|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 1:32:58   
Moyca_
ETO SEM PRVAuser posted image user posted image user posted image
samo grem  komaj zdaj spatuser posted image user posted image
danes (včeraj) sem lačna kouser posted image , čeprav mi je zneslo 7 obrokov-malih-mini (5fig, jabolko, pomaranča,...)

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 7:32:20   
Moyca_
eto sem že gor- mala dva že čakata na živ-žav
jaz sem pa že pojedla 3 prepečenceuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 7:37:54   
Anonimen
Naš tudi že živ žav glead, mati pa kavo pijejo. Kaj za en dan pa imate danes? Š?

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 8:08:28   
malecka
tako tud jaz sem že pokonci, danes sem bila pridna in sem za zajterk pojedla eno veliko jabolko (komaj) sedaj sem pa že pri kavici in študiram za kosilo al bi matevž in kislo zelje ali slastno rižotko user posted image ker je oboje tako dobro user posted image user posted image no bodite pridne in vztrajne čao, čao 

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 8:21:05   
Teni_



Tudi jaz sem tukaj. Ravnokar sem prilezla iz postelje. Za zajtrk bo jabolko, za kosilo pa verjetno kuhan krompir in solata.



(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 8:31:47   
tejčica
Sem se komaj spravila k sebi. Včeraj me je ulovila vročina in sem obležala. Počutim se kot povožena. Se matram, da sploh kaj vidim na ekranu, saj se mi vse megli. Grlo imam pa tako, da sem najprej čaj mogla spit, da sem sploh lahko govorila. To bodo moji veseli.user posted image

Spila sem danes že 1,5l čaja, sadje mi pa še ni šlo po grlu. Upam pa, da mi bo teknil pečen krompir in dušene bučke, kar imam v planu za kosilo.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 8:33:54   
Anonimen
Matevž ni ravno najboljša izbira, ker mešaš dve stvari hkrati.

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 8:53:52   
mala maja
Tud jaz  sem še med živimi.

Dan sva prespala noč sicer s cartanjem, sam sem mu zvečer dala flašo pa je popil tist čokolino pa je dal mir.user posted image user posted image user posted image

sem pa drugače komej vstala in me čaka jabolček, pol pa enuser posted image  za kosilo bomo pa še vidluser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 9:00:20   
Anonimen
Jutro!
Za nami je že celih 5 dni. user posted image  In to brez najmanjšega greha. user posted image  Danes kuha mami in sicer restan krompir in rdeče zelje, ter seveda solata.
A lahko za večerjo jem kuhan krompir, namesto restanega? A mora bit na isti način pripravljena al je važno, samo da je kompir?

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 9:16:03   
al1*
Dobro jutro še od mene.
Kavico sem že spila, zdaj pridejo na vrsto jabolka.

Mi smo hoteli danes na Pohorje se malo sankat in smučat, pa je vreme megleno pa malo pada.user posted image

Jaz sem včeraj malo grešila. Za kosilo smo jedli kuhano govedino, za večerjo pa krajnsko klobaso. To pa zato, ker smo včeraj pri mojih praznovali pravoslavni božič, pa je bila polna miza narezka. Ampak uprla sm se vsem ostalim dobrotam!

Mi bomo danes spet zelenjavno rižoto in solato.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 9:18:02   
Moyca_
jaz se ne grem več Albina 3Md ker sem dobila skoraj vse nazajuser posted image user posted image user posted image
jaz sem se odločila za več mini obrokov na dan. Brez maščob, svinjskega, pazim na kombinacije. Pa teloavdimuser posted image user posted image
Tokrat mi bo uspelo
Pa praznikov ni pred vratiuser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 9:23:19   
paris
Br jutr tud od mene! Kafe pijem, jedla pa še nisem nič! Za kosilo bo krompir in solata!
Grehom se pa izogibam kot hudič križu!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 9:25:03   
Lu
Ojla!

Pri mas zdanje 2 dno bolj slabo spimo, ko se mati spravi za računalnik ponavadi Maja začne tečnarčkat in ko jo mati končno pomiri se pa dragi pilima gor.user posted image  Tako da se zato bolj poredko javljam. Včeraj smo praznovali 2 roj. dneva midva pa na vodi, mesu in zelenjavi user posted image  Nič tortic, piškotov, sadnih kup... Ampak zdržala pa sva.

Za danes bova pa jedla on prebranac jaz pa rižotko z zelenjavo in rdečo peso zraven. Punce še eno vprašanje. Se sme jesti pražen krompir?

