|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Off to Mockba - 2nd dejt
27.5.2010 6:15:42   
Iza12345
No, pa gremo. Ta drugič že spet to nedeljo. POnedeljkov let je full, tko, da bo treba še 2 dni gor nekako preživeti, do torka. Potem ga spoznava. Najinega junaka.

A so mogoče kaki specialni nasveti za ta obisk. Moram biti na kaj posebej pozorna. Za vse nasvete sem seveda že v naprej ful hvaležna.

Čao, Iza
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
27.5.2010 7:22:12   
Anonimen
Čestitke!!user posted image user posted image user posted image user posted image To je šlo pa ful hitro. Saj bosta komaj domov prišla! user posted image user posted image

(odgovor članu Iza12345)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
27.5.2010 8:07:19   
witch
user posted image user posted image user posted image čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
27.5.2010 8:11:01   
bela.kava
Super:)))))user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
27.5.2010 8:45:13   
špelin@
Vau, tole je pa ekspresno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
27.5.2010 9:23:55   
Eva**
Nič posebnega po moje, nesi s sabo kakšno ropotuljo, čeprav so bili naši najbolj všeč palomini robci. Pozornost usmeri v to da boste čimveč uživali skupaj, in se seveda pripravi na to da bo slovo od malčka zelo težko. Jaz sem jokala celo pot iz doma do letališča, ter še na letalu, nisem mogla drugače. Bilo je težko, ampak smo preživeli.

IZVIRNO SPOROČILO: Iza12345

No, pa gremo. Ta drugič že spet to nedeljo. POnedeljkov let je full, tko, da bo treba še 2 dni gor nekako preživeti, do torka. Potem ga spoznava. Najinega junaka.

A so mogoče kaki specialni nasveti za ta obisk. Moram biti na kaj posebej pozorna. Za vse nasvete sem seveda že v naprej ful hvaležna.

Čao, Iza


_____________________________

Eva**
Glasujte za našo slikico, radi bi imeli novi fotoaparat ;)) ....klik
http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/8695

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
27.5.2010 9:30:31   
koala
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa user posted image user posted image user posted image user posted image  za vajinega malčka, da se čimprej pozdravi.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
27.5.2010 9:32:48   
Tia-na
Čestitam.

Te pol pokličem, zdaj sam tole, da ne pozabim .... ne pozabi fotoaparata (fotke tudi nujno rabiš za obravnavo na sodišču).

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
27.5.2010 9:56:26   
thaiss
čestitke!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
27.5.2010 10:02:19   
RAKICA2007
user posted image user posted image user posted image
čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
27.5.2010 16:46:24   
Iza12345
hvala vsem za lepe želje, upam na najboljše, vam pa seveda poročam ;)

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
27.5.2010 21:09:57   
Eva**
Ej tole z vami je postalo noro, vsak teden nov "porod"user posted image in potem toliko mislim na vas da me že moj sprašuje če sem zaljubljenauser posted image . Pa Maja pa Dejzi pa BK pa Tiana pa Iza pa ......saj vseh še naštet ne morem.

Ko sem se sama podajala na posvojiteljsko pot davno davnouser posted image , je bilo vse to zavito v temo in zelo skrivnostnouser posted image , brez nekih evforij in razkritij. Zato sem si takrat rekla da če posvojim bom o tem trobila po celem svetuuser posted image in sedaj ste tukaj ve mamice, bodoče mamice ki vas je tako luštno brat da je kaj in z vami znova in znova rojevat v srcuuser posted image


_____________________________

Eva**
Glasujte za našo slikico, radi bi imeli novi fotoaparat ;)) ....klik
http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/8695

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
4.6.2010 9:42:54   
Iza12345
No midva sva nazaj, utrujena.... Malčika sva videla samo za 5 min čez šipo v bolnišnici in še to sva imela srečo, ker je bila zdravnica na počitnicah v Slo, sicer malega zagotovo ne bi videla
Je pa cel cukr, star trenutno 10 mesecev in tak dobrovoljček, da se ti trga srce. Mal sem face pokala in se mi je tolk smejal, da so zdravnica, Irina in Olga kar gledale, niso mogle verjeti, to je bila naveza v sekundi.

Po eni strani mi je tolk hudo, ker ga nisem mogla k sebi stisniti, po drugi strani pa ok, vsaj ni bilo prehudo ob odhodu... ne vem le, kaj lahko naredim, da brcnem uro v rit, da se bo hitreje premikala, da bi kmlau prišel avgust, predvidoma 10.8 (+- par dni) naj bi imeli sodišče... torej par dni prej bova šla gor, da bova lahko vsaj malo z njim, potem pa razmišljam, da bom jaz kar gor ostala do dne, ko ga bova lahko dvignila, saj drugače se mi pa lahko zmeša ;)

V glavnem, neponovljivo in neprecenljivo.

Cmoka vsem puncam, Iza

(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
4.6.2010 9:53:10   
bela.kava
IZVIRNO SPOROČILO: Iza12345

No midva sva nazaj, utrujena.... Malčika sva videla samo za 5 min čez šipo v bolnišnici in še to sva imela srečo, ker je bila zdravnica na počitnicah v Slo, sicer malega zagotovo ne bi videla
Je pa cel cukr, star trenutno 10 mesecev in tak dobrovoljček, da se ti trga srce. Mal sem face pokala in se mi je tolk smejal, da so zdravnica, Irina in Olga kar gledale, niso mogle verjeti, to je bila naveza v sekundi.

