|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 2:29:40   
t_t_y
Pozdravljene, kot vidite sem spet tako pozna.
No, moj včerajšnji dan je minil brez težav:
Z:hruška
M:pomaranča
K:jabolka z jajcem (2 narezani jabolki popečeni z dvema stepenima jajčkoma pa mal cimeta, njam).

No, upam, da bom tudi danes uspešno prestala dan.

Sicer pa, punce, danes je tehtanje. Tabelco bom naredila kot ponavadi,to vam obljubim, res pa jo bom verjetno šele pozno zvečer, ker me praktično cel dan ne bo doma - neki izpiti(prosim držite pesti, da mi uspe).

No, se torej beremo, pa upam, da se je naša Kunigunda (al kaj je že) že pošteno poredila.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 7:12:02   
*pepelka*
user posted image user posted image user posted image   -7,5 kg. Upam, da bo tako tudi naprej.
Danes pa bomo jedle kaj iz škroba. Jaz trenutno še ne vem kaj naj si pripravim, vendar pa do kosila bo tudi to že jasno.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 7:46:40   
paris
Bravo Hafi! Evo, da vam še jest zaupam mojo današnjo težo. Shujšala sem -5,5kg!!!!!
Jeesss!!! To mi deli! Samo še 2,5kg do cilja! Matr sem dobre volje že na vsezgodaj!
Zdele jem pomaranče, za kosilo bom pa krompir in solato.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 8:36:03   
lelaval
Bravo punce user posted image
t_t_y - držim pesti, da narediš izpit.

Jaz pa bom verjetno danes edina žalostna user posted image . Nič mi ni šlo dol user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ostajam na -2 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa tako sem se držala in ne grešila (razen na začetku). user posted image  In od razočaranja sem si včeraj zvečer naredila sendvič. user posted image  (ko sendvič jem morda 3x na leto)

Hanita, kako pa tebi kaže vaga? Pri meni je postala sovražnica št. 1 user posted image user posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 8:37:50   
Teni_




Pozdravljene. Meni je do danes uspelo shujšat 7,5 kguser posted image user posted image user posted image . Sem full zadovoljna.

Eno vprašanje: tiste, ki ste pekle zmrznjen krompir(nisem zmožna lupit krompirja, er me še vedno baše vročina) v pečici, na koliko stopinj ste ga pekle in kako dolgo.



(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 8:38:05   
čopek
hojla
Jaz sem pa bolj user posted image user posted image user posted image , ker je šlo samo 0,5 kg dol. Zdaj stojim na -4,5 kg. Upam , da bo naslednji teden bolje.

LP Čopek.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 8:44:28   
drus013
Jaz sem tudi user posted image user posted image user posted image  nič ni šlo dol, ostajam na -4. Ampak, ne predam se, slej ko prej bo moglo dol it.
Gremo punce novim izzivom naproti.

(odgovor članu čopek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 8:44:41   
lelaval
Mojca ja, jaz sem pekla kuplenega - kar zamrznjenega sem dala na peki papir na največ (250). Peče pa se malo dalje kot v olju.
Pa dober tek

(odgovor članu čopek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 8:47:03   
KIKI*
živjo, tud jaz nisem kaj preveč zadovoljna, ampak bo konca junija je še veliko časa. jaz sem od torka dobla dol 1,5 kg. torej skupaj 4,5user posted image . vredi je...

lep pozdrav!
Adela

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu čopek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 8:49:25   
Teni_



Hvala. Ga bom vmes malo probala,pa bom videla kako bo.



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 8:51:21   
t_t_y
No, da še jaz na hitro sporočim: vaga kaže -7,3. Sicer sem ful zadovolna, ampak se mi zdi pa kr dost za tako kratek čas.

Lelaval - hvala ker držiš pesti za moj izpit.
MojcaH - ne vem če si prebrala, ko sem ti napisala, da proti vročini pomagajo kisovi obkladki na bosih podplatih - poskusi.

pozdravček

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 8:54:41   
Anonimen
Jaz pa prosim tiste, ki danes nameravajo jesti ponfri v pečici, da pogledajo na deklaracijo vrečke, kaj piše pod sestavine. Je to samo krompir in rastlinsko olje? Je to sicer krompir, ki naj bi se cvrl v ponvici v olju?
Meni je mož pred dnevi prinesel posebej pripravljen krompir, ki se dela prav v pečici. Pa je pod sestavinami napisana tudi moka. Verjetno je krompir že spasiran, zmešan s sestavinami in potem spet "prešan" v paličice.

Sicer je meni po vsem tistem siru včeraj šla kila gor ampak danes jo bomo vneto dol spravljali - bo krompir verjetno kar v oblicah. user posted image  

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 9:00:20   
tadejaa
Danes je moj najljubši dan, ker je na meniju krompir user posted image .
Tehtnica pa je pokazala - 5 kguser posted image .
Pozdravček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 9:02:42   
cmokec
Meni se tudi ni nič premaknilo. Ostajam na -2kg izpred 14 dni.

t_t_y držim pesti za uspešen dan
lelaval - ne obupaj, tudi za naju pride čas, ko bodo kg drvečli navzdol

Vsem ostalim pa iskrene čestitke. Ful ste pridne. Me prav zanima, kolk ste že uno babo poredile. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jedli pa bomo ričet.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 9:10:57   
Grascakinja
Joj, sem že cel roman napisala pa mi je zaštekalo. Se mi ne da še enkrat.

