|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktobrčki 2024
7.2.2024 13:00:35   
senorita
Ojla, še katera pričakuje oktobra? 🤗
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oktobrčki 2024
10.2.2024 17:00:11   
Anonimen
Tudi jaz zagledala nepricakovan plusek🫣😍

(odgovor članu senorita)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oktobrčki 2024
10.2.2024 20:26:43   
senorita
Kdaj pa imaš rok? In prvi pregled? 😁 A imaš že kakšne posebne znake?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oktobrčki 2024
11.2.2024 12:58:43   
Anonimen
Rok po mojih izračunih  naj bi bil 11.102024...pa.ti kdaj ga imaš???..prvi pregledek pa imam 23.2......kaj pa ti......in kako se drugače počutiš?

(odgovor članu senorita)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oktobrčki 2024
11.2.2024 15:05:15   
senorita
Pdp po mojih izračunih naj bi bil 4.10., pregled pa imam šele 4.3. 😅 se bom še malo načakala. Počutim se v redu, nobenih posebnih znakov, razen to da sem grozno utrujena 😁

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oktobrčki 2024
11.2.2024 15:08:23   
Anonimen
Super super samo da si uredu......kar pozno naročajo na te preglede..inj e bila planirana nosečnost 🙃

(odgovor članu senorita)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oktobrčki 2024
11.2.2024 15:27:20   
senorita
Je bila planirana ja 😊 a imaš že kakšnega otroka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oktobrčki 2024
11.2.2024 17:47:20   
Anonimen
Mam ja enega sina (11let bo)...pa ti ?

(odgovor članu senorita)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oktobrčki 2024
11.2.2024 23:49:26   
senorita
Oo že toliko 🙂 jaz imam eno hčerkico, staro leto in pol 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oktobrčki 2024
12.2.2024 6:30:07   
Anonimen
Hojla nosečke,za zapisovanje vseh pomembnih dogodkov vam priporočam nosečniški dnevnik od Prvi Utrip (www.prvi-utrip.si) imajo pa tudi kartice za fotografiranje med nosečnostjo. 😊No če ne drugega bodo pa sigurno veseli kakšnega novega folowerja, všečka in delitve na Instagramu (@prvi_utrip). 😊
#podprimomalopodjetje

(odgovor članu senorita)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oktobrčki 2024
14.2.2024 14:14:58   
Anonimen
Pozdravljene!

Tudi jaz pričakujem svojega 2. otroka v začetku oktobra ali pa ob koncu septembra. Trenutno sem noseča približno 7. tednov.
Včeraj sem imela prvi pregled in se je že lepo videl srček.user posted image
Imam čez dva tedna ponovno pregled, da preverijo, kako raste plodek in še laboratori. Komaj čakam, da bo še nuhalna mimo, da mi bo malo lažje - upam, da ne pride do splava.

Najverjetneje bom kar tukaj pri oktoberkah klepetala, septemberke niso ravno aktive tu gor.

Kako ste kaj ve?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oktobrčki 2024
14.2.2024 15:02:46   
senorita
Oo pozdravljena, me veseli, da je vse v redu 🙂 kako imate hitro preglede, jaz imam šele čez 3 tedne 😅 drugače pa sem v redu, zaenkrat se nič kaj posebej drugače ne počutim 😁 sem pa zelo neučakana in odštevam dneve do pregleda 🙈😂

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oktobrčki 2024
20.2.2024 21:09:41   
senorita
Punce, kako ste kaj? Kako se počutite? 🙂 Še kakšna nova s pluskom?

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oktobrčki 2024
26.2.2024 19:12:00   
luri
Ojla.

Jaz sem bila do sedaj kar vredu. Zadnja dva dni so se mi pa začele celodnevne slabosti in bruhanja. V službi komaj zdržim.

Kako ste ostale? user posted image

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oktobrčki 2024
26.2.2024 19:36:28   
senorita
Ojoj, boga 😕 jaz imam rees blage slabosti (trkam 🙃) in tudi trajajo cel dan, ampak v primerjavi s prvo nosečnostjo se imam kar fino 😂 upam, da tako ostane 😅


(odgovor članu luri)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oktobrčki 2024
3.3.2024 21:03:39   
luri
Po celem tednu celodnevnih slabosti se ie tudi pri meni malo umirilo vse skupaj.. (upam, da je to normalno 🫢). Sem imela pa v četrtek pregled in je plodek lepo zrastel (9 tednov).Naslednji pregled pa je nuhalna svetlina čez 3 tedne... se bom še malo načakala. 

