|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otok Kos
6.5.2012 23:07:26   
Urska09
Dajte mi malo svetovati tisti, ki ste že bili na Kosu v Grčiji. Na kateri del otoka bi šli: jug ali sever in v kateri hotel. Pogoj je vsaj 4 zvezdice in direktno na plaži. Imamo pa 3-letnico, ki obožuje mivko in je non stop lačna, zato nam all inclusive najbrž ne uide user posted image
Na severu otoka menda piha, pa ne vem ali ves čas ali samo kakšne dneve in kako moteče je to z vidika kopanja v morju.
Na jugu so pa baje lepše plaže, ne piha, je pa hrupno zaradi bližine letališča.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otok Kos
7.5.2012 13:15:04   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Dajte mi malo svetovati tisti, ki ste že bili na Kosu v Grčiji. Na kateri del otoka bi šli: jug ali sever in v kateri hotel. Pogoj je vsaj 4 zvezdice in direktno na plaži. Imamo pa 3-letnico, ki obožuje mivko in je non stop lačna, zato nam all inclusive najbrž ne uide user posted image
Na severu otoka menda piha, pa ne vem ali ves čas ali samo kakšne dneve in kako moteče je to z vidika kopanja v morju.
Na jugu so pa baje lepše plaže, ne piha, je pa hrupno zaradi bližine letališča.


Jaz ne bi 2x razmišljala.. Če na S bolj piha, je potem za kopanje za 3 letnega otroka preveč mrzlo.. Vsi namreč vemo kakšen je občutek ko s ekopaš in prideš ven iz vode, zunaj pa piha (za se zmrznit).. Tako, da otroku je še huje..
Če je malo bolj hrupno zaradi letališča, se jaz sploh ne bi sekirala.. Če ne piha in so plaže lepše, bo otrok užival.. Letal verjetno na plaži ne bo gledala in poslušala, zvečer pa bo tako utrujena od celodnevnega "rajanja" in kopanja, da bo v hipu zaspala in ne bo slišala ama baš ništa user posted image Vidva pa najbrž tudi ne user posted image

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otok Kos
7.5.2012 19:24:02   
latris
Mi smo bili 2 leti nazaj z dvema majhnima otrokoma na južni strani v Kardameni, hotel Norida Beach 4+ zvezdice, all inclusive. Hotel je na plaži z drobnimi kamenčki. Bili smo konec avgusta in je res zelo pihalo, čeprav piha iz severa. Veter sploh ni mrzel, prej kot bi nekdo prižgal fen. Južna stran je pomojem bolj primerna, je pa bolj gola.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otok Kos
7.5.2012 19:25:45   
latris
Aja, še to, tam kot smo bili mi, ni bilo slišati nobenih letal.

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otok Kos
28.5.2012 11:23:15   
pikicatr
ojla. Napisala bom moje mnenje, sicer pa vsak zase ve. Midva s partnerjem sva bila leta 2008 na Kosu in sicer v Tigakiju, imela sva all inclusive, ker so nas vsi prepričevali da kako je dol drago pa bla bla bla. Bila sva takrat še brez otrok, pa tudi če bi danes šla z najino pikico (2 leti), bi vzela pol penzion, cene v gostilnah so kot pri nas, ješ lahko bolj raznoliko hrano kot v hotelu. V hotelu je zlo velik mesa pa nekih omak, k znajo bit rahlo čudnega okusa. Glede pihanja na otoku, pa mislim, da je lahko samo dobrodošlo, ker je zlo vroče, ne morem si pa predstavljat kako se bo tvoja punči igrala na mivki, midva sva bla vsak dan ob 8:30 na plaži pa že nisva mogla bosa po mivki hodit, men je blo zelooo vroče. Dugač je pa na zahodnem delu otoka en zelo lep zaliv (menda divji), ampak čudovit veliko mladih družin se je hodila tja kopat, ker je bla senca, pa mivka pa toplo morje. Uživajte, pa napiši kako je bilo.

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otok Kos
1.6.2012 19:45:23   
Urska09
Tko. Gremo na jug, blizu Kardamene, hotel AI s 5*, pa da vidimo. Gužve najbrž ne bo glede na situacijo user posted image

(odgovor članu pikicatr)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?