Lep preostanek dneva vam želim.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 9:28:09   
tiktak

IZVIRNO SPOROČILO: hothien
A lahko za večerjo jem kuhan krompir, namesto restanega? A mora bit na isti način pripravljena al je važno, samo da je kompir?


To sem ravno zdajle razmišljala. Jaz bom za kosilo pražen krompir, zraven zelenjavo in solato, za večerjo pa bom verjetno kar krompirjevo solato.

Včeraj sem pa bila na smučanju in sem pojedla 2 banani in 4 hrenovke, fujuser posted image , ne ravno najboljša izbira, samo kaj ko ni bilo nič pametnega na izbiro na smučišču: golaž je bil fuj, svinjine pa ne jem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 9:28:30   
Anonimen
Jaz bom jedla restan, tenstan, pražen krompir. Ne vem zakaj ga ne bi? user posted image  Bo itak čist pikico olja, masti nič. Sam za večerjo ne vem, če se mi ga bo dalo še enkrat delat.user posted image  Bi samo kuhanega.

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 9:29:02   
lelaval







Moyca, takorekoč sredi noči nisem hotela bit prva in sem ti prepustila današnjo otvoritev. user posted image user posted image
Jaz bom pa danes za kosilo pohala pipiko in spekla pomfri. Juha je še od včeraj.

Pomfri pa ne sodi v dieto, ne? Očitno si bom pač naredila riž ali pa skuhala krompir.  user posted image

Juho pa itak imam od včeraj.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 9:43:10   
Anonimen
Sori lelaval, pomfri pa res ne gre glih v dieto! user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 9:45:56   
Anonimen
Ja čakaj, pa seveda lahko ješ pomfri, samo ne pečen v olju, temveč ga daš na peki papir pečt v pečico! Brez olja! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 9:55:44   
lelaval







Hvala, Hothien, bom poskusila pomfri iz pečice. Sicer še nisem jedla takega, a mogoče ni slab.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 9:58:17   
Anonimen
Jaz pa že, ga je enkrat tašča delala, pa je kr dobr. Pravzaprav skor isti kot navadni, sam ni masten.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 10:01:31   
Anonimen
Ja, tako pečen pomfrit je zelo dober.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 10:21:18   
Sofi
Ravno pijem kavico, pol pa zajtrk - 2 pomaranči.
Za kosilo bom pa (najbrž) kuhan krompir in endivijo zraven, pa polnozrnat kruh. Mislim, da bo kar šlo user posted image .
Me pa čaka precej odpovedovanja danes. Že voham slastno kosilo, ki ga pripravlja tašča in itak skoraj vsako nedeljo jemo pri njej. No, jaz danes in prihodnje tri mesece ne bom user posted image . Popoldan pa gremo na rojstni dan in zopet bodo skušnjave - pa saj imam voljo user posted image . Me pa zanima, a je velik greh, če nazdravim s pol deci vinčka? Tega bom pač danes storila, a samo tega.

Večerja pa pol kosila, itak.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 10:31:35   
Anonimen
Včeraj zvečer sem imela hudo krizo. Bila sem kar depresivna, kar na jok mi je šlo, ker nisem jedla, kar sem si tako želela. Ampak nisem. Zbudila sem mojega user posted image  in se z njim pogovarjala skoraj do polnoči. Res me je bodril... Nisem si mislila, da bo tako hudo. Ampak, kaj je važno, prebrodila sem in danes sem še z vami. Jedla nisem nič, tako da sem šla spat s praznim in krulečim želodcem. Zanimivo pa je, da sem se danes zjutraj zbudila sita.user posted image

Danes bo za kosilo pasulj brez mesa. Se že kuha... Za zajtrk je bila hruška, za malico pa banana. A je to dovoljeno ali bi morala en dan isto sadje jest ali to velja samo za en obrok?

Sem pa danes stopila na vago in zagledala celi dve kili in pol manj!!! Vem, da je to samo voda, ampak vseeno... Začelo se je nekaj dogajat!

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 10:31:41   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: hothien
A lahko za večerjo jem kuhan krompir, namesto restanega? A mora bit na isti način pripravljena al je važno, samo da je kompir?


Jaz mislim da ni nič narobe, če se krompir za večerjo pripravi na drug način. Jaz bom jedla za kosilo pečenega, za večerjo pa si ga bom dala v solato. Pomembno je, da je tudi za večerjo krompir in ne npr. riž.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 10:32:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

A lahko za večerjo jem kuhan krompir, namesto restanega? A mora bit na isti način pripravljena al je važno, samo da je kompir?


Al bina, dej mi tole prosim povej!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?