|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Orbitrek
17.9.2011 14:11:21   
Anonimen
Oj punce, rabim pomoč. Stvar je sledeča. Pred pol leta sem kupila rabljen Orbitrek prek Bolhe in ga gonila skoraj vsak dan (rezultati so vidniuser posted image user posted image ), zdaj pa imam en ogromen problem. Na Orbitreku se je namreč že skoraj čisto natrgal trak (ali jermen?? - saj sploh ne vem). A je med vami katera, ki se ji je že to naredilo in, a ga je dala menjat, kam, kako, se ga da menjat doma (da bi mi ga zamenjal mož)? Orbitrek pa je že kar star, še iz TopShop prodaje in sumim, da ga prej dolgo niso uporabljali in je trak malo prepareluser posted image Jaz pa sem od tega Orbitreka kar malo odvisna. Hvala za vse nasvete in informacije!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Orbitrek
17.9.2011 14:23:43   
Kratka
Žal ti ne morem pomagat z odgovorom, ker moj orbitrek je še cel, ampak mislim, da bi ga raje dala najprej možu za pogledat, da vidi kaj in če lahko kaj naredi. Sej veš, da so moški iznajdljivi in mogoče mu pade kakšna ideja na pamet...drugače sem te pa hotela samo vprašat koliko časa in kako pogosto si gonla orbitrek? Jaz se ga tako hitro naveličam... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Orbitrek
17.9.2011 15:03:44   
Anonimen
Mož je drugače kar tehničen tip, ampak pravi, da za to pa res nima pojma. Jaz pa še manj...user posted image Gonim ga 40minut na dan - takoj zjutraj, ker se mi zdi, da super zaštartam v dan. Saj se meni tudi včasih ne da, ampak res, res moram spravit še nekaj kg dol od poroda (ki sem ga imela pred enim letom in pol - kriza!), pa jaz zelooo rada jemuser posted image Ne zdaj en junk food ali sladkarije (saj se tudi znajde na jedilniku), ampak na splošno hranauser posted image

(odgovor članu Kratka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Orbitrek
17.9.2011 17:19:33   
Kratka
user posted image upam, da ga boš nekak poštimala, da še spraviš teh nekaj kg dol...glede na to, da je že star bi mogoče razmislila o nakupu novega-rabljenega mogoče?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Orbitrek
18.9.2011 7:39:04   
Anonimen
Saj razmišljam o nakupu, bi rada kupila novega, vendar šele čez kakšno leto, ker sem želela nekaj bolj kvalitetnega ala Kettler, pa to letos finančno ni mogoče. Hvala za vse informacije, upam, da mi uspe popravit, ali pa, če se bo našla katera, ki se ji je to že zgodilo.

Lp

(odgovor članu Kratka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Orbitrek
18.9.2011 20:52:09   
nestea
Živjo, jaz se ravno spravljam mojega dati na Bolho. Je delujoč, lepo ohranjen, cena 30 EUR, okolica Kamnika. Super za kilce, meni je tudi pomagal pri prejšnjem post nosečniškem obdobju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Orbitrek
31.10.2021 21:20:48   
Lelly28 RR
trakove menjajo serviserji fitnes naprav , pomoje bi pa lahko tudi povprašala malce v trgovinah ki prodajajoa tekšno opremo (Hervis, Intersport in podobne), če imajo morda servis ali pa vsaj rezervne dele, da bi lahko potem se tvoj mož igral serviserja =)

(odgovor članu nestea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?