|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 7:19:53   
tejčica
Pa nam je uspelo!!!user posted image user posted image user posted image Meni sicer ni bilo lahko, ampak pomembno je da sem zdržala. Naslednjič bo pa že lažje.

Danes bo pa za nagrado mesek. Komaj čakam kosilo. Ampak še prej pa še malo sadja, za obujanje spominov na včerajšnji dan.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 7:26:17   
mammy26
tudi jaz začnem s sadjem, verjetno s papajo, potem za kosilo pa puranje meso in solata.


< Sporočilo je popravil mammy26 -- 7.1.2006 7:27:12 >

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 8:03:59   
Teni_



Tudi jaz sem bila pridno na sadju in to brez večjega problema. Danes se počutim super. Danes pa bo kurje meso in solata. Upam,da ne bom fasala ptičje gripeuser posted image . Kuha pa danes moja mama,ker gremo tja na kosilo.



(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 8:56:56   
paris
Dobro jutro odločne punce!
Kavico pijem in na RR visim, kasneje bom šla po šopingih!
Ne vem katero sadje bi danes? Ma pomoje bom banano. Za kosilo bo pečen piščanec, kuhana zelenjava in solata + juha.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 8:57:12   
lelaval




Tudi jaz sem še med živimi  user posted image  in vesela, da je sadni dan za nami. Se mi lušta nekaj konkretnega - mesnega. Jaz že ne bi mogla bit vegetarijanka. user posted image
Včeraj so moji jedli zvečer pizzo. Tako, ki jo imam najraje - rob in testo - pečeno popolnoma po mojem okusu. Pa sem sedela zraven in se JI brez večjih težav ODREKLA. user posted image



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 9:13:39   
Anonimen
se še jaz oglašam.. včeraj ni bilo problema.. zjutraj sadje, popoldne zelenjava.. zvečer nisem nič, ker me ni bilo doma, tko da je pol okrog devetih že kar krulilo..

moj je zvečer jedel sendvič, pa se mi sploh ni tok luštalo..

danes pa pleskavica..user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 9:35:18   
fusia
Jaz sem tudi preživela sadni dan brez večjih težav, čeprav sem včeraj zvečer jamrala, da mi kruli.

Danes sem že dve jabolki, za kosilo bodo pa ribe in blitva. Mmmmm



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 9:37:27   
Grascakinja
Ojla  suhice,

jaz sem včeraj brez problema preživela, razen ob 21h, ko se mi je strašansko zaluštal en user posted image soooočen sendvič s kajlo svežega kruha, majonezo, šunko, sirom, kumarami in paradižnikom. Saj grešim že, ko sploh razmišljam o tem in ko pišem. Bom še vam lušte naredila user posted image . Ampak spovedujem svoje grešne user posted image  misli. Kar glava me je začela bolet.
No, za lušt krotit sem potem popila 2 kozarca vode in pojedla pomarančo user posted image user posted image . In se sprijaznila, da je s tak sendvič še vsaj 3 mesece na črni listi . Zaluštal se mi je pa zato, ker ga je podobnega papala moja svakinja... uf, groza.

No, danes sem pohopsala 2 bananci, za kosilo bom pa KALAMARE NA ŽARU in ful solate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .user posted image Ostali bodo še pečen krompir. Kar naj, jaz ga bom pa jutri!!!user posted image

Aja, pa eno vprašanje imam: ali se vino lahko uporabi za omako user posted image ? Tako, da ga skuhaš, mislim? Recimo da zaliješ z njim kako rižoto ali kaj podobnega? Verjetno ne, a?

