|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 6:00:37   
Teni_



Dobro jutro. Kaj danes pa še vse skrite pod odejo, ko je sadj. Dajmo, vstat in navali narode na sadje.user posted image user posted image user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 6:17:15   
*pepelka*
Dobro jutro. Saj ne spančkamo več, am najprej so navrsti naši sončki, potem pa še vse ostalo. Ja danes bomo pa sadje papali, pa saj je prav, saj smo imeli včeraj sladico, po njej pa je dobro tudi malo sadja. Pa veselo naprej, saj bo kmalu vodni dan.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 6:36:35   
ANDREJA*
helo!!
en lep sadni dan vsem!!user posted image dan pa lahko začnemo tudi takouser posted image se vidimo................ampak sadni dan je boljši, kot vodni!!!

lep pozdrav

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 7:49:18   
muki1
Dobro jutro. Ja, danes je tehtnica spet - po dolgem času pokazala vzpodbudne rezultate. Danes pa sadni, v katerega vstopam z veliko optimizma user posted image , upam, da bom okrog 16.00 še vedno.
Imam s sabo jabolka in pomaranče, doma imam še suhe marelice, pa študentsko hrano.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ANDREJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 8:15:42   
tadejaa
Jutro. Jaz že počasi pijem jutranjo user posted image . Včeraj sem se
dobro založila s sadjem, ki zdaj čaka, da ga pojem user posted image .
Sicer nisem preveč navdušena, ampak bom preživela.
Lep dan vsemuser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 8:48:38   
muki1
ENO RESNO VPRAŠANJE.

V soboto bo moj mož praznoval rojstni dan. Pelje nas na fešto v en vinotoč, kjer imajo res ULTRA dobre mesnine in domač kruh. Ker bo v soboto škrobni dan in sem odločena, da bom pojedla nekaj narezka, me zanima, kaj je boljše. Naj zamenjam škrobni in beljakovinski dan in imam jutri škrob pa v soboto beljakovine, ali pa normalno jutri beljakovine v soboto pa škrob z večernim prekrškom? Vem da ni dobro ne eno ne drugo, zanima me, kaj je kljub vsemu boljša varianta? Vem, da je hothien nekaj o tem že spraševala, pa se mi zdi da ste ji svetovale, da ni dobro menjat dni, ampak nimam časa brkljat vse poste za nazaj.
Hvala.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 9:00:41   
Anonimen
muki1, jaz sem vedno, kadar sem se pregrešila, šla drug dan normalno naprej.. če je bil Š dan, ko sem grešila, je bil drug dan pač OH.. mislim,da je tako najboljše.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 9:02:25   
Anonimen
Jutro!
Naj najprej tebi Muki odgovorim. Meni so tu in na forumu Moj planet svetovale, da ni dobro menjat dnevov. je pač bolje en dan grešit in potem naprej po seznamu. Probi pač tko, sej velke škode ne bo. V soboto zvečer pač grešiš, ješ kar je, potem pa v nedeljo naprej z OH dnem. Itak pa nas drug teden čaka vodni dan. user posted image

No, jaz sem pa danes tako boga, da ni res. Bolana sem, iz nosa mi teče, kiham, kašljam, grlo me boli, vročine si pa raje sploh ne merim, ker ne morem manjkat v službi.
Danes je torej sadje, hvalabogu, ker mi drugega itak ne paše. Danes bi mogu vit vodni dan! user posted image
Bodte pridne in nč grešit! user posted image  Razen Muki, pa še to sam v soboto! user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 9:07:59   
CUKRČEK
muki1, ti prej normalno jej po seznamu, pol pač se pregreši in drugi dan spet normalno naprej. Jaz vem, da sem enkrat, ko je pač svak imel fešto, zvečer golaž jedla in pol še celo noč pila vino in zraven pojedla vse, kar mi je pod roke prišlo. Drug dan pa normalno naprej.



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 9:17:59   
muki1
To cuker user posted image , saj za vino sploh nisem upala vprašat, ker baje alkohol ustavli hujšanje. Sem se že javila za šoferja, ampak da klobas ne bi, to bi pa bil greh. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 9:33:15   
Grascakinja
Jutro, sadno jutro!

Danes pa se za razliko od prejšnjih dnevov kar veselim sadnega. Zdaj sem se jih že malo navadila. Sploh fino je, ko ne rabim nič kuhat, haha, možička ne bo ker gre na fešto, tamali bom pa že tist krompirček pa zelenjavco naredila.