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oktobrčki 2024
5.3.2024 12:02:55   
senorita
Oo super. Jaz sem tudi imela včeraj pregled in izgleda vse v redu 😊 nuhalno imam pa tudi čez 3 tedne. Bova skupaj odštevali 🙂

(odgovor članu luri)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oktobrčki 2024
6.3.2024 8:38:07   
zetisno
Responsible gaming practices, including 2048 cupcakes moderation, self-regulation, and parental supervision, are imperative to mitigate these risks and ensure a balanced approach to leisure activities.

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oktobrčki 2024
14.3.2024 11:43:08   
luri
Ojla Senjorita, 
izgleda, da sva samo še midve ostali tukaj.
Kako se kaj počutiš? Kako je s slabostmi on ostalimi znaki? 
Jaz sem danes noseča 11 tednov. Slabosti nimam več, imam pa še vedno občutljive, težke in boleče prsi. Včasih imam občutek kot da nisem noseča... Komaj čakam nuhalno svetlino čez teden in pol in upam, da bo res vse vredu. Včasih me je kar strah, da plodek nima več utripa... Kar neki strahovi me preplavijo in panika... 


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oktobrčki 2024
16.3.2024 11:26:04   
senorita
Očitno sva res ostali sami. Jaz sem v redu, en dan sem se malo prestrašila, ker me je res bolel trebuh, tako da sem se šla za vsak slučaj pokazat. Ni bilo nič, očitno sem se preveč najedla ali pa je bilo s hrano nekaj narobe 🤷🏼‍♀️ te razumem, tudi mene včasih skrbi, pa poskušam čimbolj odmislit slabe misli. Bo sigurno vse v redu 😊 po nuhalni bova pa še bolj pomirjeni. Drugače se pa v redu počutim, edino spat hodim že zelo zgodaj, kar ni ravno tipično zame 😂 kako si kaj ti?

(odgovor članu luri)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oktobrčki 2024
19.3.2024 15:11:40   
luri
Super, da je vse vredu. Jaz tudi hodim že zgodaj spat. V četrtek bom dopolnila 12 tednov. V ponedeljek pa imam končno pregled. Bolj kot se bliža pregled bolj sem nervozna..  Zanima me  kdaj se mi bo izbočil trebuh. V prvi nosečnosti se mi je začelo poznati tam okrog 14. Tedna. Kaj pa v službi si že povedala? :) 

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oktobrčki 2024
19.3.2024 18:30:03   
senorita
Potem sva res zelo blizu kar se pdp-ja tiče 🙂 jaz v petek dopolnim 12 tednov. V službi še nisem povedala. Prvič sem bila prisiljena povedati najprej v službi, no tokrat sem se pa odločila, da povem po nuhalni 😁 ti si že povedala?


(odgovor članu luri)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Oktobrčki 2024
23.3.2024 17:10:02   
mariaa
Adopting responsible gaming practices, such as moderation, self-regulation, and parental guidance, especially in games like papa’s freezeria, is crucial to counteract potential risks and maintain a balanced approach to leisure activities. These measures help safeguard against negative impacts while allowing players to enjoy the benefits of gaming.

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Oktobrčki 2024
26.3.2024 8:07:27   
luri
Ja, zgleda, da res. Evo, jaz sem imela včeraj merjenje nuhalne svetline in je tveganje 1:10 000. Se dala tudi kri za dvojni hormonski test. Končne rezultate izvem v petek. Upam, da ta dvojni hormonski test ne bo vsega preveč poslabšal. Me je pa danes začelo kar narahno špikati v spodnjem delu trebuha... Upam, da se samo maternica razteza. :) 
Kako si ti? 

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Oktobrčki 2024
30.3.2024 21:57:42   
senorita
Jaz sem tudi imela ta teden nuhalno in je vse v redu 🙂 tako da sem povedala še v službi. A imaš že kakšen občutek za spol? A boš vprašala katerega spola je ali bo presenečenje? Jaz ne bi mogla počakat, me preveč zanima 🙂

(odgovor članu luri)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?