< Sporočilo je popravil pupa25 -- 7.1.2006 9:38:25 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 9:38:39   
Anonimen
Še jaz, še jaz! user posted image
Seveda brez grehov in z 2 kg manj!!!! user posted image  Pa jaz si ne morem pomagat, da se ne bi zvagala vsako jutro. Saj ne škodi. Zavedam se pa tudi, da vsak dan ne bo pokazalo manj, da se tehtnica tudi ustavi za nekaj časa. Ta čas boste pa ve poročale o letenju kil in bom tako dobila zagon in voljo!
Danes jeva oba z mojim za kosilo čevapčiče in paradižnik + ajvar, s tem, da bo moj jedel zraven seveda kruh!!!!
Zdele pa pijem kavo, zajtrkovala še nisem, bom pa najbrž jabolka, še ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 9:41:23   
Anonimen
Pupa, glede vina, po mojem, če ga daš pikico, nima kaj škodovati. Čeprav je rižota dobra tudi, če jo zaliješ samo z vodo, notri dam jaz malo paradižnikove mezge in mlete paprike. Aja, pa pol zelenjavne kocke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 9:48:55   
muki1
Dobro jutro hujšarice.
Moj sadni dan je minil brez prekrškov. Mogoče sem pojedla malo preveč sadja, saj sem za popoldansko malico pojedla precej suhih breskev. Ej, nisem si mogla pomagati, rajši malenkost več sadja, kot pa grehi.
Včeraj sem imela kosilo ob 13.30, sem nekaj službeno letala v mesto po opravkih in nisem mogla prej do kosila, pa so se mi ful roke že začele trest.
No, ponoči sem sanjala pecivo user posted image . Upam, da bo naslednji sadni lažji, saj ne namarevam odstopiti.
Danes pa postrvi in ful solate in zelenjava ne žaru.

< Sporočilo je popravil muki1 -- 7.1.2006 9:49:32 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 10:09:36   
cmokec
Dobro jutro.

Jaz sem pa dobro premislila, vse skupaj prespala in se odločila. Da mi je bolj važno dojiti, ker dojim lahko samo še sedaj, hujšam pa lahko še celo življenje. Tako bom jedla normalne zajtrke, kosila in večerje (razen sadnega dne) pa bom jedla skupaj z vamo po dieti, ker tudi moj hujša. Če se bo na tehtnici kaj poznalo prav, če ne pa tudi prav.

Sem se pa danes vagala in se do sedaj izgubila 1 kg.

Vas bom pa brala in vzpodbujala. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 10:10:05   
Anonimen
jaz se pa sploh ne morem učit.. pogrešam svojo belo kavo vsako jutro.... vedno preden sem se začela učit sem si jo skuhala in pol počasi pila..

zdaj pa že eno uro sedim za mizo pa nič.. sem čist brez volje!!!

hočem belo kavo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

user posted image   user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image   user posted image    user posted image  

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 10:14:01   
Anonimen
Čevapčiči!!!!!!!!!!!! Čevapčiči, čevapčiči, čevapčiči!!!! Danes bodo čevapčiči s paradižnikovo solato.

Mene nekaj zanima: prejšnjič, ko sem hujšala po tej dieti, sem komaj čakala OH dni že od prvega dneva dalje. Tokrat mi je prav vseeno, kaj bo naslednji dan za kosilo. Tudi hrani se odrekam z veliko lažjim srcem, kot sem se prvič. Je tudi pri vas tako, da nimate nekih posebnih luštov? Nisem mogla verjet, da na OH dan nisem hotela jest torte - še sladoled, ki sem ga pojedla kepico, se mi je upiral. Je pa res, da sem pred njim pojedla 85% temno Lind čokolado.

Upam, da bomo naslednji sadni dan preživele tako kot tega - brez večjih muk. Zdi se mi najhuje, da je sadni dan, ko si doma in imaš hrano na dosegu rok!!!

Tak, zdaj pa gremo z malim na sprehod! Lepo se imejte, odločne in čim manj grehov vam želim!

