|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oblekice pri 3 mesecih
7.2.2006 16:34:33   
Pikica76
Stari smo 3 mesece težki 7kg in veliki 64 cm. Večino stvari mu kupujem v H&M, tako da mu je večina zgornjih oblačil št. 62 glih komaj prav, bodyji so še ok. Sicer sem že nabavila nekaj stvari št. 68 in 74 ampak me zanima ali se sploh splača kupovati št. 68? Saj ta je namreč do 6 meseca, gleda na to, da nam manjkajo samo še 4 cm se mi zdi da mu bo vse premajhno še preden utegnem skočit po nakupih. A mi lahko malo svetujete tiste mamice, ki imate velike otroke ( mi smo veliki ker sta tud mami in očiuser posted image ) katere številke sedaj kupovati?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oblekice pri 3 mesecih
7.2.2006 16:47:04   
thunder
Jaz ti svetujem da kupiš kar 74.

Lp

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oblekice pri 3 mesecih
7.2.2006 17:17:20   
Udb
Tudi jaz sem prešaltala na 74. 68 uporabljam samo tisto, kar je Marcel dobil za darilo, sama nisem nič kupovala! Brez veze!

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
7.2.2006 18:25:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oblekice pri 3 mesecih
7.2.2006 19:28:51   
Anonimen
No, mi smo pa 62 preskočili in smo šli na 74 in zelo zelo zelo kmalu na 80 user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oblekice pri 3 mesecih
7.2.2006 19:49:57   
uma
Mi tudi ne bomo kupovali več 68 ampak kar 74. Kar je podarjeno pa seveda radi uporabljamo. 

_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?