|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   O test MaybeBaby
13.2.2017 15:19:03   
SU
Pozdravljene.
Ima katera že izkušnje s tem "mikroskopom"??
Jaz sem ga naročila... Sem si rekla: "To še probam pa nič drugega!" Sicer se mi je zdel drag, ampak vseeno na dolgi rok pride ceneje-če pomislim na vse N in O teste, ki sem jih že kupila tekom 5ih let...
Bomo videli... jaz zelo močno navijam, da zdaj bo pa uspelo! Sem pa opazila, da sem imela O popolnoma na drug dan kot sem mislila, da jo imam... 10000000...krat sem že preračunavala kdaj imam O, kar je sicer skoraj nemogoče, glede na mojo M, ki pride pa ne pride pa pride normalna pa popolnoma slaba pa... pa... user posted image ...zdaj me je pa čisto sezulo, saj se mi je pokazalo, da je bila ta cikel nekje okrog 13.-15. dne v ciklu (kot bi imela M popolnoma redno in normalno...).
Zanima me, če ima še katera druga izkušnje s tem mikroskopom in kakšne? Hvala in Srečno! user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 13.2.2017 15:20:11 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: O test MaybeBaby
9.3.2017 12:23:44   
smota
Zdravo SU,

si mogoče že uspela uporabiti tale testek? kakšne so izkušnje? premišljujem o nakupu...

LP, Petra

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: O test MaybeBaby
26.3.2017 21:04:50   
blue_butterfly
Živjo,

tudi mene zanima, če ta naprava deluje...ravnokar sem jo naročila. Upajmo na najboljše!

LP, Meta

(odgovor članu smota)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: O test MaybeBaby
4.4.2017 11:25:48   
smota

IZVIRNO SPOROČILO: blue_butterfly

Živjo,

tudi mene zanima, če ta naprava deluje...ravnokar sem jo naročila. Upajmo na najboljše!

LP, Meta



Imaš že kakšne izkušnje? Kako si zadovoljna?

(odgovor članu blue_butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: O test MaybeBaby
4.4.2017 18:20:44   
blue_butterfly
Mikroskop sem dobila, ko so šli že plodni dnevi mimo, tako da sem naredila test v neplodnih dnevih - kazalo je pravilno. Danes je prišla tečka, tako da bom spet testirala čez nekaj dni, ko se bodo bližali plodni dnevi. Sporočim, če mi bo kazalo prav.


LP

(odgovor članu smota)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: O test MaybeBaby
3.5.2017 21:06:28   
SU
Zdravo punce. Sem že malo pozabila na tole moje vprašanje, danes pa mal berem in naletim na vaše komentarje... ☺V glavnem-men je ta test super!! Edina težava je, da imam jaz težave s cistami, ki mi mešajo hormone in posledično je vzorec praproti viden večkrat. Tako nikoli točno ne vem kdaj je res O, kdaj pa mi samo hormoni nagajajo. 😕
Čeprav zadnje 3 cikle sem celo imela, po dooolgem času M vsak mesec in ta mesec mi je vzorec praproti pokazalo ravno takrat nekje, ko naj bi bila O.
Tko da upam, da sva uspela ujeti prave dni. 😉
Meni se zdi-glede na prej kupljene O teste, da je ta najboljši. In preprost za uporabo!
Pa srečno vsem!!🐞

(odgovor članu blue_butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: O test MaybeBaby
4.5.2017 22:45:18   
blue_butterfly
No, pa še moje izkušnje: pri meni ne deljuje! Ugotovila sem, da ko naredim test zjutraj, takoj ko vstanem (še preden si umijem zobe) pokaže, da je neploden dan, ko naredim test čez dan (po tem, ko tri ure ne dam nič v usta), pa mi pokaže, da imam ploden dan. Tako mi je kazalo več kot en teden...
Upam da napravica vsaj komu pomaga!

Srečno!

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: O test MaybeBaby
16.2.2020 20:14:17   
Anonimen
Ima še kakšna kakšne izkušne z ovulacijskim testom MaybeBaby? Vidim, da lahko s tem določiš tudi spol otroka?

(odgovor članu blue_butterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: O test MaybeBaby
17.11.2020 11:10:32   
Zija003
Jaz sem tudi nekaj časa nazaj kupla tale test. Do zdaj sem ga uporabljala 2 cikla... Je pa tako da prave praproti nikoli nisem zaznala 😩 vedno pa so se mi na tiste dni, ko bi morala biti ovulacija izrisale vejice, ki kažejo na plodne dni, ampak dejanske ovulacije še nisem zaznala 😔
Resnično me že skrbi, da do ovulacije sploh ne pride, če je ta test res dokaj zanesljiv tako kot pravijo...




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: O test MaybeBaby
17.11.2020 12:16:46   
JackieO
Kupi digitalne O teste clear blue. Ni nobenega dvoma ali je ali ni. 😉


(odgovor članu Zija003)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: O test MaybeBaby
18.11.2020 11:51:48   
Zija003


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Kupi digitalne O teste clear blue. Ni nobenega dvoma ali je ali ni. 😉






No naj povem, da sem res naredila še digitalni test O CB, in je pokazal 🙂, istočasno pa sem naredila tudi test s tem Maybe Baby in mi spet ni pokazalo praproti... Tako da mislim, da sem jaz zaključla a tem testom 😁 zdaj pa upam še na plusek v prihodnosti 🙂

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: O test MaybeBaby
18.11.2020 14:42:04   
JackieO
Ja sem tudi ze js v preteklosti razmisljala o tem testu, pa sem potem po izkusnjah punc nabavila CB in mi ni zal. Tocno ves pri cem si. 😉 Srecno pri +. 🐞


(odgovor članu Zija003)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?