|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otročki po IVF/ICSI 2.del
2.7.2010 16:01:08   
Reby
Evo čvekice, dobrodošle na 2. delu user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
2.7.2010 16:08:43   
Goldy
Hitro, hitro pisat!!!! user posted image  Petek jeeee! In mi gremo jutri na izlet.user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
2.7.2010 16:13:29   
sonček33
Mi pa na dopust.
Goldy, kam pa greste?

Reby, fajn si tole zrihtala.

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 2.7.2010 16:14:03 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
2.7.2010 17:46:50   
lana70
Hm user posted image ..ja Gapi, mislim, da sem zbrkljala s Kimsy, jaja, ona je blizu mene....kratkoročna pozabljivost me še vedno daje user posted image ....aha, na drugi del teme bi lahko kopirale debato za četrtkov dejt v ZOO...če se bo še katera pridružila user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
2.7.2010 18:22:53   
lučka 25
No, potem pa jaz tudi potrjujem za četrtek popoldan. Za ZOO seveda. user posted image

Reby, dobro si ti to zrihtala. user posted image

sonček, super za dopust, uživajte!!! Saj zdaj ko maš ti počitnice bi se pa potem lahko končno zmenile še v tvojem koncu, a ne?

Goldy, vi greste pa ta vikend v moje konce (jaz jih kar za moje štejem, ker imam od tak korenine), saj greste na gorenjsko a ne? A sem jaz tudi kaj zamešala?

lana, nič bat, ta pozabljivost potem še kar traja, prej je bla nosečniška, potem je bla ponosečniška, zdaj je pa že, moj ji reče kar "babja" user posted image

Nič se grem jaz nalipšat, da bom lepa za obletnico mature user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
2.7.2010 20:43:43   
lana70
user posted image user posted image  jaja, ta pozabljivost..a babja praviš, no prav user posted image user posted image , kriza, da ne govorim o tem, da konstantno pozabljam torbo od tamale, kjerkoli že smo......

aja, pa vaše " boljše" polovice tudi pridejo v ZOO al bo moj osamljen???user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
2.7.2010 21:59:24   
Goldy
sonček - jutri pridemo na Gorenjsko!user posted image

lučka - nič ni si zamešala, res gremo na Gorenjsko.user posted image  Uživajta na obletnici.

Dekleta in fant, uživajte v vikendu!!!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
2.7.2010 23:00:37   
ledenka
zoo v čet se sliši fajn, sam povejte, kdaj boste tam user posted image  bova probala prit!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
3.7.2010 7:39:58   
gapii27
jutro jutro jutro

naš Jakob ga neki sračka ponoči user posted image a mislite da je žejen, pa se zato zbuja?  sem mu dala sicer piti pa ni blo nič kaj boljše,se je vrjetno že preveč prebudil.... vsake pol ure .... jojojojojuser posted image

mogoče pa res pridemo na zoo dejtuser posted image


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
3.7.2010 9:11:34   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

user posted image user posted image  jaja, ta pozabljivost..a babja praviš, no prav user posted image user posted image , kriza, da ne govorim o tem, da konstantno pozabljam torbo od tamale, kjerkoli že smo......

aja, pa vaše " boljše" polovice tudi pridejo v ZOO al bo moj osamljen???user posted image


Mojega sigurno ne bo, ker ma trening. Za ostale pa tud mislim da ne. Tako, da bo res bolj osamlje user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
3.7.2010 9:12:19   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

sonček - jutri pridemo na Gorenjsko!user posted image

lučka - nič ni si zamešala, res gremo na Gorenjsko.user posted image  Uživajta na obletnici.

Dekleta in fant, uživajte v vikendu!!!


Uživajte. Bi šla jaz tud mal spet ta konc gorenjske pogledat, ampak ne znese,....mam zgleda preblizu user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
3.7.2010 9:12:56   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: gapii27

jutro jutro jutro

naš Jakob ga neki sračka ponoči user posted image a mislite da je žejen, pa se zato zbuja?  sem mu dala sicer piti pa ni blo nič kaj boljše,se je vrjetno že preveč prebudil.... vsake pol ure .... jojojojojuser posted image

mogoče pa res pridemo na zoo dejtuser posted image




Ko se je pri nas to začelo, je čez 5 dni ven pokukal zobek. Mogoče je pa to?

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
3.7.2010 9:56:46   
gapii27
lučka joj kak bi blo fajnuser posted image   ja zdej je res že ene 4x to delal, v usta pa itak pomoli vse kar mu pride mimouser posted image   bomo vidli, jes tudi navijam za zobkeuser posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
3.7.2010 10:52:36   
biba007

IZVIRNO SPOROČILO: lana70

aja, pa vaše " boljše" polovice tudi pridejo v ZOO al bo moj osamljen???user posted image


Lanči, še se nam znese prištulit, vaš NE BO osamljenuser posted image - družina Bibonovih namreč še ne zna solo v dvoje potovat - je mami čisto preveč strah otročka zadaj samega tovorituser posted image . Tako pač zaenkrat potujemo tuto-completo ... Ampak ne morem nič obljubit ... imamo že dopoldne v Lj UZ... Ah, sicer pa vašemu v HAREMU zihr ne bo hudegauser posted image user posted image user posted image

Mimogrede, kako pa ostalim znese tale bebe-solo-zadaj projekt?

Aja, Gapi, da ne pozabim (Lučka, kaj praviš, a je tole še poporodna a že babja pozabljivostuser posted image ): kako pri vas hladite MAM flaške (no, al' pa grejete)? Imajo tiste luknjice v spodnjem delu, pa meni potem vse ven curlja...

