|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odstavljanje
22.5.2011 20:44:42   
geburt
Pozdravljene!

Mi lahko prosim svetujete...je prehitro odstavit otroka od dojenja z devetimi mesci?
Kakšen nasvet kako naj to "neboleče" uvedem? user posted image
Ker uvajam gosto hrano že od 5 meseca (sedaj maja je bil star 7 mesecev) in še nikoli ni bilo, da bi jedel in potem nebi zahteval še dojenja.
In kako potem izgleda mlečni obrok? Ki bi ga naj imel zjutraj in zvečer? Kaj naj kupim?
Hvala za vsak nasvet! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odstavljanje
23.5.2011 0:02:42   
pipi
Jah, naj bi se dojilo do enega leta. Če pa pač nočeš več, mu dajaj aptamil ali kaj podobnega.

(odgovor članu geburt)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odstavljanje
23.5.2011 8:00:54   
geburt
Ja, ampak z 11 meseci gre otrok v vrtec in potem je to težje izvedljivo...

(odgovor članu pipi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odstavljanje
23.5.2011 9:00:01   
Paštetka
po moje bi pa potem bilo ravno Ok. Saj takrat ne boš blizu in na to ne bo niti pomislil. Boš ga pač dojila, ko bo doma, če bosta to oba želela.




_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu geburt)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odstavljanje
23.5.2011 10:42:32   
geburt
Nebo pomislil? user posted image Upam...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odstavljanje
23.5.2011 13:26:12   
prizma
Jaz sem jo pri cca. 9 mesecih sicer odstavila samo čez dan in ponoči. Ponoči ni bilo krize, je ravno takrat enkrat prespala celo noč, čez dan sem pa pač vztrajala. Od začetka je zelo malo pojedla, ker je pričakovala še dojenje po gosti hrani, ampak je nisem dojila. Je pa pogosteje jedla, dokler se ni nekako navadila, da dojenja čez dan ni. Pri 11 mesecih zaradi odhoda v službo sem prekinila še jutranje dojenje, jo pa dojim še zvečer.

Včasih čez dan me sicer začne grabiti za majico, ampak jo ignoriram in gre:)

(odgovor članu geburt)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odstavljanje
23.5.2011 18:58:52   
geburt
Je pa pogosteje jedla, dokler se ni nekako navadila, da dojenja čez dan ni....kako je to izgledalo? Kako si imela obroke pripravljene? user posted image

(odgovor članu prizma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odstavljanje
24.5.2011 18:26:38   
nusi
jaz sem ga prenehala dojiti  po dopolnjenem 9. mesecu, sem mu pa dala mleko v flaškozgodaj  zjutraj in zvečer pred spanjem, po obroku gh mu enostavno nisem dala več joške že prej in je počasi povečal obroke, ker je ugotovil, da je to sedaj to. Flaško je pa kar en cajtzavračal, sem mu poskusila dati že pre, ampak ni šlo.

(odgovor članu geburt)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odstavljanje
24.5.2011 18:39:36   
geburt
Katero mleko priporočaš? Aptamil, Baby love... Na kaj moram bit pozorna? Naj omenim, da je moj fant kar občutljiv user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odstavljanje
24.5.2011 18:50:45   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: geburt

Katero mleko priporočaš? Aptamil, Baby love... Na kaj moram bit pozorna? Naj omenim, da je moj fant kar občutljiv user posted image

Jst prisegam na babylove user posted image aptamil je našega večjega noro zapiral, tako da sem preizkusila precej teh mlek, pa je bil babylove še najboljši. No, pri tamalem sem mu pa takoj (ko je začel pit AM) dala baby love in nikol nobenih težav user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu geburt)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odstavljanje
24.5.2011 18:55:46   
geburt
Hvala user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?