|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 9:09:08   
Anonimen
moj mali 6- letnik:
mami, ko bom jst v trebuscku, bom hotel takoooooj ven pridet!
pa mu odgovorim: ti si ze BIL v trebuscku. in ne bos vec.
pa mali odgovori: ja mamiiiiiii, ko bom star in ko bom umrl, si bom zbral ljudi( mamicoooo, pa ocijaaaa. in bom s5 sel v trebuscek! samo bom hotel takoj ven.hmmm.....me prav zanima kaksni bojo ti novi ljudje, ki si jih bom izbral!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
od kje mu to????me je kar pribilo na stol!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 9:35:22   
Šarki
user posted image že zdej verjame v reinkarnacijouser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 9:37:46   
Anonimen
ma pojma nimam od kje mu take ideje. ker glede teh stvari se niti ne pogovarjamo. edino moja stara mama jamra, da bo kar umrla.....sam ona bo sla k angleckom...tko da.....no comment!

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 9:40:57   
tanjusi
kaj je moj 8-letnik izjavil včeraj!!
Pač s ta večjim sta se odločila da bi imeli še enega dojenčka.
In pol debatirata ,kje bi ga imeli, da pol ona dva ne bi imela prostora, mimogrede- imata cel štuk za sebe (okrog80 kvadratov). No pol se nekak  odločita da bi ga vseen meli -dojenčka, pol pa ta mali izjavi ,,ja sam pol pa ne smema motit atija pa mamce da bota lahk dojenčka nardilauser posted image .
Jaz pa misla da živi v popolni nevednost!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 10:15:30   
veselka
http://www.fox8.com/videobeta/watch/?watch=7db0695c-0fcd-4d6d-ad8e-668503383a71

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 10:21:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veselka

http://www.fox8.com/videobeta/watch/?watch=7db0695c-0fcd-4d6d-ad8e-668503383a71

kaj bi ti rada? da me fršlok trofne???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veselka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 11:21:40   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: veselka

http://www.fox8.com/videobeta/watch/?watch=7db0695c-0fcd-4d6d-ad8e-668503383a71


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 14:29:25   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

moj mali 6- letnik:
mami, ko bom jst v trebuscku, bom hotel takoooooj ven pridet!
pa mu odgovorim: ti si ze BIL v trebuscku. in ne bos vec.
pa mali odgovori: ja mamiiiiiii, ko bom star in ko bom umrl, si bom zbral ljudi( mamicoooo, pa ocijaaaa. in bom s5 sel v trebuscek! samo bom hotel takoj ven.hmmm.....me prav zanima kaksni bojo ti novi ljudje, ki si jih bom izbral!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
od kje mu to????me je kar pribilo na stol!



:) ni pozabil res je tako da si sami izberemo starše  in tvoj ljubi fantek se je tega spomnil, kar smo mi  odrasli pač že zdavnaj pozabili, to so otroci nove dobe in so čisti indigo.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 17:39:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

moj mali 6- letnik:
mami, ko bom jst v trebuscku, bom hotel takoooooj ven pridet!
pa mu odgovorim: ti si ze BIL v trebuscku. in ne bos vec.
pa mali odgovori: ja mamiiiiiii, ko bom star in ko bom umrl, si bom zbral ljudi( mamicoooo, pa ocijaaaa. in bom s5 sel v trebuscek! samo bom hotel takoj ven.hmmm.....me prav zanima kaksni bojo ti novi ljudje, ki si jih bom izbral!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
od kje mu to????me je kar pribilo na stol!