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
3.7.2010 11:36:14   
gapii27
bibon od začetka sem grela v mikri 150 ml 30s...zdej pa imamo novo strategijo sprekuhano vodo malo pustiš, da se ohladi na malo bolj kot mlačno in jo daš v termosko.user posted image
curljanje... dobro v spodnji del "položi" gumo, ker če vredu ne "stoji" se potem križem privijeuser posted image ... če pa hladiš pa mal dlje traja pod tekočo, hladno vodo...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
3.7.2010 11:38:15   
gapii27
jes tamala sama vozim tudi v MB in v CE   ... bibon lahko pa nabaviš ogledalce, ki je namenjeno temu, če se sam voziž s tamalim/i.... lahko pa ga voziš spredaj, sam moraš izklopit airbaguser posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
3.7.2010 12:17:00   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: biba007



Mimogrede, kako pa ostalim znese tale bebe-solo-zadaj projekt?




...jaz - nesposobna totalnouser posted image , nekako se počutim šele sedaj, da bi "poskusila" sama vozit tamalo okrog....zaenkrat gremo tudi mi v kompletu povsod..imam pa isofix na sprednjem sedežu, torej vse je pripravljeno, da se mami začne sama z Liziko potepat user posted image

..pa super duper bi bilo, da pridete user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
3.7.2010 12:19:17   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: gapii27

jes tamala sama vozim tudi v MB in v CE   ... bibon lahko pa nabaviš ogledalce, ki je namenjeno temu, če se sam voziž s tamalim/i.... lahko pa ga voziš spredaj, sam moraš izklopit airbaguser posted image


...

...dobra si user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
3.7.2010 18:10:47   
zup2
IZVIRNO SPOROČILO: biba007
Mimogrede, kako pa ostalim znese tale bebe-solo-zadaj projekt?



Biba jaz Hano vozim že od začetka sama, ker če bi čakali na našega gospoda ne bi nikamor šli, saj sva večino dneva sami user posted image  (no prvih 14 dni smo naokrog hodili skupaj, potem pa se je očku dopust žel iztekel). Jo pa vozim zadaj, imam pa naštimano tudi ogledalo tako da jo imam skoz na očeh. Se mi pa kar srček trga ko začne kaj jokat pa jo ne morem potolažit. Se pa potem sama kar hitro umiri in zaspi.
Sva pa kar veliko naokoli, saj kar 3x na teden hodiva na telovadbo in masažo za dojenčke user posted image .

Uživajte, pa kar brez strahu same naokrog user posted image

< Sporočilo je popravil zup2 -- 3.7.2010 18:11:07 >

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
3.7.2010 22:28:17   
Sempervivum
Biba, jaz sem ta prvič, ko sem šla s sama s tamalim (ravno na naš zmenek v ZOO user posted image ), vozila kot po jajcih user posted image  Pa vsa prestrašena sem bila user posted image  In tja, pa tudi nazaj grede, sem se morala na obvoznici ustaviti na počivališču, ker je ven duda padla, pa je bil jooook user posted image  Meni je bilo pa GROZNO. Je pa vsakič lažje in boljše user posted image  Ravno zdaj sem se z ene žurke s tamalim sama vrnila (moža pa še malo tam pustila user posted image ), zdaj sem že čisto coooooool user posted image  Sem ga pa navadila, da za v avto nima dude in tudi nobene igrače, k prej ali slej vse dol popada, pol je pa spet user posted image  

ZOO: se vidimo v četrtek user posted image  Še za uro se moramo zmeniti. Midva bi prišla ob ene 4-ih.


(odgovor članu zup2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
3.7.2010 23:25:05   
Sempervivum
Ste videli????

http://www.dm-drogeriemarkt.si/novica.php?id=3322

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
4.7.2010 7:45:38   
gapii27
dobro jutro

danes pa prvo enga takratkega, pol pa kavica

[/link]








[link=http://www.fotke.hr/controls/imgSizer2.aspx?img=26438&w=444&h=0]



 
 
 
 
 
semper ja jes sem že vidla pr dnevniku-katastrofa

luna bo al ka...naša dva sta celo noč s skos premetavala, sej sta spala sam nono sop je šuškalo po pojstlicahuser posted image

smo se že napapcali, zdej pa se neki pogovarjata in čakata mami, da ju previje in spravi nazaj spatuser posted image


no lepo dopoldne vam želim, pa itak bom kr tu gor visela user posted image

< Sporočilo je popravil gapii27 -- 4.7.2010 7:48:50 >

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
4.7.2010 8:15:41   
gapii27
no ja neki  mi ne gre danesuser posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
4.7.2010 8:51:27   
Goldy
Jutrooo!

MI smo se imeli včeraj lepo. Z Bleda nas je pregnal dež, ampak vseeno.

semper - sem videla za DM. Grozno. Ma mi itak večinoma kupujemo v Mullerju. Sicer pa zdaj naša skoraj ne je več nobenih kupljenih kašic.

biba - ja, jaz tudi se kar sama vozim okrog, ker bi drugače lahko bila kr doma (ko moj dela). Na začetku je pa res bolj smotano. Navadit se moraš. Ogledalce se kupi, pa počasi, kratke razdalje....pa vedno daljše. Bo videla, da bo šlo. In da še LB malo zraste bosta prava popotnika.user posted image

gapii - a polna luna bo???

zup - masaža in telovadba za dojenčke, superca, kaj?

Grem, otrok zahteva mamico!user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
4.7.2010 9:03:00   
Goldy
sonček - uživajte na dopustu!!!user posted image  Verjetno ste šli na morje, kaj??

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?