|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 6:42:38   
Teni_
Tako, mojavaga kaže ta teden -  kg, oz. skupaj -5 kg user posted image user posted image user posted image  Danes bo pica, ker mi tiste testenine nazadnje niso ravno pasale.






Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 7:17:22   
muki1
Vau Mojca user posted image  user posted image .

Jaz bom danes spet pico, ja....Zvečer pa mam dana vstran dva orehova rogljička, taka bolj mala.
Kile pa so ta teden bile bolj škrt. 0,7 kg. Skupaj 2,7 kg minusa, kar spet ni tak slabo. Po jutrišnjem sadnem bo ziher minus tri,pa sem že na polovici user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 7:24:04   
mammy26
Oj, pa da se še malo jaz javim.... nič kaj prida ne gre dol. Do sedaj skupaj -3. No še 4 kg pa bom srečna.

Imam ful probleme z nizkim pritiskom in prenizko ravnjo sladkorja ter se mi nonstop vrti kot bi bila zadeta.

Verjetno bodo danes na sporedu testenine, same brez vsega. Te imam  najrajši.

Ob vsem dnevnem urniku si pa 2x tedensko vzamem čas in grem na Tae bo. Res dobra vadba.

No, če ne prej se beremo spet v torek.


Lp, vsem ODLOČNIM hujšaricam.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 7:27:38   
Anonimen
Jutro!
Tdi moja tehtnica kaže zelo lepo, sicer 20 dag več kot včeraj, pa vendar... - 4,6 kg!!!!
Danes bodo za kosilo testenine milanese, nimam pojma, če mi bo všeč, ampak probala bom.
Za večerjo pa še nimam pojma! Bi to, bi ono, skratka se še odločam.
Sem si pa včeraj za v petek kupila riževe piškote brez sladkorja. Tako bom vsaj približno pravilno jedla. Ne morem pa žal jesti mrzle rižote, kot mi je svetovala ena na drugem forumu. Bljak! user posted image  Take 4 pakete suhih jabolk, suhe marelice in malo suhih banan, ki so sicer z medom, ampak za silo bo.
Hja, so pa meli včeraj v Sparu ćisto zelene banane, v četrtek, ko bi jih jaz rabila nujno, jih pa ziher ne bodo mel! user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 7:40:48   
al1*
Moja vaga kaži -3kg , še 7 kg, pa bom user posted image .

Za kosilo bomo pico s popečenimi bučkamiin melancanami, za večerjo pa tortica iz Pohorske kavarne.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 8:00:13   
lelaval
Vau ženske krasno hujšate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image

Jaz sem se ta teden uspela znebit -2,4 kg (prejšnji 1 kg) in pristala na 56 kg. Ker sem štartala z 58 kg (po stari vagi -3, po novi -2, bi prosila tisto, ki dela seznam, da mi upošteva  
 
-2 kg, user posted image user posted image

ker se bom merila po novi, saj upam, da sem zdaj tudi jaz na vrsti, da tehtnica kaže nanj.

Za kosilo si bom naredila pizzo z bučkami, čebulo in olivami, za večerjo pa kremšnite - sem si jih zaslužila, ker cel teden (mislim, da celo več), nisem popolnoma nič grešila. user posted image


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 8:26:44   
tadejaa
Jutro!

Tudi jaz sem bila danes zadovoljna s številko
na tehtnici. Pokazala je - 4 kg  user posted image user posted image .

Zdaj pa veselo naprej. Danes si bom skuhala
špinačne testenine in paradižnikovo omako, zvečer
pa še ne vem kaj bi. Verjetno si bom privoščila
sladoled, ker ga že zelo dolgo nisem jedla.

Pozdravček!user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 8:28:56   
drus013
dobro jutro vsem skupaj !
Moja vaga pa pravi  za vse skupaj -4kg, user posted image  jupi.  Bom pa danes za kosilo pico.
Tak fajn ketchup si bom gor dala pa dost čebule narezala, pa dost začimb, njami.
Se mi je pa pojavila alergija na agrume, pa me cel obraz ful srbi, pa okrog oči sem zatečena , pa me zanima če pozna katera kakšno domače zdravilo za takšne pizuser posted image .

