|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oskrba otroka v LJ porodnišnici
19.5.2006 8:18:15   
A_A
Mene pa zanima, kako ti osebje pomaga pri oskrbi otroka. Tu mislim na umivanje, previjanje ipd.

A od tistega trenutka, ko rodiš, a je lahko potem user posted image  čist skoz ob tebi?

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oskrba otroka v LJ porodnišnici
19.5.2006 8:29:54   
CUKRČEK
Meni se je osebje zelo dopadlo. Bili so zelo prijazni in ustrežljivi. Šele 3.(zadnji) dan sem sama preoblekla in umila malo...prej so jo oni...seveda sem bila poleg, vse to se je dogajalo v sobi. Tako sem imela hčer od začetka skoz ob sebi. Nikoli mi je niso odpeljali...razen takoj po porodu v drugo sobo, ko so jo šli umit in obleč...takrat je pa šel moj mož z njimi in dete nio bilo nikoli nikjer brez staršev.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oskrba otroka v LJ porodnišnici
19.5.2006 9:04:13   
sazi
Meni sinka niti v porodni niso odnesli iz sobe - otročka imaš ves čas na očeh. 1. dan ga previjajo in umijejo oni, 2. dan ga oni samo umijejo, previjaš že sama, 3. dan pa sama počneš vse.
O osebju je pa tako, da poznam punce, ki so bile na istem oddelku kot jaz, pa hudo razočarane nad istimi ljudmi, ki so skrbeli zame in za malega. Kaj pa vem, vedno se najde kdo, ki je manj prijazen od ostalih, samo pogosto je pa tako, da lepa beseda dobi lepo v odgovor... (ne vedno, seveda, ampak pomaga).

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oskrba otroka v LJ porodnišnici
19.5.2006 10:55:17   
SašaR
Tako kot je napisala sazi.
Tudi tisti dan ko rodiš oni poskrbijo za dete.

Pri meni pa je verjetno mala bila malo sama. Ko sem rodila sem imela čiščenje pod narkozo in takrat so partnerja ven poslali. Po cca pol ure pa je on že bil notri in malo cartal jaz pa sem še komirala.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oskrba otroka v LJ porodnišnici
19.5.2006 12:50:27   
Geja
Jaz pa bi tako rekla, odvisno od sestre, pa kakšen dan imajo...

Moje izkušnje so bile - najbolj prijazne so bile na oddelku A - po carskem rezu. Vsa pohvala ! user posted image  user posted image

Ker jaz sem bila notri skoraj en mesec in mislim da sem vse oddelke dala skozi... so me skoz selili....

čau,čau
Geja

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oskrba otroka v LJ porodnišnici
19.5.2006 12:56:58   
TONČI.
Bila sem na B oddelku in katastrofa. Drugače je tako kot je napisano zgoraj.  1dan ga previjajo one in kopajo, drugi dan ga zjutraj ti poštimaš ona te opozarja na napake. Tretji dan si pa sama za vse. Kar se pa glede dojenja tiče, je pa katastrofa. Meni ni znal sesati in so mu šele po 48 urah dali malo glukoze. Prej niso hoteli, da se nebi kao navadil na to in nebi pil mleka. S tem problemom se je z menoj ukvarjala samo sestra iz Šk. Loke ( ima dolge lase). Ko pa smo imeli doma obisk babice je pa ugotovila da ima bradico preveč notri pomakneno in zato ni mogel jesti. Saj drugače gre, če imaš lep porod, če pa si zmatrana od poroda ali pa po carskem rezu je pa res težka ker imaš otroka vedno pri sebi in ti ga ne odpeljejo. Jaz te nesreče hvala Bogu nisem imela. Ma sej drugače so kar ok.

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?