|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oprostitev plačila cestnine
3.6.2008 13:28:11   
Sisy
punce z izkušnjami na to temo: HELP

Julija nas čaka registracija avta.

Na Direkciji za ceste pravijo da o oprostitvi plačil cestnin nič ne vedo in da to verjetno sedaj urejajo upravne enote.

Kakšen je postopek,moram res na upravno enoto da dobim odločbo in potem naprej?

bega me tudi to ker nekateri pravijo da smo oproščeni le plačila nekega davka, drugi, pa da si z odločbo CSD-ja o dodatku oproščen plačila celotne cestnine.

Kako je sedaj s tem in kam moram letet to uredit?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)







Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oprostitev plačila cestnine
3.6.2008 14:18:44   
urška
meni se sanja ne o čem govoriš. zakaj bi bla oproščena te cestnine?user posted image  

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oprostitev plačila cestnine
3.6.2008 15:24:38   
Anonimen
Sisy najbrž misliš na cestno takso, ki se plača ob podaljšanju registracije avta.
Jaz sem imela to prejšnji mesec in sem vse uredila najprej na upravni enoti. Oni ti morajo izdati odločbo, da si oproščena cestne takse. To ti pa izdajo na podlagi odločbe iz CSD in/ali na podlagi izvida iz razvojne ambulante. Pri meni je bila dovolj odločba iz CSD.
S to odločbo iz UE sem šla jaz potem na AMZS, kjer sem delala tehnični, in so mi oprostili plačila cestne takse.
plačila nekega davka- plačilo davka je mišljeno plačilo pri nakupu novega avtomobila z določeno kubikažo

Zdej edino ne vem, če tebi vse to pripada. Vem, da je tako za otroke s PP, za nedonošenčke pa ne vem.

LP

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oprostitev plačila cestnine
3.6.2008 17:09:38   
urška
no sej to sem vedla da je mislila cestni sklad. nisem pa vedla da če ima otroka s PP da si oproščen. upam da ji rata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oprostitev plačila cestnine
3.6.2008 18:42:05   
čaki
Oprostitev plačila cestnine

a to misliš zato, ker imaš nedonošenčka, a nisi na pravem portalu??

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oprostitev plačila cestnine
3.6.2008 19:01:16   
anajmad
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

punce z izkušnjami na to temo: HELP

Julija nas čaka registracija avta.

Na Direkciji za ceste pravijo da o oprostitvi plačil cestnin nič ne vedo in da to verjetno sedaj urejajo upravne enote.

Kakšen je postopek,moram res na upravno enoto da dobim odločbo in potem naprej?

bega me tudi to ker nekateri pravijo da smo oproščeni le plačila nekega davka, drugi, pa da si z odločbo CSD-ja o dodatku oproščen plačila celotne cestnine.

Kako je sedaj s tem in kam moram letet to uredit?

O tej temi je bilo že tolikokrat predebatirano. Mal včasih poglej par postov višje ali pa uporabi iskalnik.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oprostitev plačila cestnine
4.6.2008 13:37:56   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

punce z izkušnjami na to temo: HELP

Julija nas čaka registracija avta.

Na Direkciji za ceste pravijo da o oprostitvi plačil cestnin nič ne vedo in da to verjetno sedaj urejajo upravne enote.

Kakšen je postopek,moram res na upravno enoto da dobim odločbo in potem naprej?

bega me tudi to ker nekateri pravijo da smo oproščeni le plačila nekega davka, drugi, pa da si z odločbo CSD-ja o dodatku oproščen plačila celotne cestnine.

Kako je sedaj s tem in kam moram letet to uredit?

O tej temi je bilo že tolikokrat predebatirano. Mal včasih poglej par postov višje ali pa uporabi iskalnik.


anamajd-iskalnik uporabljen,odgovora na moje vprašanje pa nisem našla drugače ne bi še enkrat teme odpiralauser posted image  Najraj mam take odgovore kot je tvojuser posted image user posted image user posted image

Mina-hvala za prijaznost...Vsaj ena ki mi je dala uporabno info.

Za vse ostale firbce pa-imam otroka s PP ter prejemam dodatek za nego,imam podaljšano porodniško in verjetno sem upravičena do plačila cestne takse... Če vas zanima še kaj pa kr rečteuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oprostitev plačila cestnine
4.6.2008 16:15:57   
Anonimen
imam otroka s PP ter prejemam dodatek za nego,imam podaljšano porodniško in verjetno sem upravičena do plačila cestne takse...


Po vsem napisanem si sigurno oproščena plačila cestne takse. Sicer pa verjetno veš tudi za vse ostale stvari, ki ti pripadajo.
Lahko se mi pa javiš na ZS.
LP

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oprostitev plačila cestnine
4.6.2008 18:14:00   
anajmad
Takole,če te je zmotil moj odgovor. Na forumu otroci -podforum ,otroci s PP imaš v gornjih vrsticah seznam,olajšav. Potem je post od emamair: vzeli so nam cestnino. Ne znam kopirati linka sorry pač nismo vsi nadarjeni za vse,jst sem mogoče za takšne odgovore. Če te je pa tok zmotil moj odgovor,pa oprosti za občutljivost.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oprostitev plačila cestnine
4.6.2008 20:13:01   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Takole,če te je zmotil moj odgovor. Na forumu otroci -podforum ,otroci s PP imaš v gornjih vrsticah seznam,olajšav. Potem je post od emamair: vzeli so nam cestnino. Ne znam kopirati linka sorry pač nismo vsi nadarjeni za vse,jst sem mogoče za takšne odgovore. Če te je pa tok zmotil moj odgovor,pa oprosti za občutljivost.


prebrala sem tako seznam olajšav kot tudi post od Emamair in če bi ti bolje prebrala moje vprašanje do te debate ne bi sploh prišlo...Torej, jasno mi je da sem upravičena do povračila cestnine,moje vprašanje je bilo kdo je pristojen oz.kje to uredim in ne kaj mi pripada.

pa btw-nekatere zadeve se dajo tut drgač povedat..Najlažje je rečt uporabi iskalnik...Verjemi-sem tolk dolg že članica na tem forumu da točno poznam pravila,iskalnik in sem seznanjena s tem da je bolje če se teme ne ponavljajo!

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oprostitev plačila cestnine
4.6.2008 20:14:25   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: mina07

imam otroka s PP ter prejemam dodatek za nego,imam podaljšano porodniško in verjetno sem upravičena do plačila cestne takse...


Po vsem napisanem si sigurno oproščena plačila cestne takse. Sicer pa verjetno veš tudi za vse ostale stvari, ki ti pripadajo.
Lahko se mi pa javiš na ZS.
LP


Mina hvalauser posted image

Vem za dopust, pa cestnino in neko 50% olajšavo pri dohodnini..Saj to je pa tudi vse kajne?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oprostitev plačila cestnine
4.6.2008 21:38:32   
anajmad
Na UE,sem že jst takrat napisala (pri postu od emamair),če bi mal bolj prebrala. Letos,lani pa si lahko uredil na vsakem organu,kjer se izvajajo tehnični pregledi. Jst sem že prebrala in sem razumela ,kaj hočeš.
Še enkrat pa oprosti,če te je to tok razburilo,da moraš uporabljati iskalnik. Ma,saj si odgovore v glavnem dobila. Pa še en nasvet-dobiš 10% popusta pri zavarovanju avta. Prineseš odločbo zraven in ti priznajo. Seveda,če hočeš uveljavljati popust.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oprostitev plačila cestnine
5.6.2008 11:44:08   
Sisy
anamajd-hvala za info. bom upoštevalauser posted image



_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?