:) ni pozabil res je tako da si sami izberemo starše  in tvoj ljubi fantek se je tega spomnil, kar smo mi  odrasli pač že zdavnaj pozabili, to so otroci nove dobe in so čisti indigo.

ojoj!!! a to resno???? ker jst nisem kaj v tem....mislis, da je res kaj na tem? me bo se strah postalo.
sam kaj takega....res!!!!nikol se nismo pogovarjali o tem na tak nacin!!!!
pa ko umres, gres k angelckom in konec debate.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 17:40:35   
Anonimen
aja! pa sem ga vprasala, kdo mu je to povedal. pa ce je videl v kaki risanki alpa knjigici alpa ne vem kje....
pa je reku neeeeeeeee, mami!
sem rekla: ja kako pa pol to ves?
pa mali: ja vem!noben mi ni povedal. vem pač!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 21:39:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

moj mali 6- letnik:
mami, ko bom jst v trebuscku, bom hotel takoooooj ven pridet!
pa mu odgovorim: ti si ze BIL v trebuscku. in ne bos vec.
pa mali odgovori: ja mamiiiiiii, ko bom star in ko bom umrl, si bom zbral ljudi( mamicoooo, pa ocijaaaa. in bom s5 sel v trebuscek! samo bom hotel takoj ven.hmmm.....me prav zanima kaksni bojo ti novi ljudje, ki si jih bom izbral!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
od kje mu to????me je kar pribilo na stol!



:) ni pozabil res je tako da si sami izberemo starše  in tvoj ljubi fantek se je tega spomnil, kar smo mi  odrasli pač že zdavnaj pozabili, to so otroci nove dobe in so čisti indigo.


se strinjam. otroci so tisti, ki si izberejo starše,... (tako kot si mačka izbere hišo, kjer bo živelauser posted image )

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 21:42:15   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

moj mali 6- letnik:
mami, ko bom jst v trebuscku, bom hotel takoooooj ven pridet!
pa mu odgovorim: ti si ze BIL v trebuscku. in ne bos vec.
pa mali odgovori: ja mamiiiiiii, ko bom star in ko bom umrl, si bom zbral ljudi( mamicoooo, pa ocijaaaa. in bom s5 sel v trebuscek! samo bom hotel takoj ven.hmmm.....me prav zanima kaksni bojo ti novi ljudje, ki si jih bom izbral!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
od kje mu to????me je kar pribilo na stol!



:) ni pozabil res je tako da si sami izberemo starše  in tvoj ljubi fantek se je tega spomnil, kar smo mi  odrasli pač že zdavnaj pozabili, to so otroci nove dobe in so čisti indigo.


se strinjam. otroci so tisti, ki si izberejo starše,... (tako kot si mačka izbere hišo, kjer bo živelauser posted image )


v tole pa tudi jaz verjamem ...ampak včasih pa ne izberjo glih najboljšeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 21:43:31   
Anonimen
že vejo, zakaj!

včasih se moramo učiti starši in ne otroci...user posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 21:49:41   
Anonimen
Bravo mali.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
16.8.2009 21:53:49   
hillmagic
naj te ne bo strah resnice in bodi vesela da je tvoj otrok tako odprt pri 6 letih si rekla. On ni bau bau....in ne se ga bati. Vprašaj ga kaj te zanima. Prinesel je seboj modrost in vedenje o tem od kot prihaja in kam se bo vrnil. Da pa se je že sedaj odločil da se bo še enkrat vrnil nazaj v živlenje, samo pomeni da mu je lepo v vaši družini. V bistvu nič bat, mej ga rada kot do sedaj pa bo vse v najlepšem redu.
Primeri si knjigo indgio otroci, otroci nove dobe...ali pa kaj na temo nove zavesti......

Vse dobro še naprej

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
17.8.2009 6:49:50   
Anonimen
uf, punce hvala....sam men grejo kr kocine pokonci, ko vas berem...

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: OMG! prvic ostala brez komentarja!!!
17.8.2009 22:41:38   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

uf, punce hvala....sam men grejo kr kocine pokonci, ko vas berem...


ja ja kocine gredo vedno pokonci ko tvoja "duša ali Bit" začuti resnico, atomi, celice v tebi zavibrirajo, ker jo zaznajo in te kar celo telo zmrazi...angelčki te s krilci pobožajo ker so veseli da si se za trenutek nečesa zavedala...popolne resnice....lepo....jaz imam rada take mravljice ker premikajo našo zavest naprej.....

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 17.8.2009 22:42:48 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?