Kile stojijo. Jutri bo bolje.

Zdajle zajtrkujem študentski futer, pol pa imam za čez dan 3 l vode in po 3 hruške, jabolka in pomaranče.

Že včeraj sem vprašala, verjetno niste videle,
a se še kateri pojavljajo mozolji po čelu??? Pa kaka alergija? Vem, da je ena dobila alergijo na nagrume, no jaz sem itak alergik, ne vem na kaj točno je, se mi je pa pojavila po bokih in v gubi pod kolenom user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 9:34:56   
lelaval
Dobro jutro. Jaz pa sem si zaslužila veeeeeeeeeeeeeeeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikooooooooooo črno piko (kaj piko - bunko), ker sem včeraj zvečer jedla kranjsko. user posted image  Pa tako je dišala, da se ji nisem mogla odrečt. In to po sladici. Sem sama sebe preklela.
In sem se osločila, da na OH dan jem vedno pizzo (včeraj sem špagete s polivko), ker sem potem preveč lačna. Če pa jem pizzo, se že za kosilo najem in se mi sladko sploh ne lušta.
Vagi pa sem že našla novi prostor in le ob torkih se lahko prikaže.user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 9:46:34   
hanita
Joj leleval, kaj te je prijelo, že tako smo na dnu lestvice!!??user posted image user posted image user posted image Danes pa ne ga srat!

Glede alergije , meni je na začetku nekaj vrglo ven, mozoljčke,kot jih nisem imela že zeeelooo dolgo,zdej je pa ok.

No danes sadje, mam spet škrtoc študentske hrane in kosilo bodo verjetno tenstana jabolka, pol kašen kivi, al pa pomaranča, ma nič mi ne diši lih najbolj. Edino kar mi daje vzpodbudo, da bo jutri kazalec mogoče padel pod 55kg.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 10:01:53   
lelaval
Hanita, saj to je najhujše, ker druge grešijo, pa so šle dol po 6 kg, (še faušna bom postala),  jaz pa brez greha (razen prvi teden), pa mi vaga kaže namesto manj več. Bom jo nesla nazaj v trgovino. user posted image  Saj je še pod garancijo. user posted image  Za kazen ima sedaj novo mesto - kjer me ne vabi : stopi gor - boš videla, da imaš manj. Potem se mi pa norca dela. user posted image  

Ne, danes ne bom grešila, saj mi sadje zelo paše. Čakam, če bo kaj bolj toplo, (da ne bo male zeblo), pa grem v Interšpar - sem videla, da imajo grozdje po 600 SIT, drugje je povsod prek jurja.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 10:07:30   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: pupa25




a se še kateri pojavljajo mozolji po čelu??? Pa kaka alergija?


Ja, jaz sem bila nekaj časa fuuul mozoljasta. Pol se mi je pa uredilo in sedaj tudi kože nimam več mastne, kot sem jo prej imela.

Moja starša tud zdej hujšata in fotr je zdej že par dni čist rdeč v faco. In gotovo gre za alergijo. Tak zgleda, ko ta hujši kronikiuser posted image ....čist preplozan v faco.
Pa se nekaj maže z kremami proti alergijam in zaenkrat še nič ne omaga.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 10:28:16   
muki1
LELAVAL IN HANITA. A sem lahko jaz z vama prijateljica, ker meni je tudi šlo malo dol. Mi niha med -2 in -3 kile. Bolj sem na -2 se mi zdi. Pa sem grešila bore malo. Sir na pici enkrat, pa ena frutabela, pa mogoče kakšna solatka na sadni dan. user posted image
Ah, pa zdaj, če smo prijateljice to še ne pomeni, da te ne bom skregala, lelaval, bi te treba po betici s tisto kranjsko nabunkat, kam si pa mislila? user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 10:39:48   
Anonimen
jaz sem bila prvi teden mozoljasta, utrujena tok, da sem mislila da bom umrla.. no, pol je pa kr šlo..

glede kil pa tko: za sebe lahko rečem da veliko grešim.. pač ne morem pomagat.. pa mi je vseeno šlo dol 3-4 kg.. sicer že nekaj časa stoji, ampak ne mormo nič pomagat..

