|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
10.8.2006 21:02:01   
Adelina
Ali ima katera otroško sobo od Izi mobilija? Kakšna je kvaliteta?
Tiste, ki imate Malega princa: ste kaj delale primerjavo med tema dvema sobama-kvaliteta, cena?
Men je Izi mobili všeč predvsem zaradi stopničk za na zgornjo posteljo, Mali princ pa ima več barv pa kot vem je kvaliteta v redu. Torej rada bi izvedela še kakšno mnenje o kakšni od teh sobic. Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
11.8.2006 7:49:45   
mala račka
jaz ti žal ne bom znala odgovorit, se pa pridružujem tvojemu vprašanju. Jaz sem se namreč zagledala v Izi mobili enkrat na enem sejmu, in me tudi zanima, če ima kdo izkušnje, koliko je kaj kvalitetno to pohištvo. 

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
11.8.2006 8:13:49   
ma-ja
Mi imamo Malega princa in smo zelo zadovoljni. Sestra ina pa Izi mobili i n je tudi v redu. Tako, da je po kvaliteti in ceni na podobni ravni.
Če bi se še enkrat odločala, bi verjetno spet kupila Mali princ.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
11.8.2006 11:35:34   
Tadeja
Iz lastnih izkušenj ti lahko povem le za Mali princ.

Je izredno sestavljivo pohištvo. Ima omarice petih različnih višin (cca 400mm, 700mm, 1200mm, 1500mm in 2000 mm), dveh širin (950mm in 475mm) in treh globin (cca 330mm, 450mm in 600mm). Vse omarice imajo različne kombinacije front t.j. veliko različnih barv, kombinacije odprtih polic s predali in vratci. Edino kar je fiksno, je barva korpusov oz. osnovna barva, ki je javor.
Postelja je lahko klasična 90x200, izvedba Kim (90x200 ali 120x200), na višini 700mm ali 1200mm ali pograd.
Pisalnih miz je pa tudi kar nekaj na izbiro od klasičnih v različnih dimenzij do kotnih. Lahko so v barvi ali v javorju. Lahko pa so celo po meri.

Sama sem zelo navdušena nad Malim princem, tako da s hčerko že zbirava dinarčke, da ko bomo uredili novo sobo zanjo, bo tudi pohištvo tako kot se šika - Mali princ.

_____________________________

Bila sem topel veter svetlozelenih poljan
in kot žrebe brez vajeti ujeto v sončen dan.
(Saša Vegri)

(odgovor članu ma-ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
11.8.2006 14:33:57   
Jessy
Mi imamo Malega Princa in smo izredno zadovoljni. Ko bomo povečali družino, bomo pohištvo enostavno samo dokupili. Je pa res, da sva pred prvim nakupom z možem zrisala sobico za dva otroka.

Od izi Mobili pa imamo samo previjalno mizo, s katero smo pa tudi zelo zadovoljni.

(odgovor članu Tadeja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
11.8.2006 14:51:24   
Tejči
Mi imamo Malega princa in smo zelo zadovoljniuser posted image  Sma se pa tudi odločala med Izi mobili in Malim princem, ampak ko sma se šla okrog pozanimat, sma v Izi mobili naletela na tečno prodajalko, ki je bila obenem še zelo nesramna in ni nič znala povedat in sma se še v tistem hipu odločla za Princa-in nama ni niti malo žaluser posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
15.8.2006 1:25:18   
sasa30
Tudi pri nas imamo Malega princa in smo več kot zadovoljni. Gledala sem tudi od Izimobila, saj sta si precej podobna. Ko sva šla z možem v salon, so nama sobico izrisali (ampak s težkim srcem!) in naredili predračun v višini 650 jurjev! Pa ti moram povedat, da je sobica majhna in tudi če bi se hotela preseravat, se ne bi mogla. Potem pa sem šla direktno v Iles v Spodnjo Idrijo in smo se usedli, naredili so mi sobo po meri, da je res izkoriščen vsak centimeter. Plačali smo slabih 450 jurjev. Da si boš lažje predstavljala: pograd, 96 cm široka omara s policami in predali, še ena omara, zožana iz 96-cm na 80 cm, nato kotna omara (tudi 96 cm), potem pisalna miza in še ena odprta omara s policami in predali spodaj.
Lp in dobre nakup!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
26.1.2009 14:58:02   
Aragorn
Ojla!

Kupujem otrosko sobo Mali princ pa zaenkrat nazalost se nimam cene, ali kdo ve trenutno ceno in kje bi bilo najugodneje kupiti. Hvala vnaprej za pomoc, LP.

_____________________________

Child is a gift

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
26.1.2009 15:13:07   
benika
Kupujem otrosko sobo Mali princ pa zaenkrat nazalost se nimam cene, ali kdo ve trenutno ceno in kje bi bilo najugodneje kupiti. Hvala vnaprej za pomoc, LP.


