|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Operacija je za nami
22.11.2006 8:51:42   
klaja
Pozdravljeni!

Včeraj je bila najina Julija uspešno operirana na srčku. Po mnenju kirurga dr. Sojaka je operacija potekala vredu in ne bi smelo biti težav. Trenutno je na intenzivni negi, kjer jo bodo počasi pričeli prebujat iz narkoze. Naredili ji bodo še nekaj preiskav in upamo, da bo vse vredu.

Lep pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Operacija je za nami
22.11.2006 8:56:10   
Katrin
user posted image user posted image  Bravo, Julija!

Sem vesela, da je operacija uspešno za vami; veliko lepih in vzpodbudnih novic še naprej!

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Operacija je za nami
22.11.2006 8:57:25   
mala
user posted image user posted image čestitamo za uspelo operacijouser posted image pa da se Julija čimprej vrne domovuser posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Operacija je za nami
22.11.2006 9:23:46   
til
Čestitke za operacijo in upam da bo sedaj vse v najlepšem reduuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Operacija je za nami
22.11.2006 9:29:33   
nejcko
Superuser posted image Žalim vam vse dobro, mali Juliji pa hitro okrevanjeuser posted image

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Operacija je za nami
22.11.2006 10:00:48   
lana38
user posted image Želim tvoji pučki Juliji čimprejšnje okrevanje.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Operacija je za nami
22.11.2006 10:24:59   
L & L
user posted image pa čim prejšnje okrevanje

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Operacija je za nami
22.11.2006 12:59:58   
petraz
Čestitm za uspelo operacijo in želim Juliji čimprejšnje okrevanje....user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Operacija je za nami
22.11.2006 14:14:03   
sašaš
user posted image user posted image user posted image  Čimprejšnje okrevanje (vsem)! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Operacija je za nami
22.11.2006 21:36:29   
klaja
Hvala vsem!

Sem vesela da v teh trenutkih nismo sami in da vedno kdo misli na nas!!!

Stanje je zaenkrat še stabilno in upam da tako tudi ostane ter da čim prej okreva in da pride domov.

Lp

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Operacija je za nami
23.11.2006 14:20:13   
Bučika
Klaja, mislim da sem videla tvojo punčko, saj leži v isti intenzivni sobi kot moja Zala. Zala je februarja dala skozi srčno operacijo in do pred 3 tedni je bilo vse ok. 6.11.je imela dihalno stisko in sprejeta je bila na otroško kirurgijo. Srce je hvala bogu ok, ima pa težave s pljuči, ker so se ji po operaciji srčka sesedle(desna stran). Zdaj je še vedno na ventilatorju, saj ne zmore sama dihati.Kakorkoli, dolga zgodba....je pa zdaj dokaj ok.
Ko sem prišla predvčerajšnjim popoldne k njej, je zraven ležala mala dojenčica, nisem vedela da je punčka. Takoj se mi je zazdelo, da je DS. Danes so jo prestavili k vratom in ne leži več zraven moje Zale. Danes pa je že brez tubusa..Bravo, Julija!!! Zelo dobro. Želim vam vse lepo, predvsem pa hitro okrevanje.
Če boš kaj v LJ, se mogoče vidimo in spoznamo.

lp

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Operacija je za nami
23.11.2006 21:38:48   
klaja
Bučika - upam, da bo s tvojo  punčko vse vredu. Držim pesti.

Mogoče se srečamo!


(odgovor članu Bučika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Operacija je za nami
23.11.2006 21:45:02   
Jacqueline
klaja super, samo da bo z Julijo vse ok!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Operacija je za nami
24.11.2006 8:52:57   
Anonimen
Vesela sem,da je ena skrb za vami,še bolj pa,da je micena v redu in upam,da si bo popolnoma opomogla po operaciji in nadaljevala življenje
polna zdravja in zadovoljstva.
user posted image user posted image

(odgovor članu Jacqueline)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Operacija je za nami
10.12.2006 19:18:18   
Polly
ČESTITAM user posted image user posted image user posted image user posted image .

Dr. Sojak je res CAR!!!!
Našo Pino je operiral 13. oktobra lani.

Držim pesti za čimlažje, dobro in hitro okrevanje user posted image .


_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Operacija je za nami
10.12.2006 19:33:15   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Polly)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Operacija je za nami
10.12.2006 19:44:31   
Disney
Čestitke in čimprejšnje okrevanje! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Polly)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Operacija je za nami
11.12.2006 13:09:44   
frka
iskreno vam čestitam!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Operacija je za nami
11.12.2006 14:02:18   
andreja2000
user posted image Tudi z moje strani iskrene čestitke in hitro krevanje!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu frka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Operacija je za nami
12.12.2006 14:24:27   
Lusa
Ostani še naprej takšna borkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Operacija je za nami
13.12.2006 18:15:51   
klaja
Hvala za vse čestitke!

Julija je po 10. dneh prišla domov, operacija je uspela, vsi izvidi so vredu. Tudi po prvi kontroli je stanje stabilno. Sedaj se privaja na domač ritem, zelo pa je postala razdražljiva in občutljiva.

Še enkrat hvala, da ste mislili in še mislite na nas!!!!

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Operacija je za nami
6.4.2007 8:03:53   
pickopacko
Zanima me, zaradi česa je bila operirana na srčku vaša Julija? Imam vnukinjo, ki je bila rojena 27.februarja 2007 v 26.tednu in z mamico sta v Porodnišnici v Ljubljani. Vnučka je bila v sredo operirana na srčku, ker so ji postavili diagnozo, da ima odprt Botalov vod. Imela je in še ima težave z dihanjem. Je bilo že boljše - nekaj časa je bila brez pomoči za dihanje, potem pa so ji dodali maskico, ene cevke. Vnučka leži ves čas v inkubatorju. Zanima me tudi  kdaj vzamejo dojenčka iz inkubatorja, ali morda ko samostojno diha, ne glede na težo? Ker sem nekje na teh straneh prebrala, da tudi nedonošenčka že po treh tednih lahko dajo k materi. Ali pa se motim?
Prosim za odgovor. Vsem želim prijazen dan, posebno pa še vsem, ki imajo kakršnekoli "težavice" s svojimi otročički.




(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Operacija je za nami
6.4.2007 10:11:43   
elizabeta p
Čimprejšnje okrevanje vam želim.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pickopacko)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Operacija je za nami
6.4.2007 10:33:31   
emaa
Pickopacko mi smo bili 36 tedenski, pa je bil po operaciji še  cel mesec v inkubatorju, to je tako odvisno od veliko dejavnikov, teže, vzdrževanja temperature, drugih problemov, dihanja. Saj otroka tudi dajo staršem v roke, tako da pockrljali ga bojo lahko.

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Operacija je za nami
10.4.2007 21:20:23   
klaja
Julija je bila operirana zaradi VSD in ASD, kaj več pa si lahko preberete na srčkovi strani. Glede inkubatorja pa ne vem kako je s tem.

Vaši vnukinji pa želim čimprejšnje okrevanje!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?