|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odeja Škofja Loka
31.10.2005 10:23:26   
sašaš
Oj!

1x sem zasledila, da imajo v Škofji Loki v (industrijski) prodajalni Odeje nižje cene. user posted image  A mogoče katera ve, če je res tako - in za koliko popusta gre?

Hvala in lep "frej" dan vsem!!! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odeja Škofja Loka
31.10.2005 11:44:42   
Anonimen
Nebi rekla,da imajo kaj nizje cene! Men se zdijo zelo dragi-dajo pa 5% popusta na gotovino-to pa je tudi vse! Ce poznas koga,ki dela v odeji in ti je pripravljen odstopit kupon,potem imas 30% popusta.Problem je,da tega kupona nihce ne da!user posted image Ga vsak sam koristi!

(odgovor članu sašaš)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odeja Škofja Loka
31.10.2005 13:39:38   
tascha
Velikokrat pa lahko dobiš tudi vzorčne modele ali pa stare kolekcije po bistveno nižji ceni. Jaz sem tako kupila kovter in povšter za tavelkega, zadnjič pa sva vzela za naju povštre  - vzorčne, ki so bili 50% ceneje.user posted image Je pa kokor kdaj, kdaj imajo kar veliko, kdaj nič.user posted image

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odeja Škofja Loka
31.10.2005 20:54:17   
Anonimen
Jaz sem bila parkrat, ko sem kupovala posteljino, pa cene niso bile nič nižje.

(odgovor članu tascha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odeja Škofja Loka
11.12.2013 20:49:42   
cupcake
Mene pa zanima, kako je s kvaliteto njihovih odej, se skepajo ko jih pereš v pralnem stroju?

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odeja Škofja Loka
19.2.2014 16:28:19   
nina8
Ko sem bila nazadnje v njihovi trgovini v Šk. Loki se mi ni zdelo, da bi imeli kaj nižje cene. Imajo pa kvalitetno posteljnino. Takrat sem kupila za otroke, in sem zelo zadovoljna.

(odgovor članu cupcake)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odeja Škofja Loka
19.2.2014 21:26:52   
nananaja
Redni artikli niso nič cenejši kot v drugih njihovih trgovinah, imajo pa kakšno stvar, ki je drugje ni, pa kakšne ostanke, ki pridejo prav, če si malo iznajdljiv.

(odgovor članu nina8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?