Cene ti žal nobena izmed nas ne bo mogla povedat, ker je odvisna od samega sestava sobice. Cene so približno enake pri vseh prodajalcih, različne so le kakšne ugodnosti ali popusti pri teh prodajalcih. Predlagam ti, da se lepo vsedeš v avto in od enega prodajalca do drugega, pa bo podatek o cenah še najbolj relavanten.

Srečno pri nakupu.

(odgovor članu Aragorn)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
20.1.2010 8:31:06   
zmajaz
No da malo obnovim temo, če bo še koga zanimalo. Svakinja ima za enega sina Alplesovo otroško sobo, za drugega pa je kupila Malega princa, ki je bil dražji a slabše kvalitete od Alplesa, tako da je zelo razočarana. Morda je tisti, ki ima samo Malega princa še zadovoljen, ker ne vidi razlike v kvaliteti med eno in drugo sobico v praksi. Tako da Malemu princu smo se, ko smo si ogledali obe zadevi, takoj odpovedali.

Izi mobili - glede kvalitete v praksi ne vem - glede na ceno bi morala biti solidna - ker je sobica namreč pasje draga. Naredili so nama predračun za cca. 3900 eur, s tem da bi nama dali 15% popusta na gotovino, pa še 7%, če naročiva do konc januarja, tako da bi bila končna cena malenkost manj kot 3100 eur.

Potem sva šla izrisat še Planet od Alplesa - pohišta ne bi bilo nič manj kot pri Izi mobili, barv je tudi kar nekaj na izbiro, tako da se kar da kombinirati, edino kar mi ni tako všeč, je to, da ne moreš imeti stopničk na zgornji pograd, ampak samo lestev. Cena: cca. 2050 eur, s 5% popustom na gotovino 1960 eur, pa če vzameva v petek, ko so trojne pike, dobiva še za 340 eur pik, katere lahko vnovčiva recimo za jogi - tako da bi prišla potem sobica za 2 otroka v bistvu na koncu 1620 eur - skoraj pol manj kot Izi mobili, kvaliteta sobe pa definitivno ni slabša, ker Alples ima na splošno kvalitetno pohištvo.

Aja - bom pa definitivno šla z izrisom še k tišlarju, ki nama je delal že kuhinjo in še enih par zadev, da vidim,za kako ceno bi mi on naredil. Če mi da ceno  tu nekje kot bi me stal Alples, ali magari 100-200 eur več, potem bom pa itak dala njemu delat, ker dela res zelo zelo kvalitetno - pa še stopničke bi si v tem primeru lahko omislila. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 20.1.2010 8:34:32 >

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
20.1.2010 9:42:03   
ČebelicaMaja
zmajaz prosim poročaj, ko boš izvedela še ceno mizarja... me zelo zanima, ker smo na istem in mi je tudi Planet zelo všeč.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
20.1.2010 9:55:20   
zmajaz
Verjetno bom šla že danes zvečer k njemu, pa sporočim. 

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
21.1.2010 17:54:55   
zmajaz
No evo - poleg tega, kar so mi zrisali za Planet, sem si namislila še stopničke namesto lestve (ker je ta večja še zelo majhna in bi po stopničkah prej lahko plezala na pograd kot po lestvi) pa namesto dveh malih miz na 4 nogah eno večjo, pod katero bi lahko na sredino dala še predalnik na koleščkih. Ostalo je v bistu isto - in predračun: 2500 eur. user posted image   Pravi sicer, da je naračunal, da ga bo že material stal 1500 eur. Bomo probali še malo zglihati, ker je to precej več, kot da naročim planet jutri, ko so trojne pike, pri čemer bi profitirala 340 eur, ampak če vzamem planet bom imela kar nekaj težav zaradi mer sobe, mizar mi pa lahko naredi vse točno tako, kot je treba, tako da bom verjetno kljub vsemu vzela pri mizarju.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 21.1.2010 17:56:10 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
24.1.2010 22:44:22   
ČebelicaMaja
Hvala za info...ki je zelo dobrodošla!

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
24.1.2010 23:08:39   
rija
meni pa mali princ ni všeč. a je vsaj toliko kvaliteten kot je drag?

< Sporočilo je popravil rija -- 24.1.2010 23:09:18 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
25.1.2010 11:33:05   
nejcko
Mi imamo izi mobl in smo  ful zadovoljni. Bi šli še enkrat v nakup.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
25.1.2010 18:55:26   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

meni pa mali princ ni všeč. a je vsaj toliko kvaliteten kot je drag?


