|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otok Hvar
13.7.2011 10:54:22   
Tarči
Pozdravljeni,

Zanima me če je kdo od vas že kdaj kampiral na Otoku Hvar. Z možem greva naslednji mesec na dopust na Hvar in me zanima kakšne so vaše izkušnje, vam je bilo lepo, je plaža čudovita, hrana, kampi, .....


Prosim za vaše izkušnje....


Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otok Hvar
13.7.2011 13:44:11   
suzolinka
http://www.ringaraja.net/forum/m_2777828/mpage_1/tm.htm#4323357
http://www.ringaraja.net/forum/m_5718090/mpage_1/tm.htm#5719504
http://www.ringaraja.net/forum/kamp-na-hvaru-ali-bracu/m_5574670/tm.htm
Drugače imajo pa na Hvaru kar nekaj kampov  http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzava=2&obmocje=23&vrsta=&izbor=1&otok=4
Meni je Hvar čudovit! Morje čisto, plaže čudovite, ljudje ok ...

(odgovor članu Tarči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otok Hvar
14.7.2011 8:53:58   
tea
Mi smo se ravno vrnili s Hvara in bilo je super. Bili smo v kampu Lili v Jagodni, na južni strani otoka. To je precej majhen, privaten kamp, ki ne nudi ravno nekega strašnega udobja, kot ga nudijo veliki urejeni kampi. Sanitarije so sicer starješe, vendar vedno čiste, parcele so res lepo urejene, v senci borovcev, lastnika zelo prijazna in ustrežljiva...skratka za nas je bilo idelano. Plaža je lepa - prodnat zaliv, za sezono pa po moje premajhna. Vsako juto v kamp pripeljejo kruh, vsak drugi dan pa tudi sadje in zelenjavo. Pri lastnikih lahko kupiš dobro vino, olje, olive, kapre...Najbližja trgovina je v sosednjih vaseh Sveta Nedilja, Ivan Dolac ali Zavala.
Meni je bil všeč tudi kamp v Zavali, v Ivan Dolcu pa ne, ker nima sence. Vira mi je odločno preveč skomercializiran in predrag, všeč nam je bil tudi nudističen kamp v Vrboski, pa tudi kamp Mina je bil luškan. Smo šli pač en dan na izlet in si malce ogledali kampe po otoku, da vidimo za drugič. Tisti v Milni je ok, če dobiš parcelo čisto ob morju, drugače pa tudi nima sence. Ne morem se pa spomnit, kateri kamp pri Jelsi je tisti, kjer moraš na plažo čez glavno cesto - ta mi ravno zaradi tega ni bil všečuser posted image
Skratka, če bi šli še enkrat na dopust, bi izbirali med kampoma v katerem smo bili in pa med tistim, ki je v Zavali. Prednost slednjega je v tem, da si lahko parcelo rezerviraš.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
18.7.2011 10:26:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otok Hvar
21.7.2011 7:50:58   
tea
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

Tea - si tega mislila: http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=333 ?

Hvala :)


Ta je v Zavali in pri njih lahko narediš rezervacijo, mi smo bili pa tule:
http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=159

Sta si precej podobna, mogoče ima kamp Petračica malce večjo plažo, pa trgovina je enih par 100 metrov stran... pri Lili pa ni rezervacij, v glavni sezoni mora biti plaža kar nabumfana, ti pa kruh in sadje ter zelenjavo denovno pripeljejo skoraj pred šotoruser posted image

Vožnja je bila seveda nočna, drugače bi bilo kar težko. Dol smo šli do Split (cca.5-6 ur) in tam na trajekt za Starigrad (2 uri), nazaj pa iz Sučuraja do Drvenika (30 minut), pa je potem vožnje malce več (cca.+2,5 uri). Fantje načeloma v avtu niso zahtevni, zdržijo vožnjo par ur skupaj, če pa je to v času nihovega spanja, potem pa sploh ni problemov. Nazaj smo šli popoldne, šli na celini še nekaj pojest, se malce razgibat, potem smo pa kako uro peliuser posted image  pol so pa počasi zaspali. Sem bila pripravljena na kaj hujšegauser posted image
Skratka, mi bomo še šli!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otok Hvar
22.7.2011 10:21:54   
Smeškec
Ker ste se ravno vrnili bi te prosila za nekaj informacij
- Kakšne so cene v tisti manjši trgovinici v kampu Lili?
- Ali lahko v tej trgoivinici kupiš tudi kaj za malico?
- Kako je kaj založena tista trgovina ki je malo oddaljena od kampa?
- Kakšne so kaj cene hrane, kava, vino, kakšen izlet???
- Kakšna je voda, plaža, ljudje, ....


