|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odpustnica iz EINT
14.7.2007 13:19:55   
siskamiska
Tiste ki ste imele otroke v Lj porodnišnici na EINT oddelku - kdaj ste dobile odpustnico iz Eint po pošti?

Mi smo doma že 3 tedne, otroka sta stara 5 tednov, odpustnice pa od nikjer user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odpustnica iz EINT
14.7.2007 13:59:01   
emaa
Ne bi vedela pomagati, mi smo šli iz oddelka in smo dobili odpustnico takoj. No za Davida smo na kirurško odpustnico iz KC čakali 1 mesec, če ne več. Kolikor pa vem, če sta bila otroka dol samo v topli posteljici ali kaj takega odpustnice ne bo. Naš Luka je bil en dan pri njih, ni bilo njihove odpustnice, cimra ju je imela dol 3 dni, pa tudi ni dobila poseben odpustnice iz EINT. POkliči pa vprašaj, ker odpustnico za intenzivno (oz. ti misliš popis zdravljenja verjetno) pa smo dobili takoj. 

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odpustnica iz EINT
14.7.2007 14:37:20   
siskamiska
Prav odpustnico iz EINT mislim.  Iz oddelka sem jo dobila čez par dni po pošti, iz EINT je pa baje daljša in je napisano točno vse zdravljenje. Je bil pa Domen 1 teden pri njih, David pa 2 tedna ( bil je v inkubatorju ).

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odpustnica iz EINT
14.7.2007 15:44:03   
emaa
Ti rabiš popis zdravljenja oz. odpustnico, kar pokliči pa vprašaj, koliko časa pa rabijo, pa ne vem. 

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odpustnica iz EINT
14.7.2007 16:29:33   
* Mateja *
Dobili smo vse papirje po pošti, točno kdaj se pa ne spomnim. Ma nismo dolgo čakali!! V glavnem poštarja čakat!!!user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odpustnica iz EINT
14.7.2007 19:23:16   
anajmad
Preden sva odšle domov, na odd.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odpustnica iz EINT
14.7.2007 19:53:52   
minabo
Jaz sem poklicala po telefonu, ker je tudi ni bilo od nikjer. Telefonska:01 522 60 90

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odpustnica iz EINT
16.7.2007 13:10:25   
siskamiska
Minabo, po koliko časa si pa klicala na EINT?
Hvala za telefonsko user posted image

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odpustnica iz EINT
16.7.2007 14:26:27   
minabo
Mislim, da je minilo kar ene dva meseca. Ti kar pokliči. Včasih rabijo malo spodbude.user posted image

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odpustnica iz EINT
18.7.2007 7:18:01   
Pinokio
Mi smo tudi čakali dva meseca.........sem morala parkrat klicat!

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?