|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
9.9.2008 14:04:02   
Anonimen
http://24ur.com/novice/slovenija/preverjeno-vse-vec-posvojitev-iz-tujine.html
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
9.9.2008 14:07:20   
Anonimen
Sem vidla napovednik jauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
9.9.2008 14:08:38   
Kerensa*
Tole bom pa še jaz pogledala... zanimiva tema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
10.9.2008 7:50:08   
puncica
Jaz sem pa kar jokala zraven ko sem vidla tale prispevek, tako da sem potem še pri v naslednji temi jokalauser posted image , sploh ko je una ženska rekla da so šli še po deklico.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
10.9.2008 7:55:51   
Šaki
ja sj men je bil dober prispevek.samo tiso mi je malo mimo da lahko otroku izbiraš še rojstni datum.6 m naprej in 6 m nazaj.haloouser posted image
z mojim sva se samo spogledala.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
10.9.2008 9:17:36   
atanja
A ni žaslostno da morjo hodit v druge države medtem ko je pri nas tok ljudi v rejništvu in čeprav mama dela grdo z otrokom ima pravido odločati ali ga da v posvojitv ali ne? Sej je ful lepo da posvojijo in nimam nič proti temu da je iz druge države sam pri nas ni skoraj nič mogoče...oz čakajo tud po več let....

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
10.9.2008 9:25:33   
Anonimen
Jaz mislim da bi moral bit čas rejništva omejen.
Ne pa da je otrok od rojstva do 18ega leta v rejništvu, kao, če bo starše pamet srečalauser posted image

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
10.9.2008 9:31:56   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz mislim da bi moral bit čas rejništva omejen.
Ne pa da je otrok od rojstva do 18ega leta v rejništvu, kao, če bo starše pamet srečalauser posted image


kot starš veš takoj, a si zato, da vzgajaš otroka al ne... če se ti pa kej takega zgodi v življenju, se pa da v letu dni postavit pokonc pa začet na novo, seveda če imaš voljo za to.

torej rejništvo 1 leto, potem posvojitev, lahko otrok vsaj normalno živi in ve koga ima za starša, ne da nenehno upa, da mogoče bo pa mami ali pa ati prišel nekega dne ponjga... to je prav kruto, če mene vprašaš.

pri nas se mora še veliko stvari uredit, tud to, da ko je enkrat otrok posvojen, je konc, ne da ma baje možnost celo obnovit starševske pravice...  da si lahko premisli... ni tega... ko se odločiš je konc...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
10.9.2008 9:50:19   
atanja
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz mislim da bi moral bit čas rejništva omejen.
Ne pa da je otrok od rojstva do 18ega leta v rejništvu, kao, če bo starše pamet srečalauser posted image


kot starš veš takoj, a si zato, da vzgajaš otroka al ne... če se ti pa kej takega zgodi v življenju, se pa da v letu dni postavit pokonc pa začet na novo, seveda če imaš voljo za to.

torej rejništvo 1 leto, potem posvojitev, lahko otrok vsaj normalno živi in ve koga ima za starša, ne da nenehno upa, da mogoče bo pa mami ali pa ati prišel nekega dne ponjga... to je prav kruto, če mene vprašaš.

pri nas se mora še veliko stvari uredit, tud to, da ko je enkrat otrok posvojen, je konc, ne da ma baje možnost celo obnovit starševske pravice...  da si lahko premisli... ni tega... ko se odločiš je konc...




user posted image user posted image user posted image  


(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
13.9.2008 17:18:57   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77
pri nas se mora še veliko stvari uredit, tud to, da ko je enkrat otrok posvojen, je konc, ne da ma baje možnost celo obnovit starševske pravice...  da si lahko premisli... ni tega... ko se odločiš je konc...

Kaj ni povsod po svetu tako, da si lahko biološki starš 6 mesecev ali 1 leto po posvojitvi še premisli? user posted image

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
13.9.2008 18:05:07   
lara light
Po mojih info je v Sloveniji dokončna posvojitev po letu dni od dneva oddaje otroka v posvojitev.
Mednarodna ima 'prednost', da je ob trenutku posvojitve le-ta dokončna in nepreklicna.

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
13.9.2008 18:07:31   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
Mednarodna ima 'prednost', da je ob trenutku posvojitve le-ta dokončna in nepreklicna.

A da je (v Sloveniji, namreč)?... katera slavna oseba je že posvojila otroka (Angelina, Madonna ali kdo tretji?) nekje iz Malezije (oz. tam nekje) in je bilo rečeno, da ima 6 mesecev poskusnega obdobja, v tem času pa je kot potencialni novi starš še pod kontrolo pristojnih organov, istočasno pa ima biološki starš še možnost, da si premisli?... a je to potem ameriška zakonodaja ali...?

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
13.9.2008 18:37:38   
lara light
Žal tega ne vem, v Slo sem skoraj sigurna, da je tako. Mogoče se bo še katera, ki več ve o posvojitvah, oglasila.user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
18.9.2008 18:52:32   
anadejka
Različno od države do države. Drugače pa tako kot je napisala laralight kar drži ja.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
25.9.2008 16:53:34   
Anonimen
Tudi mene je oddaja kar razžalostila. Da se tako dolgo čaka in taki postopki. Očitno je treba imeti denar ala Angellina in Brad pa je. Res žalostno.

(odgovor članu anadejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: O posvojitvah danes v oddaji Prevrjeno
19.1.2009 13:16:46   
Matejčika
Meni pa v tem prispevku manjka to, koliko jih je stala posvojitev.


_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?