|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odločila sem se...
2.9.2004 9:19:39   
Urša76
... da je danes tisti dan, ko bom naredila test.

In razlogi?
1.dan zadnje M. sem imela 15.8., imam jo na vsakih 28 do 34 dni.(to glih ni razlog, ampak...)
Ker se počutim bljak, bljak...(slabo, boleče prsi&po mnenju mojega veliko večje, lulam non-stop, lačna kar naprej; kar ravno ni v moji navadi itd; saj sem že pisala o tem), pa moj lubi ne zdrži več...

Kaj naj še rečem???
Napišite kak komentarček, če ste pri volji...

LP, Urša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Odločila sem se...
2.9.2004 9:24:58   
mala maja
Hoj!

A si se zmotila pa napisal 15.8 namesto 15.7

No vsekakor tudi če se nisi, probaj in držim pesti za :sloncek::modri::roza::sloncek:, čeprav ne verjamem da bo test pokazal. Če si imela ZM 15.8 imaš sedaj glih ovulacijo ali pa konec ovulacije.

No vsekakor poročaj...

LP mala maja in :duda:

(odgovor članu Urša76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Odločila sem se...
2.9.2004 10:04:56   
enci
:sloncek::sloncek:
DRZIM PESTI; DA BOSTA :modri: ali :roza:!!

lp

enci

(odgovor članu Urša76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Odločila sem se...
2.9.2004 10:28:20   
Maša
če pa res ne gre več za zdržat pa le probaj;)
...sam a res ne bi še mejčkn počakala!?

Kakorkoli SREČNO!!!!:angel:

(odgovor članu Urša76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Odločila sem se...
2.9.2004 11:10:19   
puncica
Go for it!!!! Pa držimo pesti zate:bravo::bravo: Pa seveda poročaj:)-

(odgovor članu Urša76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Odločila sem se...
2.9.2004 12:29:35   
bambi
Urša_Š-V, če si imela zadnjo M 15.08. je še definitivno prehitro za test, saj tudi če bi se prijelo, bi bil sedaj komaj čas za vgnezdenje in boš brez veze zapravila en test.... raje počakaj do datuma ko mora prit M.... ti priporočam, da ne boš po nepotrebnem razočarana.... raje skočita malo med rjuhe in :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:...

Pa brez zamere

Bambi :rozica:

(odgovor članu Urša76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Odločila sem se...
2.9.2004 15:00:08   
Kinokija
Tudi jaz menim, da je mnogo prekmalu, vendar veliko sreče in poguma vseeno.

Sporoči, kako! :miska::miska::miska:

P/S Lih zdej bodo na RR vprašanja v stilu...."Ovulacijo imam 10.9., a mislite, da bi danes 2.9. test pokazal že :modri: "

8)8)

(odgovor članu Urša76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Odločila sem se...
3.9.2004 8:19:53   
Maša26
Ojla!

Če si imela M 15.8. in je bila prava M in ne kakšna šibka krvavitev, potem še ne moreš imet znakov.

Mogoče sta šele začela načrtovati in ti potem psiha uresniči vse znake pa še praktično nemogoče se ti zdi, da ne bi zanosila, če nimaš zaščite. (Žal) ni tako.

Edino mogoče, da si noseča od prej, ampak glede na stil pisanja bi rekla, da si v začetniški obsedenosti opazovanja nosečniških znakov :):). Saj jaz tudi še nisem čisto imuna na to :zmeden:

Da boš pa mirna pa naredi test, sploh če oba s fantom trepetata.. In če ti ne bo pokazal :modri:, mu verjemi, če ti pa bo pa :bravo::bravo:!

Vsekakor sporoči. LP!

(odgovor članu Urša76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Odločila sem se...
3.9.2004 10:57:15   
anadejka
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:MIŠKOLINKA čestitam:bravo::bravo::bravo:
:love::duda:TO JE TAKO LEPO,ŽELIM TI VESELO IN ZDRAVO NOSEČNOST.....9nebesa:torta::darilo::sloncek:

(odgovor članu Urša76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Odločila sem se...
3.9.2004 11:44:31   
Kinokija
Urša, kaj novega? Že praznuješ? Upam, da smo se vsi, ki smo rekli, da je prekmalu za :modri: , zmotili.

:miska::miska::rozica:

(odgovor članu Urša76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Odločila sem se...
3.9.2004 15:26:51   
Urša76
Drage moje punce,
obsedenost je res pravi hudič, vam povem...

Itak da ni nič pokazal, saj se ni imelo od kje. No, sva pa spet delala na dveh črticah.
Sporočim izzide po dopustu; t.j. 13.9.
Lepo se imejte.

(odgovor članu Urša76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Odločila sem se...
3.9.2004 17:45:09   
Maša26
Ojla,

pa ne se preveč sekirat, ker je čisto možno, da se boš oz. bosta čez 14 dni že noro veselila!!

Na dopustu ma da rata, če ne prej!:)

:miska:

(odgovor članu Urša76)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?