).

Kar pa se tiče vage - sem upala, da bova danes prijateljici, pa ....
v soboto sem se vagala in sem imlea 53,8 kg - super, pa je šlo 1,2 kg dol, danes pa sem mislila, da sem verjetno še pol kile šla dol, a glej ga zlomka vaga noče pokazat manj kot 55 kg. Pa, če se stokrat vagam, teža je ista. user posted image
A so mi res tiste tortilije v soboto prinesle celo kilo zraven?
Pač ostajam na isti teži, kot prejšnji teden. user posted image
Sem odločna, a vidim, da to nikamor dol ne pelje. user posted image  

(odgovor članu breda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 8:45:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaH




Ups,sem se zmotila. Pri meni je minusa 10,1  in ne  9,1.





Joj, jaz sem bla pa že vesela, da sem te prehitela! user posted image
Še dobr, da se nisem začela na vsa usta hvalit... user posted image

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 8:48:17   
Teni_



user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 8:48:32   
Anonimen
Pri meni je bilo že 68,40, se mi zdi, zdaj pa je spet 70,00. Ampak nič ne de (no ja, ravno blazno vzpodbudno ni), ker na hlačah se pa spet pozna.
Če vzamem za štartno težo tisto od prvega dne hujšanja v drugi rundi, potem sem v 14 dneh zgubila 1,4 kg (čeprav, kot rečeno, je bilo že 3 kg minusa).

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 8:50:52   
TINALAN
VSEM ČESTITAM. Vam kar zavideam, ko imate nekatere že skoraj 10 kilc majn. Jaz začnem 1.3.2006, v drugi skupini.
Mi lahko katera napiše, kako poteka to skupinsko hujšanje in pa seveda ta ločevalna dijeta!!
Hvala lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 9:12:09   
Anonimen
TINALAN, o dieti si lahko vse prebereš tukaj: http://mojplanet.si/
Kar pa se tiče skupinskega hujšanja, pa poteka takole kot vidiš. Vsak dan se malo javimo, povemo kaj smo jedle, če smo grešile, enkrat na teden se spodbujamo, pomagamo si pri receptih, skregamo se bolj poredko user posted image , v glavnem pa se spodbijamo. Moram rečt, da mi tole skupinsko hujšanje ful pomaga, jaz lažje tako hujšam! user posted image


(odgovor članu TINALAN)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 9:16:37   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: t_t_y

, me pa ima že par dni, da bi pojedla vse kar vidim. Sploh ne vem kaj mi je, ker lačna nisem, pa ponavadi mi tud ni tolk do hrane (pri meni je problem prevelike kilaže zaradi sladkih zadev, ne zaradi količine hrane) ampak zdej bi pa pojedla karkoli 




t_t_y, da nisli slučajno "zbolela" za sindromom, ki je "zdelal" tudi muki1??user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 9:35:16   
t_t_y
Ja CUKRČEK, sej nebi mela nič proti če bi dobila ta "sindrom"user posted image , ampak mal dvomim da je ratalouser posted image .

Sicer pa moja tehtnica kaže točno -10 kguser posted image , še dve kilci, pa bi bla na kilaži pred nosečnostjouser posted image (pol bi mogla pa še kakšna dol, da bi dobr zgledalauser posted image )...

pozdravček vsem odločnim, tabelco vam kot ponavadi pripravim enkrat zvečer

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 9:55:56   
hanita
[
Kar pa se tiče vage - sem upala, da bova danes prijateljici, pa ....
v soboto sem se vagala in sem imlea 53,8 kg - super, pa je šlo 1,2 kg dol, danes pa sem mislila, da sem verjetno še pol kile šla dol, a glej ga zlomka vaga noče pokazat manj kot 55 kg. Pa, če se stokrat vagam, teža je ista. user posted image
A so mi res tiste tortilije v soboto prinesle celo kilo zraven?
Pač ostajam na isti teži, kot prejšnji teden. user posted image
Sem odločna, a vidim, da to nikamor dol ne pelje. user posted image  
[/quote]

Ojla, leleval, jaz te spremljam, ker sem radovedna,če ti teža kaj pada, a vidim, da ti ne gre ravno najboljše. Jaz zdej en teden delam uno dieto z mesom in jajci, staro že ko  greh, sej mi je ful zanič,ker mesa ne maram, a je šlo dol eno kilo in trdno stoji na 54, tako, da vsaj to. Zdej bo verjetno ene 14 dni na 54, pol upajmo, da bo šlo še kaj. No, ti pa kar bodi odločna, a vidim, da tudi tebi morala pada. Ne vztrajaj, če ne bo šlo nikamor, kljub nasvetom drugih hujšaric, vse pač nismo enake!

Ene so pa res srečnice, 10 kil v 1,5 mesecu, to je res podvig. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 10:07:56   
Anonimen
mene pa moja vaga mal zajebava.. ko prvič stopim gor pokaže 61 kg, potem stopim dol in še enkrat gor in mi pokaže 60.. mislim....

ja, pri men je -1 kg, se pravi vse skupaj -6 kg

(odgovor članu t_t_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 10:21:36   
Suzi*
Ojla punce. Se spet javljam. Mi smo se imeli te 4 dni super v Olimju. Sem pa seveda jedla vse mogoče. Največ je bilo takega iz B dneva, pa enkrat tudi vegetarijansko pico, pa sladico pri vsaki večerji, čokoladke, skratka nič nisem pretirano pazila na hrano. Se pa tudi nisem prenažirala. No in danes zjutraj sem s strahom stopila na tehtnico, pa kaže enako kot prejšnji teden. Sem kar zadovoljna, ker sem kvečjemu pričakovala še višjo težo. Vmes je bilo sicer že 1 kg manj. Pa nič zato. Zdaj nadajlujem naprej tole dieto...danes je torej Š dan, jedla pa še ne vem kaj bom. Mogoče kar krompir in rdečo peso.

Tako, zdaj grem pa hitro brat za nazaj kaj ste napisale, ker naš user posted image  ravno spi.

Adios.



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?