|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otr. traktor in ?
27.2.2008 12:27:46   
žigolino
Lep pozdrav!
Mogoče bi mi lahko katera pomagala,ker sama nikjer ne najdem.Doma imamo dva traktorja na pedala,tamali jih je dobil enega novega in enega rabljenega.Problem pa je da si on želi še zraven prikolico in se posamezno pri nas v okolici ne da dobit.
A ve slučajno katera kje bi se dalo dobit?
Mogoče pa bi mi kdo lahko prodal ali podaril,če je slučajno ne potrebujete(so vaši otroci prerasli takšne igrače)!?
Pa še slikca,naš ima nekaj takega
http://soncek.si/si/33346-smoby-traktor-renault-s-prikolico-i8612.shtml
Za vsakršno pomoč ,se vam že v naprej zahvaljujem!!

< Sporočilo je popravil žigolino -- 27.2.2008 12:28:36 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otr. traktor in ?
27.2.2008 13:10:14   
aluš
Sigurno se da dobit samo prikolico. Če se je to dalo pred cca šestimi leti, se danes 1000%.

Mi smo bili takrat pametni, pa smo najprej samo traktor kupili (ki je bil res drag, ampak res dober, še danes se vozi z njim mlajši bratec). Mal prečekiraj po teh trgovinah, jaz se za vse na svet ne spomnim, kje smo kupili prikolico, vem da so jih kar nekaj imeli, samo jaz sem hotela, da se kipa, tako, da nagneš samo kiblo, ne cele prikolice, pa da ni čist majhna.

Pa pazi, kako imaš zadaaj na traktrorju nastavek za pripet, da bo pasalo skupaj (ne pašejo vse prikolice na vse traktorje).

Uspešno iskanje ti želim, če se spomnim, kje smo prikolico kupili pa sporočim naknadno.

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otr. traktor in ?
27.2.2008 13:16:53   
Maxica
Mi smo ga tudi kupili brez prikolice in mi je bilo brž potem žal. Sicer sem potem gledala še v BC, ampak sem ugotovila, da je važno, kakšen nastavek za prikolico ima traktor zadaj. Naš ima na neki navoj, eni so trikotni ipd.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otr. traktor in ?
27.2.2008 13:21:26   
dory
Ko sem kupovala traktor, sem želela, da ima vse pritekline,ki se jih je takrat dalo dobit...tako ima tudi prikolico s katero ima mali ogromno dela, kot tudi nakladalko. Kupila sem ga od john deer-ja,ki je hkrati tudi zelo dobre kvalitete...

Drugače pa mislim,da bi v trgovinah morali imet tudi posamezne dele....v nasprotnem primeru, boste mogl pa sami uporabit domišljijo...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otr. traktor in ?
27.2.2008 17:25:21   
ana b
Mi smo našemu kupili samo prikolico v Baby centru, imajo jih pa tudi v Pikapolonici. Poglej kakšne oblike je priklop.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otr. traktor in ?
27.2.2008 17:56:43   
Hans
V Baby centru sem jaz gledala zadnjič samo prikolice, ker traktor že imamo, stanejo okoli 16 eur.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otr. traktor in ?
27.2.2008 18:07:00   
žigolino
Hvala,bom šla še v BC pogledat,v pikapolonici pa nimajo,dela tam ena moja prijateljica pa mi je pogledala pa iskala pa je rekla da ne more.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otr. traktor in ?
27.2.2008 23:28:14   
*daša*
same prikolice imajo tudi v toysu in še zbiraš lahko kot bi imel pravi traktor (za vozit seno, mleko,...)user posted image

no tu jih je nekaj:

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=4&kat1=Bikes%20%22R%22%20Us&kat2=Kinderfahrzeuge&kat3=Traktor&PHPSESSID=f1c5c20509afd00040cc8ccf4c53fea9

pa še iz baby centra:

http://b2c.baby-center.si/webclassification.asp?ClassID=357&ParentClassID=29

< Sporočilo je popravil *daša* -- 27.2.2008 23:32:38 >

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otr. traktor in ?
28.2.2008 19:37:22   
A.J.
Baby center ima veliko izbire, priporočam pa tiste malo debelejše - pri tisti prikolici, ki ima tanko plastiko se priključek zelo hitro polomi - pri nas se je in pri kolegih tudi...
Lp
A.J.

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?