Po eni strani mi je tolk hudo, ker ga nisem mogla k sebi stisniti, po drugi strani pa ok, vsaj ni bilo prehudo ob odhodu... ne vem le, kaj lahko naredim, da brcnem uro v rit, da se bo hitreje premikala, da bi kmlau prišel avgust, predvidoma 10.8 (+- par dni) naj bi imeli sodišče... torej par dni prej bova šla gor, da bova lahko vsaj malo z njim, potem pa razmišljam, da bom jaz kar gor ostala do dne, ko ga bova lahko dvignila, saj drugače se mi pa lahko zmeša ;)

V glavnem, neponovljivo in neprecenljivo.

Cmoka vsem puncam, Iza


Odlično, veš s časom je pa tako, mine. Še za nikogar se ni ustavil, tako, da brez skrbi, en, dva, tri boste skupajuser posted image

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
4.6.2010 10:02:56   
pety78
Punce, meni gre kar na jok, ko breme te vaše poste. user posted image user posted image user posted image Ampak jok od veselja, ker vem da bo srečen konec.

Si sploh ne morem predstavljati, kaj vse morate dati skozi, ko pa pomislim na te boge otročke, ki komaj čakajo na svoj domek. user posted image user posted image user posted image Pa tako dolgo vse to traja. user posted image

Vse pohvale vam, ki ste zlate in srčne in vem, da boste/ste najboljše mamice svojim sončkom. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
4.6.2010 10:12:44   
Eva**
IZVIRNO SPOROČILO: Iza12345

No midva sva nazaj, utrujena.... Malčika sva videla samo za 5 min čez šipo v bolnišnici in še to sva imela srečo, ker je bila zdravnica na počitnicah v Slo, sicer malega zagotovo ne bi videla
Je pa cel cukr, star trenutno 10 mesecev in tak dobrovoljček, da se ti trga srce. Mal sem face pokala in se mi je tolk smejal, da so zdravnica, Irina in Olga kar gledale, niso mogle verjeti, to je bila naveza v sekundi.

Po eni strani mi je tolk hudo, ker ga nisem mogla k sebi stisniti, po drugi strani pa ok, vsaj ni bilo prehudo ob odhodu... ne vem le, kaj lahko naredim, da brcnem uro v rit, da se bo hitreje premikala, da bi kmlau prišel avgust, predvidoma 10.8 (+- par dni) naj bi imeli sodišče... torej par dni prej bova šla gor, da bova lahko vsaj malo z njim, potem pa razmišljam, da bom jaz kar gor ostala do dne, ko ga bova lahko dvignila, saj drugače se mi pa lahko zmeša ;)

V glavnem, neponovljivo in neprecenljivo.

Cmoka vsem puncam, Iza



Izi bravo, pa saj bo, boš videla tik tak boste skupaj. Pomembno je da se začne odvijat pol pa kar gre. Mogoče bo pa sodišče že prej! Mi smo ga imeli 16.7. pa sva najino žabo tudi prvič videla v začetku junija. Prav toliko staro kot je sedaj vajin polhek. user posted image


_____________________________

Eva**
Glasujte za našo slikico, radi bi imeli novi fotoaparat ;)) ....klik
http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/8695

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
4.6.2010 10:25:38   
1ali
IZA, kako lepo. Pa imamo spet enega malčka in mamo, ki bo imela težave s časovnimi enotamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čas hitro mine, čeprav te danes v to ne morem prepričatiuser posted image user posted image user posted image user posted image
10. 8. je naaaaaaajlepši datumuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uživaj še naprejuser posted image

(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
4.6.2010 14:46:24   
DaisyE
Čestitam!!!!!!!!!!!!!!! Kaj več pa ne morem ker mam spet fajhtne učke user posted image user posted image user posted image user posted image . Od sreče. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu 1ali)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
4.6.2010 15:02:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Iza12345)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
4.6.2010 15:07:01   
RAKICA2007
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
oooooo spet user posted image user posted image user posted image  , kako vas je lepo brat/poslušat user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image da čimprej mine

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
4.6.2010 16:24:34   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Iza12345


Po eni strani mi je tolk hudo, ker ga nisem mogla k sebi stisniti, po drugi strani pa ok, vsaj ni bilo prehudo ob odhodu... ne vem le, kaj lahko naredim, da brcnem uro v rit, da se bo hitreje premikala, da bi kmlau prišel avgust, predvidoma 10.8 (+- par dni) naj bi imeli sodišče... torej par dni prej bova šla gor, da bova lahko vsaj malo z njim, potem pa razmišljam, da bom jaz kar gor ostala do dne, ko ga bova lahko dvignila, saj drugače se mi pa lahko zmeša ;)

V glavnem, neponovljivo in neprecenljivo.

Cmoka vsem puncam, Iza

user posted image user posted image Bravo Iza user posted image user posted image

Ure pa ne bo treba nič brcat,boš videla,da bo hitro minila v vsej tej pričakujoči mrzlici,čeprav trenutno ne verjamešuser posted image

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
5.6.2010 12:07:39   
Iza12345
hvala za lepe želje ;)

< Sporočilo je popravil Iza12345 -- 5.6.2010 12:09:13 >

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Off to Mockba - 2nd dejt
5.6.2010 21:11:26   
marta82
Iza fajn te je brat.user posted image  Avgust bo pa kmalu tu, boš videla.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?