Zanima me, kolk bo danes težka tale naša baba, kak ji je že ime?

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 8:38:23   
Anonimen
Jaz sem pa malo razočarana.
Tisti greh s S dne se pozna, da se bolj ne bi mogel. Moj rezultat je tak kot pred šestimi !!!!! dnevi, toliko sem šla gor, dol pa nič.
Sicer je -3 kg (naj ne gre v tabelo), lahko pa bi bilo - 5 kg. user posted image
Danes nič sladice pa še kdaj naslednjič tudi ne!
FUJ, SELENA!!!!!!

Alergija na agrume pa je lahko le čiščenje kože. Meni se je na začetku tudi par mozoljev spustilo pa jih sicer nimam nikoli, zdaj je pa koža porcelanska.
Na oteklino okoli oči pa si lahko daš v topel kamilični čaj namočeno vato, baje pa pomagajo tudi zamrznjeni zrezki user posted image .


(odgovor članu drus013)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 8:43:30   
Grascakinja
Meni pa gre počasi počaaaaasi.... prejšnjič -1,1; zdaj samo -0,3 =  -1,4kg. (še 6,6-8,6 za izgubit) Grešila sem na B dan in se pozna!
zato včeraj nisem večerjala nič, zajtrk bom šele, ko bom lačna, pa nema nič sladice danes zvečer, samo sadje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 8:57:15   
tejčica
Tudi jaz sem danes zjutraj najprej opravila tedensko dolžnost. Razlika od prejšnjega torka je -2kg, skupaj od 3.1. torej -7kg. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 8:58:19   
hanita
Dobro jutro.

Ta teden - 1kg, skupaj -2,5 kg.user posted image user posted image user posted image

Prosim, tisto, ki bo pisala tabelo naj popravi, jaz hočem shujšat še 5,5 kg,7  bo premalo, moram prit na 50kg.

Danes še malo orbitreka, čeprav je v dnevni malo samevauser posted image user posted image user posted image .

Kosilo še ne vem, bom počakala, da mi date kašno dobro idejouser posted image .

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 9:02:49   
lelaval
Hanita, nama pa res gre najslabše dol. user posted image Tudi jaz imam želje po 50 kilogramih, morda mi celo uspe na 48. user posted image  (torej le še -6, ali pa  -8, če bom tako pridna).

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 9:08:48   
*pepelka*
user posted image user posted image  tehtnica mi je danes pokazala -5.4 kg, saj bo šlo.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 9:18:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: drus013

dobro jutro vsem skupaj !
Se mi je pa pojavila alergija na agrume, pa me cel obraz ful srbi, pa okrog oči sem zatečena , pa me zanima če pozna katera kakšno domače zdravilo za takšne pizuser posted image .


Ne jest agrumov!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu drus013)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 9:19:59   
Anonimen
Oumajgad! user posted image
Tejčica in hafi????
Sploh Tejčica, kako je pa to mogoče? Kok pa maš ti za zgubit, da gre tok dol? Pa sam v dveh tednih?!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 9:30:47   
tiktak
jaz sem opravila svojo dolžnost in se zvagala. Rezultat: -0.9 kg oz. skupaj -3.3 kg, za shujšat pa še 4-7 kg. Mi je pa v soboto tehtnica kazala že -4 kg. user posted image . Ja kaj se pa vsak dan vagam!

Za kosilo pa testenine z drobtincami ali paradižnikovo omako. Ne vem še. Zvečer pa v mesto na tortico. Vmes pa še frizerju. O.K., to glih ne spada v dieto, pa vseeno.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 9:50:38   
KIKI*
Živjo!
Mene pa zanima če se vam lahko pridružim. Sicer hujšam od 5.1.2006.
Teže ne bi zaupala, ker je too much-cilj pa je -30kg.
Po današnjem tehtanju imam -3 kg (torej v 12 dneh).
pa diete tud nimam iste kot ve, ampak hujšam po kalorijah. Če me sprejmete, pa mi sporočite. Moja dieta pa bo trajala vsekakor dlje kot vaše-do konec junija.
Adela

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 10:13:47   
tejčica
Hothien, v tem krogu sem si zadala cilj -15kg, dejansko pa jih moram sklatit dol 30. Visoka številka in zato gre tudi hitreje (na začetku).