ugotovila sem tud, da men po sadnem dnevu ne gre nič dol, tko kot druge pišete, da po celo kilo... dol mi gre sam po B in Š dnevu.. tko da bom najbrž tud dons mal grešila.. Si bom tale sadni dan prikrojila bolj na B dan (bom pač mela dva B dneva).. razmišljam namreč, da bi za kosilo pojedla mal kruha in sira, drugače pa samo sadje..
ko sem pred 2 leti hujšala tko, nisem NIKOL mela sadnega dneva, hujšala sem 14 dni in izgubila- beri in piši- 6 kg... zdaj je pa že 24 dni in samo 4 kg minusa..

mislim, saj se ne sekiram.. bo že šlo.. do marca je še dolga.. sam ne bom se pa tok obremenjevala z tem kaj lahko in kaj ne...user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 11:05:10   
lelaval
Muki, ti se le pridruži - saj veš: trije smo najboljši par. user posted image  Mogoče pa nam bo vsem trem skupaj le uspelo 3 kile dat dol v enem tednu. user posted image
Glede kranjske pa: ne vem kaj mi je bilo user posted image . A sem poštena in povem user posted image . (očitno moje telo potrebuje še dodatne kalorije, ker še kar vztrajam pri dojenju).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 11:05:16   
muki1
Ja, Biba 12, zgleda, da se staraš user posted image . Z leti gre bolj počasi, pravijo starejši..... user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 11:51:45   
Pi-kica 1
Kar se tiče alergij - v eni izmed različic ločevalne diete piše, da je za preprečevanje alergij nujno pojesti vsak dan košček črne čokolade. Ampak res le košček. Jaz ga včasih pojem, včasih pa se niti ne spomnim. Pred dieto pa sem lopnila tudi celo črno čokolado na dan...

LP

Pi-kica

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 11:51:59   
lelaval
Meni po sadnem dnevu tudi ne gre nič dol. Očitno mi niti po vodnem ne bo šlo. user posted image  Ampak važno je, da hujšam.user posted image  
Verjetno pa sem ti 2 kili dala dol v jezik user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 11:52:53   
Grascakinja
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

LELAVAL IN HANITA. A sem lahko jaz z vama prijateljica, ker meni je tudi šlo malo dol. Mi niha med -2 in -3 kile. Bolj sem na -2 se mi zdi. Pa sem grešila bore malo. Sir na pici enkrat, pa ena frutabela, pa mogoče kakšna solatka na sadni dan. user posted image
Ah, pa zdaj, če smo prijateljice to še ne pomeni, da te ne bom skregala, lelaval, bi te treba po betici s tisto kranjsko nabunkat, kam si pa mislila? user posted image


A se lahko še jaz pridružim klubu minimalistk? -2!!! Ampak jest se tolažim, da počasi, pa ziher!!!!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 12:15:04   
cmokec
Ne name pozabit. Jaz mam tudi "pokvarjeno" tehtnico, pa je nova. user posted image

Danes sem pojedla eno banano, popila 2 l čaja, sedaj pa že razmišljam kako zelenjavo bi si naredila Samo s sadjem pri meni ne gre.

Bo pa jutri bolje. Se že veselim ribe.

A pride vodni dan 31.1? Ker takrat ima moj, ki tudi hujša, rojstni dan. Imava navado, da mu vedno spečem torto, kaj pa letos? Bo tako, kot da nebi praznovali edino,. če vse prestavimmo na OH dan. Če ne drugega, bo lahko veliko nazdravljal (z vodo, se razume) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 12:31:57   
muki1
Pupa 25, lahko, veš da. Bomo mele svoje kriterije user posted image .

Cmokec, moj praznuje dan prej 30. januarja. Na srečo nas pelje ven že v soboto. Predlagam ti, da praznujeta v nedeljo, ko bo OH DAN, potem pa sploh sledita dva dneva, ki bi ju najraje prespala user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 13:23:04   
muki1
Joj, Punce, zdaj pa imam krizo z veliko začetnico user posted image  user posted image  user posted image .
Sem tak lačna, da bi drevje žrla, saj drevje lahko, a ne?
Ne, samo res, za mišjo dlako mi manjka, da vse vržem v koš in pustim dieto, ter si naročim pico, grem na lignje, pohan sir, polomastim vrečko čipsa in vrečko smokijev, spijem dva pira in zalegnem.
HELP. A JE ŠE KATERI TAK HUDO?
Pojedla sem že tri jabolka in pomarančo. Spila sem 1,5 L vode in sadni čaj. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?