Se pridružujem klubu tistih odločnih, ki nismo še dosti zgubile, gremo pa počasi a sigurno proti svojemu cilju.

rezultat: -2 kg (še 6-8 ostane)

Takole bolj počasno hujšanje je itak zdravo in dolgoročno še boljše. Bomo že še ujele vse, počakte na 90. dan!

Danes za zajtrk hruške, kosilo pa prosena kaša z gobami, ohrovtom in korenčkom.

Aj lajk dis dajet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 9:17:54   
lelaval
Sem si poskusila kavbojke, ki sem jih kupila 2 meseca nazaj - za vzpodbudo pri hujšanju  in sem jih dobila gor. In to brez težav. user posted image  Pa kaj, če mi kile ne grejo dol, mi gre pa špehec dol - to pa je najbolj važno. Ne, obupala pa res še nisem. Jaz, če si nekaj zadanem, to tudi naredim. Do polovice aprila (ko grem prvič na morje ) pa mi bo ja uspelo prit do zaželjene teže. user posted image

Bravo punce, kar tako naprej. user posted image


(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 9:19:40   
tejčica
Meni je včeraj kazenski sadni dan uspel in sem spravila iz sebe malo grešnega vikenda. Na vagi danes pa mi je pokazalo 0,5 kg manj kot prejšnji torek. Sicer ni veliko, sem pa zelo zadovoljna, saj me je bilo strah da bo teža večja kot zadnjič. Skupaj v treh tednih sem torej izgubila 7,5 kg. user posted image user posted image user posted image

Danes pa krompir...se mi kar smeji.user posted image

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 9:20:02   
Teni_




t_t_y sem prebrala, pa mi kar želodecobrne, ker se spomnim, da sem enkrat imela obkladek iz kisa, ko sem si zvila nogo. Fuj kako je smrdelo.user posted image Bom videla, kako bo zvečer, pa bom takrat probala.

Selena sem šla pogledat, pa piše samo krompir in neka rastlinska maščoba.



(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 9:32:11   
Anonimen
Punce jutro!

Javila sem se že včeraj, sicer sem rekla, da bom mela kazenski vodni dan, pa je rekla Cukr, da ni treba, da grem komot po seznamu naprej. Vendar nisem zadovoljna z rezultatom na tehtnici. Vse skupaj mam komaj 5,1 kg minusa. user posted image  
Že včeri je blo -5,5, preden sem šla pa kr -6!!!! Od danes oz. včeraj naprej ne grešim več.
Je pa res, da je težko zdržat brez toplega obroka 4 dni, sploh če se voziš več kot 70 ur!!!!! Pa še ustavljali smo se samo za 10 minut in ne moreš pojest kaj pametnega, ko pa se ustaviš za dlje, pa kr planeš po kosilu. Ni isto, kot če si doma.

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 9:33:30   
rikica
Jaz sem danes spet vesela,je šla dol 1 kilca.Pa nekak nisem imela dobriga filinga zaradi sobotnega prekrška.Tako,da še ostane 7 kil za zguit.
Danes bom pa jedla riž z zelenjavo in kitajsko zelje.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 9:41:48   
Maja0505
Bravo punce. Od sile ste. Kra tako naprej.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem tudi nameravala začeti z vami. No sej sem dva dni. Pa mi ni ratalo nadaljevat. Zdej mi je pa žal. Bi imela kakih 5kg manj. Škoda.user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 10:14:37   
lelaval
Maja0505 pa začni jutri oz že danes, če si jedla za zajtrk samo sadje. Saj so zraven tudi ene, ki so kasneje začele.

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 10:26:11   
hanita
Evo me, čeprav bi se najraje skrilauser posted image user posted image user posted image

Samo 0,5kg ta teden,skupaj 3 kg.

Leleval, se tolažim da tud tebi ne gre več kot toliko, samo nekaj bo treb ukrenit. kaj predlagaš??Jaz bi najraje črtala večerjo, samo vem da bo kriza. Ne vem, res ne vem.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 10:33:19   
Anonimen
no, da vas potolažim.. men je tud od prejšnjega tedna šlo dol samo 0,5 kg.. tko da vse skupaj je -3,5 kg.. sem sicer mal razočarana, ampak tud to je neki...

aja, pa cmokec, midve mava približno isto težo in višino, tko da smo podobno štartale.. mogoče je šlo men tok "več" dol zarad tega ker ne jem večerje. ne ker jo ne bi hotla, ampak ker je skor nikol ne jem.. (že od nekdaj)

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 10:58:46   
Sofi
Jaz sem pa bila zelo presenečena, ko sem stopila na vago, pokazala je kar 2 kg minusa user posted image , torej vse skupaj - 5 kg (še 5 kg pa bom šlank). Joj, kako sem vesela. Sem že na poloviciuser posted image . Res se splača ne grešiti. Sicer vem, da bo naprej šlo počasi, šlo pa vseeno bo dol in tudi počutim se super.

Danes zajtrkujem 2 pomaranči, za kosilo bom pa pripravila repo in pire krompir brez mleka. Njami, aja moj user posted image  bo pa zraven repe fižol in ocvirke gor polite.

t_t_y, držim pesti. Tudi mene bi moral nekdo malo rukniti, da se spravim še k zadnjemu izpitu in diplomi, vse skupaj stoji že celo letouser posted image . Pa sem mislila vse porihtati v nosečnosti. Pa se mi ni dalo.

lp



_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?