Drugi razlog pa so prazniki oz. praznično nažiranje. Res sem si privoščila in zato tisto tehtanje 3.1. mogoče ni bilo tako realno, ker sem bila še polna vsega kar bi šlo tako ali tako iz mene. V prvem tednu se je telo sčistilo in zato je tudi bila razlika v prvem tednu -5kg. V tem tednu sem pa izgubila (samo)2kg, kar je pa že čisto normalno.

Gremo veselo naprej proti naslednjemu torku.user posted image

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 10:20:34   
cmokec
Pozdrav še od mene.

Skupaj sem izgubila -2kg. Se mi pa 5 dni teža ni nič spremenila, tako da upam na čimprejšnji zamik še za kak kg manj.

Tako kot večina, imamo tudi pri nas danes testenine.user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 10:37:28   
t_t_y
No, pri meni je tehtnica pokazala vse skupaj -4,6user posted image .
Se pa res dr5žim diete, brez prekrškov.

KIKI*-te bom uvrstila v našo tabelco, pa vsaj ob torkih se javi in nam sporoči minus.

Tabelo vam posredujem proti večeru, ko se bo že večina javila , da je ne bom tolkrat pošiljala, upam, da se stem strinjate.
lp

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 10:57:45   
tejčica
T_t_y, kaj če bi za tabelo odprla kar novo temo. Tako nam je ne bo potrebno iskati potem med dnevi. Vsak teden potem tam objaviš nove podatke.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 10:58:08   
KIKI*
HVALA!!!!!
Bom spremljala čim več in sporočala svoje -, upam da mi rata doseči zastavljeni cilj.
Jaz sem s to dieto ki jo imate ve poiskula ampak sem po parih dneh obupala, ker se mi je zdelo da pač ni zame. Zdaj jem vse, razen kruha, sladkarij in sladkanih pijač. pijem vodo ali nesladka čaj, namesto kruha prepečenec in imam vnos kalorij nekje okrog 800kcal na dan. Pred letom sem po tej dieti shujšala za 16 kg v 1,5 mesecu. Zdaj hujšam malo bolj počasi. Sem imela med drugo nosečnostjo gestacijski diabetes in sem se skupno zredila samo 4 kg, 1 mesec po porodu pa sem dobla gor celih 10! GROZA. Ampak ker sem dojila nisem hotla prej hujšat. Zdaj ko je pa Klara stara 10 mesecev-bo 20.1., pa sem jo odstavila, brez težav in zdaj je na vrsti mami, da gre malo skupaj.
Lp, Se beremo

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 11:04:10   
Suzi*
Še jaz. Zjutraj mi je pokazalo še dodaten 1 kg minusa, skupaj torej -4 kg. user posted image user posted image  Punce, jaz sem že na polovici. user posted image  Mi pa ta teža stoji že od prejšnje srede...malo je šlo vmes tudi gor. Pa nič ne grešim. Sicer pa mislim, da je to zdaj bolj normalno upadanje teže in da bo v prihodnje šlo dol po 1 kg na teden. Tudi oredu, samo da se premika. Mi je pa že možek rekel, da se pozna na trebuhu, da sem shujšala. Jupi! user posted image user posted image

Zdaj me drži, da bi si nabavila "bočni" steper. Sem gledala v Neckermanu. Pa še ena kolegica ga ima. A katera to pozna? Je uredu?

Jaz še ne vem, kaj bi danes jedla. Sem čisto brez idej. user posted image  Saj verjetno bom testenine, če se mi pa ne bo dalo kuhat, bom pa kar zelenjavno pizzo brez sira naročila. Za večerjo pa bom verjetno naredila eno sladičko iz albert piškotov namočenih v mleko, pudinga in prelito s čokolado. njammmmmm. user posted image

papa

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 11:07:28   
t_t_y
Velja tejčica, bom odprla novo temo za tabelo, ampak naredila jo bom šele kasneje danes, ker se do sedaj še nismo vse javile.

lp

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Adaptirano mleko
kepica

Katero adaptirano mleko uporabljate?

Aptamil (50%)

Hipp (12%)

Milumil (4%)

Comformil (2%)

Novalac (24%)

Babylove (8%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!