|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Operacija fimoze?
16.10.2008 12:01:15   
žigolino
Zanima me če je katera imela z svojim sinkom operacijo v Celju?Zjutraj se vpišeš na info.,na katerem oddelku je potem operacija,vem da na urološkem ampak kako do tja najlažje,da ne bomo iskali zjutraj kot nori.
Operacijo imamo jutri zjutraj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Operacija fimoze?
16.10.2008 12:54:37   
blaža
verjetno že vse veste, ma mene pa zanima kaj je to Fimoza?

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Operacija fimoze?
16.10.2008 14:29:14   
žigolino
Kožica na lulčku ne gre čez glavico.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Operacija fimoze?
16.10.2008 17:36:54   
mia-2
Prijaviš mislim da se spodaj na info.Potem greš pa v 2. nadstropje otr. kirurgija.Skozi ta vhod, ki je eden naprej od ginek.V prvem nadstr. je gastro v drugem očesni in otrr. krg.greš not na oddelek in počakaš pri pultu.Pride sestra po vas in vas popiše ter da v sobo.potem pa čakate da ste na vrsti(vprašaj kateri je na vrsti).Operirajo pa oboji otr. kirurgi in urologi.Ne vem kateri bo vašega.Po op. cca2-3 ure al pa mal več odvisno od otroka dobi juhico in puding po tem pa samo še čakate odpustnico in ste konec.Vem ker sem včasih tam delala. Če te še kaj zanima vprašaj.

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Operacija fimoze?
16.10.2008 19:56:23   
blaža
Se mi je zdelo, ma nisem vedla točno kako se reče. Moja dva to imata oba. Pet letnik in osemmesečnik. Petletnik ima kremo, ki je precej izboljšala in razširila kožico, ma je še nismo spravli dol. Za ta malega pa še ne vem kako bomo.

Kakšen pa je sam poseg? Ali mu dajo samo inekcijo , al prav kakšno anestezijo? Koliko pa je to za njih neprijeten poseg? Jih boli?

najlepša hvala za odgovore!



< Sporočilo je popravil blaža -- 16.10.2008 19:59:04 >

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Operacija fimoze?
16.10.2008 22:07:52   
žigolino
Hvala Mia.Čeprav sem komaj zdaj prebrala odgovor,pa menda nisi več tu gor,bi te vseeno vprašala a potem lahko pridemo pred deseto uro,ker na napotnici piše da mamo ob desetih.Ker na ORL je tud blo fajn da smo bli mal prej tam smo bli pol hitro na vrsti.Problem mi je samo ker mamo bolj pozno in mi bo težil da je lačen,glede na to da mora biti tešč.
Hvala

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Operacija fimoze?
16.10.2008 22:38:33   
Doll
blaža otrok dobi anestezijo.našega ni nič bolelo,zdaj po 5x na dan si daje kožico dol :)

Nismo potrebovali niti nobenih obkladkov...

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Operacija fimoze?
17.10.2008 18:30:47   
žigolino
Evo, mi smo doma operacije nismo meli, samo pregledal nas je še enkrat, ker je od zadnjega pregleda minilo več kot pol leta in sedaj imamo nov datum 22.12. in ne vem, če ne bom prestavla ,ker za praznike pa res n bi rada revežu prvoščla teh bolečin, pa še nikamor ne mormo it potem in polna hiša ljudi, on pa z vsemi bolečinami. Ne vem no bomo še vidli, hvala vseeno vsem. Čao

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Operacija fimoze?
20.12.2008 17:51:35   
žigolino
Ne vem če bo kdo tole temo še bral ampak vseeno prosim za informacijo?!
V ponedeljek grema z sinom (zdaj pa upam da zares) na operacijo pa mu iz nosa teče in malo pokjašljuje.A mislite da naju spet ne bodo vzeli?Vročine nima,sploh ne zgleda bolan,sam ta nahod.?

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Operacija fimoze?
20.12.2008 18:55:00   
Petr_a
ne bodo vas vzeli,lahko kar pokličeš da prestavite.
otrok mora biti zdrav.

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Operacija fimoze?
21.12.2008 11:59:13   
staši
Se spomneš ko smo imele odprto temo"operacija žrelnice"pa je takrat moj tamali teden prej pil ospen pa sva bila sprejeta in je bil operiran ,zato mislim da je najbolje da se pogovoriš z njegovim zdravnikom kot da odpoveš sej po mojem je to brez anestezije.

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Operacija fimoze?
22.12.2008 10:25:03   
Lenny
Verjetno že imaš vse informacije, ampak za Mb vem, da junija fantka, ki mu je teklo iz noska, niso sprejeli.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?