|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ortodont za otroke
27.10.2014 23:04:04   
nestea
Pri ortodontu za hčerko sem izvedela, da se čaka pol leta na prvi pregled in 5 let za aparat ??? Koliko je zamujenega v 5. letih, pri otroci, ki so v fazi rasti, pa se res ne bi smelo tako varčevati.
Ali ima katera izkušnje in predlog za kakšnega dobrega ortodonta za otroke na koncesijo, ki nima tolikšne čakalne dobe. Smo iz Ljubljane, vendar mi ni težko se zapeljati kamorkoli.
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ortodont za otroke
28.10.2014 8:35:40   
bskrle
Ta čakalna doba je kratka, v KAmniku je čakalna doba za prvi pregled 5 ali 6 LET, tako da je to ok.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu nestea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ortodont za otroke
28.10.2014 14:10:33   
respect
bela krajina - cca3- 5 mesecev user posted image

< Sporočilo je popravil respect -- 28.10.2014 14:19:02 >

(odgovor članu nestea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ortodont za otroke
29.10.2014 13:13:34   
Balerina
Na 1. pregled smo mi čakali 2 tedna. Ampak to je bilo samo tako odpri usta in da pogleda 5 min. Na bolj konkretno pa mislim da nam je dala datum čez cca 2 leti.
In kolikor je meni znano je več ali manj povsod tako. Ne vem pa koliko je s tem izgubljeno. Pri nas k sreči še ni zamenjala vseh zobk, so jo tako kmalu poslali tako da itak še nebi dobila aparata.

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ortodont za otroke
29.10.2014 13:15:28   
Balerina
Lahko si pa tu pogledaš čakalne dobe:

http://www.zzzs.si/zzzs/pao/cakdobe.nsf/DejavnostiOE?OpenView&RestrictToCategory=25000040111001&OE=LJ&tip=2&count=700

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ortodont za otroke
7.1.2015 11:15:50   
3x mami
mene tudi zanima, kje imate ortodonta in koliko ste morali čakati nanj. lahko tudi privat (a drzi, da moramo aparat v vsakem primeru placat?)

mi smo na prvi pregled cakali dva tedna, 5min na hitro pogledal v usta in "se vidimo cez dobri dve leti, je se 300 otrok pred vami". huh?

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ortodont za otroke
7.1.2015 11:42:23   
respect

IZVIRNO SPOROČILO: Balerina

Na 1. pregled smo mi čakali 2 tedna. Ampak to je bilo samo tako odpri usta in da pogleda 5 min. Na bolj konkretno pa mislim da nam je dala datum čez cca 2 leti.
In kolikor je meni znano je več ali manj povsod tako. Ne vem pa koliko je s tem izgubljeno. Pri nas k sreči še ni zamenjala vseh zobk, so jo tako kmalu poslali tako da itak še nebi dobila aparata.


Čudne ortodonte imate
Mi smo bili cca pol ure notri.
Komplet pregled še z nekimi ne vem je neki merila itn

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ortodont za otroke
7.1.2015 11:43:52   
respect

IZVIRNO SPOROČILO: 3x mami

mene tudi zanima, kje imate ortodonta in koliko ste morali čakati nanj. lahko tudi privat (a drzi, da moramo aparat v vsakem primeru placat?)

mi smo na prvi pregled cakali dva tedna, 5min na hitro pogledal v usta in "se vidimo cez dobri dve leti, je se 300 otrok pred vami". huh?



Bela krajina-črnomelj
čakali smo 3 mesece
Kot sem že napisala bili smo cca pol ure notri .
zakaj bi pa morali aparat plačat*? Razen če je otrok starejši od 18 let in niste še sploh bili pri otrodontu . Do 16 leta morate biti že v obravnavi potem je tudi kasneje zastojn

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ortodont za otroke
7.1.2015 11:58:00   
3x mami
res? mogoce pa je to nase samo uvrscanje v seznam in ni bil se prvi pravi pregled? nas je samo 'vzel na znanje', tam smo pustili napotnico in podpisali izvajo, da smo seznanjeni, da je cakalna doba nad 18mesecev. s pripombo, da lahko komot nesemo napotnico kam drugam, ce najdemo koga, ki ima krajso cakalno dobo.

ne vem, zakaj sem imela v glavi, da je nekaj vseeno treba placat. tako da super novica, hvala! user posted image

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ortodont za otroke
7.1.2015 12:09:54   
respect
user posted image

Mi smo takoj dobili datum za naslednjič čez 3 mesece speti

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ortodont za otroke
23.1.2015 20:35:49   
Paštetka
V MS je čakalna doba za 1. Pregled 1,5 leta. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ortodont za otroke
30.9.2015 18:18:16   
ekonomistica
ali kdo pozna kakšnega dobrega ortodonta?? tudi če je samoplačniško, ker ne želimo čakat 3 leta da pridemo na vrsto!
Sodelavka je sicer ful priporočala ortodonta v Babitu ampak bi rada izvedela še za koga drugega na priporočilo....
Hvala za pomoč!

(odgovor članu nestea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ortodont za otroke
30.1.2018 12:27:02   
Iwaa
Sicer verjetno ni več aktualno, ampak če bo še kdo iskal mu mogoče pride prav. Sama tudi nisem vedela kater ortodont bi bil primeren in sem na koncu izbrala ustno medicino - https://ustna-medicina.com/ortodont/ Sem bila zadovoljna in so kar hitro uredili vse skupaj.

(odgovor članu ekonomistica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ortodont za otroke
1.10.2018 19:37:22   
igga
Mi smo za eno drugo zobozdravstveno storitev prosili za pomoč tale spletni portal in vidim, da nudijo tudi pomoč pri ortodontih https://www.ezobozdravnik.si/ortodont. Je pa, če se da, res fino izkoristit ugodnost zdravljenja pri otrocih, ker je zastonj.

(odgovor članu Iwaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?