Prosim te za kakšen odgovor, mi gremo prvič in smo vi čisto neučakani- naslednji vikend gremo.


Aha na kater mejni prehod pa ste šli?


Nekateri govorijo da se splača čež Vinice v Črnomlju, nekateri direkt na Zagreb...?



(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otok Hvar
26.7.2011 12:30:03   
tea
Smeškec, upam da nisem prepoznauser posted image  Trgovinine v kampu Lili ni, lastniki prodajajo olje, vino, rakije, olive, kapre... skratka domače proizvode. Vsako jutro pripeljejo kruh in pekovsko pecivo (krofi, rogljički..) ter sadje in zelenjavo - zelo raznoliko.
Trgovini v Ivan Dolcu in Zavali sta bolj majhni, nista pa slabo založeni, predvsem tista v Ivan Dolcu je bila meni ljubša, pa že bližje je. Je pa nekaj dražje kot v Konzumu v mestu Hvaru - do tega je enih 20 km po intervencijski poti ali pa enihn 40 km če greš okrog. Bliže je če greš v Starigrad ali pa v Jelso. Mi smo naredili en tak konkreten nakup, pa je bilo zadosti. Malenkosti smo pa kupovali v teh malih lokalnih trgovinicah.
Cene v trgovinah - teh večjih, so takšne kot pri nas, ni bistvenih razlik. Prav tako je s cenami hrane in pijače po gostilnah. V gostilni pod kampom je dnevni meni 40 kun. Glede izletov ti pa žal ne morem pomagat, se nismo nič zanimal, so fantje še premajhni, da bi jih lahko kam naokoli vlačila. Jim je bilo najljubše kar na domači plaži.
Plaža je lepa, voda krasna, ljudje pa zelo prijazi. Lastnika sta bila vedno na razpolago, če smo kaj potrebovali. Sadje in zelenjavo smo kupovali pri eni domačinki - prodaja na cesti med Zavalo in Ivan Dolcom in je bila več kot prijazna. Če česa ni imela, smo šli pa v polje nabratuser posted image , pa tudi za ribe smo se zmenili pri njej. Tudi lastnik in natakarji v gostilni pod kampom so bili zelo prijazni. Dobro smo jedli v Sveti Nedelji - se spustiš do rive in greš potem do konca vasi (ne tista v marini), pa tudi drago ni bilo preveč. Dražje je pač v mestu Hvaru.
Pa še mejni prehod - mi smo šli čez tistega pri Čatežu, za Zagreb. Ampak še ni bila glavna sezona in zato tudi ni bilo gužve.
Hvar je zame ena ljubših hrvaških destinacij, če ne najljubšauser posted image  Imjete se skrajno lepo, uživajte vsak trenutek, malce tudi za nasuser posted image

(odgovor članu Smeškec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otok Hvar
27.7.2011 14:30:19   
Smeškec
Tea nisi prepozna, ta vikend gremo. Zelooo sem vesela da si mi odgovorila. Sicer se z možem še odločava med Lili in Mino, sicer Mina deluje cenovno bolj ugodna.

Vesela sem za informacje, zanima me mogoče le to koliko stran je trgovina v Lili?

Kako je s parcelami ali je takoj vse povno? Kako je s priključki za elektriko oz. podaljšek za elektriko?
Ali si mogoče kje zasledila če lahko tam kupimo copatke/čevlje za v vodo?

Kašno je bilo kaj vreme in temperatura morja,...

Kakšne informacije bom še zelo zelo vesela user posted image

Hvala

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?