|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   O SS...?
21.9.2005 15:05:03   
ur+sa
Živijo punce

vem, da je nekaterim o tem težko govort, zato se vsem tistim opravicujem

zanima me, kako izgleda spontani splav. kaj cutis, kaj ne? ali je mozno, da se sploh ne zaves, da si ga imela,...?

ali mi lahko katera pove kaj vec o tem?
hvala

Lep dan se naprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   O SS...?
21.9.2005 15:08:55   
Anonimen
Nič posebnega ne čutiš, mal krčev sem mela, podobnih kot pri M, sem mogla jemat Buscopan.

Pa krvavela sem, najprej ene dvakrat samo pikica krvi na toaletnem papirju, drugič malo več na hlačkah, pa tko. Sem jedla tud dabroston, pa v bolniški sem bila in sem mogla počivat.

Sicer pa količina krvi ni pogojena s splavom, lahko je je čist malo, pa bo ss, lahko pa zelo krvaviš, pa bo vse OK.

Problem je bolj v psihi, saj pri meni je bil. Kadar sem zagledala kri, ful panika, jok,..
Pa to ni fajn, morš bit čim bolj pomirjena, pa ne to tok tuhtat, pa tud brat ne preveč o tem.

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   O SS...?
21.9.2005 15:14:41   
ur+sa
v bistvu, ti loh spontan splavs pa sloh ne ves?

hvala ti za odg. hothien (asi ti mela nakljucno G, ali si nekaj predvidevala, da se dogaja? )

Lep dan

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   O SS...?
21.9.2005 15:26:09   
Jančika_
Ur+sa, pojdi pogledat na podforum Spontani splav (najdeš ga v forumu Nosečnost). Tam smo večkrat govorile o tem.

Jaz sem pred prvim ss krvavela cel teden, pa je srček še utripal - potem sem zelo zakrvavela, prisotni so bili veliki kosi tkiva. Ploda ni bilo več, sledilo je čiščenje.

Pri drugem je bilo vsega konec v 12 urah - od začetka krvavitve do prazne maternice. Čiščenje ni bilo potrebno (je bilo tudi bolj zgodaj kot prvič). V obeh primerih me ni nič bolelo. Moja prijateljica pa je v sebi nevede 4 tedne nosila mrtev plod, ki ga telo ni samo izločilo.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   O SS...?
21.9.2005 15:29:07   
ur+sa
hvala, za odg jančika.. grem zdej na un forum

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   O SS...?
21.9.2005 20:17:40   
Sandra*
Oj!

Pr men se je začel z rjavim izcedkom... v sredo. V soboto sem šla v kranj k dežurnem ginekologu, mogla sem ostat v bonici. V ponedeljek so mi naredili uz kjer se na žalost v 6 tednu še ni nič videlo, dali so mi magnezij in bkompleks. Čakala sem do petka....zjutraj sem začela krvavet in imela krče močnejše kot pri menstruaciji. Na uz so ugotovili da je prišlo do ss, potem so me ščistili in popoldne sem šla domov.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   O SS...?
21.9.2005 22:10:52   
sania
Pri meni pa ni bilo popolnoma nobenih znakov da je prišlo do ss. Imela sem vse mogoče nosečniške znake... Komaj sem čakala na 1. pregled, ko mi je ginekologinja povedala, da ne vidi srčka. To je bil zame velik šok, saj nisem pričakovala, da bo kaj narobe.
Sedaj sem spet srečka nosečka, čeprav me je zelo strah 1. pregleda, ampak sem optimistka, saj to veliko primore k tem.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: O SS...?
24.9.2005 17:24:36   
ur+sa
Sandra( user posted image ) in Sania, hvala vama za odgovore.

sania, tebi pa tudi cestitam, in ti zelim se veliko srece naprej!user posted image
Sandra zelim ti , da bos tudi ti kmalu srecka noseckauser posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu sania)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: O SS...?
25.9.2005 19:59:58   
mihi78
jaz sem imela 3 ss v dveh letih. pri prvem me je kar bolelo ampak nič bolj kot pri boleči user posted image , tudi krvavela nisem veliko. pri drugem je šlo za slepo nosečnost in je bila krvavitev zelo šibka, bolečin pa ni bilo (obakrat sem bila na čiščenju). če ne bi naredila testa, ko sem bila tretjič user posted image sploh ne bi vedela, da sem, ker je krvavitev trajala kot normalna M tudi hujših bolečin nisem imela, na abrazijo mi ni bilo treba.
upam, da sem kaj pomagala.
lp

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: O SS...?
25.9.2005 20:06:48   
melitkica
Jaz pa sem tisti dan čutila, da nekaj ni vredu! Okrog polnoči pa se je začelo. Najprej rjav izcedek, nato pa močna krvavitev, dosti močnejša kot pri user posted image ! Na stanišču sem videla zarodek, vendar takrat nisem vedela za kaj gre. Nato me je dragi odpeljal v bolnišnico. Bila pa sva na dopustu na Hrvaškem (konec aprila). Začele so se prave more zameuser posted image . Dežurni G mi je povedal, da gre za SS, vendar so me pustili čakat, če se kaj spremeni. Po preiskavah sem se sama odločila, naj me ščistijo, ker ni bilo prisotnega več nobenega nosečniškega hormona, znakov pa tako ali tako ne. Nato je sledilo tedensko okrevanje. Zelo težko sem hodila po stopnicah, ipd. Zdaj je vse za mano, vendar ostane pa zavedno v meni. user posted image  
Hvaležna sem ti ur+sa, da sem se lahko razpisala (prvič) in verjemi, da mi je zdaj lažje. Vendar moram biti optimistična, ker si neizmerno želim user posted image  in le optimizem mi bo pomagal, da ponovno zanosim.
Lep pozdrav in veliko sončka vsem skupaj user posted image

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: O SS...?
26.9.2005 6:40:49   
ur+sa
hvala melitkica za odgovor in zal mijeuser posted image , ob enem pa sem vesela, saj kot sama pravis si se lahko razgovorila.

mihi78, tudi tebi hvala.

ali je bila katera "napihnjena" (trebuh)?

hvala vam vsem za odgovoreuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: O SS...?
28.9.2005 20:54:01   
melitkica
Jaz sem bila  zelo napeta, tako, da nisem mogla nobenih kavbojk nosit, razen tiste široke, raztegljive. user posted image  Po ss pa vse hitro mine, že ko greš domov iz bolnišnice! Ne se obremenjevat s temi vprašanji, le pozitivno glej na vse skupaj!!! Upam, da čim prej zagledamo user posted image user posted image !

LP, Melita user posted image

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?