Na vagi se mi poznata že dve kili. Moj mi je rekel, da premalo pijem, kar ni res, ker spijem po dva litra vode na dan.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 10:22:12   
Anonimen
Cmokec, zelo spoštujem tvojo odločitev in mislim, da si se pravilno odločila, če tako čutiš! Bravo!!!!!!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 10:29:52   
Anonimen
hothien ti si pa ornk zagrabla tole dieto..   user posted image   celo avatar si spremenila..user posted image   user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 10:33:44   
hanita
Cmokec, po moje si se prav odločila!    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj bi jaz dala za še kašno minutko dojenja, a naša se je odločila, da se ne bo več dojila in ni šans, da jo prepričam.
Tudi jaz, ko sem še dojila sem si rekla, po novem letu pa začnem hujšat, naj bo kar hoče, a zdaj ne bi hujšala, če bi nama dojenje še laufalo. user posted image user posted image user posted image

Sej do poletja je še čas! Dej pa malo več migat in bo lih tako dobro!

No jaz sem včeraj , upam, pokurila vse kalorije, sej sem zvečer šla še na tai bo in na moje presenečenje mi je še kar šlo! Danes pa ne bo problema zdržat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 10:40:45   
Anonimen
na kateri dan se sploh lahko pije mleko?? user posted image

jaz si itak zmer kupim onega k ma 1,5 maščobe, pa še to zraven dolijem pol vode.. user posted image

res si zelo želim eno belo kavo...

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 10:41:59   
Seven*
Cmokec, bravo za dojenje in za pravilne prioritete!! user posted image user posted image user posted image user posted image Tudi sama sem si feeejst prilagodila tole dieto, ker se ne morem spilat z izgubo mleka..


Cmokec ena svetovalka za dojenje je napisala, da se sme hujsat med dojenjem, ampak zeeeelo pocasi.. Najvec pol kg na teden. Telo ne sme priti v sok..

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 10:43:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

hothien ti si pa ornk zagrabla tole dieto..   user posted image   celo avatar si spremenila..user posted image   user posted image  


Ja, prazniki so mimo in sem ga hotla spremenit. Najprej sem si hotla dat hamburger, pa sem vedla, da bi me linčale. user posted image  Tako mislim, da je tale bolj primeren! Za spodbudo! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 10:46:53   
Grascakinja
Loh bi vse kaj zdravega naštimale v avatar... iščem svoje naljubše sadje po netu, sam mal počakte - limone mamo že, solato tud.... dejmo še kej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 10:48:31   
Anonimen
aja, hothien še to mi povej.. a je v trb hipermarket špar, al navaden.. pa do kdaj je dons odprt? bi si rada šla tisto digitalno vago kupit, pa se mi ne lub u celje vozt, k je trb tok bližji..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 10:53:05   
Anonimen
Iz kje pa si ti, Biba? Potem pa lahko prideš k meni na kavo. user posted image
Sem šla gledat na otvoritveno reklamo in je hipermarket, danes pa je odprt do 20. ure.
Resno, na zs mi piši za telefonsko, pa se lahko na kavi oglasiš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 10:53:13   
Grascakinja
Evoooo! Jaz mam pa višnje!!! Njami! Zdaj sem se spomnila, da imam še eno pakungo zamrznjenih. Komaj čakam naslednji sadni dan! jih bom pršparala do takrat!

Cmokec, mi smo s tabo. Tvoja odločitev je popolnoma pravilna. Najprej kile tvojega otroka, pol pa tvoje. Prve morajo nujno gor, druge pa imajo še čas za dol it! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 10:59:34   
Anonimen
ha, ha.. pa sem pršla do svoje bele kave.. sem si jo kar z vodo skuhala-nič mleka.. okus sicer ni ne vem kaj, ampak je pa bela kava.. user posted image

zdaj pa veselo na delo za knjige..user posted image

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




kremica za ritko
lilie

kaktero kremico za ritko uporabljate?

bebi val (18%)

dm (7%)

muller (6%)

drugo (69%)


Število vseh glasov: 247

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!