Glede na kakovost in ceno alplesovega planeta, bi rekla, da je mali princ definitivno pretiran v ceni

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
30.1.2010 10:43:17   
Anonimen
Zdravo, tudi midva se odločava za otroško oz. mladinsko sobo Mali princ, ampak bi rada na začetku kupila le omaro, pa potem naknadno dokupovala pisalno mizo, posteljo itd. Naraščaj pričakujeva aprila, pa se nama brezveze zdi kupovati baby room. Saj se da posamezne elemente tudi kupovati, ne? Pa zdaj me malo skrbi, ker nekatere niste zadovoljne z njim, prej pa sem od kolegic slišala same pozitivne stvariuser posted image Kje pa so sobe raztavljene? Brdo (Lj)?



(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
30.1.2010 10:56:56   
zmajaz
Aprilčica10 jaz sem si v živo ogledala obe sobi in ni primerjave v kvaliteti malega princa in Alplesa, pa svakinja mi je iz prakse povedala, kako se obneseta ena in druga - definitivno je Alples doooosti boljši (Tempo in Planet), pa še cenejši je. Ogledaš si pa lahko sobici v kakem Mercatorjevem salonu - jaz sem sicer bila v MB, pa so imeli vse razstavljeno: Mavrico od Novolesa, Tempo in Planet od Aplesa, Maleg princa od Ilesa ... Edino Izi Mobili ne, ampak to je pa itak skoraj najdražje pohištvo.
Jaz sem v glavenm že naročila pri mizarju, ki mi je delal že enih par zadev in je kvaliteta res 1A, sva ga pa potem prepričala še, da je spustil ceno za 200 eur, tako da bova zdaj dala 2300 eur. Planet v podobni postavitvi bi naju pa stal 1960 eur na gotovino + pike, če bi vzela v Mercatorju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
30.1.2010 11:00:39   
zmajaz
Evo - pogledaš lahko greš v:
- Mercator Ljubljana, Proletarska c. 4, 1000 Ljubljana
ali pa v
- Lesnina Brdo, C. Na Bokalce 40, 1000 Ljubljana

In ja - vso pohištvo se da kupovati po kosih.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
30.1.2010 14:52:47   
Anonimen
zmajaz: najlepša hvala za odgovoruser posted image Bova šla pogledat, ampak se mi že zdi, da bo Alples zmagal. Na žalost je vedno problem denar, ampak nočeva pa kupit kar nekaj, ker vem kaki razgrajači znajo biti otrociuser posted image

Lp

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
30.1.2010 15:30:57   
zmajaz
Z Alplesom itak ne moreš zgrešiti - to je zelo kvalitetno pohištvo. Edina slabost je, da nimajo nekaterih dobrih rešitev, kot so npr. stopničke na zgornji posteljo, če imaš pograd. Saj če ga nimaš, ti pa to ne igra vloge. Al pa če otrok ni več čisto majhen in gre zlahka po lestvi tudi ni problema.

Aja - pa če boš v Mercatorju kupovala, se res splača počakat na trojne pike - midva bi profitirala 340 eur, če bi vzela na tisti dan! Pike pa lahko itak potem takoj vnovčiš npr. za jogi ali kaj podobnega. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 30.1.2010 15:39:46 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
30.1.2010 15:53:06   
Anonimen
Veš, mam en problem. Nimam te Mercator pike in po resnici povem, sloh ne vem katero moram vzet, ker vem, da so različne barve, ene so samo za pike, druge za ne vem kaj itd. Ker nikoli nisva kupovala v Mercatorju, zdaj pa čedalje večkrat slišim od teh pikuser posted image Bom šla v Mercator in si to zrihtala - skrajni časuser posted image Kako pa potem veš kdaj so trojne pike? Ja, Alples je super!!user posted image   Ampak so vsi od tega Malega princa govorili in sploh nisva potuhtala na druge mladinske sobe.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
30.1.2010 16:00:26   
zmajaz
Poglej si na Mercatorjevi spletni strani - so kartice predstavljene - na enih samo zbiraš pike, ena je pa plačilna, da lahko z njo kar plačuješ tako kot s kreditno kartico in dobiš potem za cel mesec račun, hkrati pa zbiraš pike. Lahko pa isto nanjo tudi samo nalagaš pike. Če jo uporabljaš še kot plačilno, ti pa potem dajo še možnost obrokov na 12 ali 24 mesecev brez obresti. Da lahko dobiš na 12 mesecev, moraš vsaj 3 mesece plačevati s kartico (bilo kaj - magari 1 čigumije na mesec, samo da je položnica izdana user posted image ), za 24 obrokov pa mora biti kartica v uporabi vsaj 6 mesecev. Sama sicer tudi nimam kartice - jo ima tašča, pa še zraven smo vzeli družinsko, da se pike nalagajo na isti račun, ne na dva in potem kar njeno uporabimo, če je kaj takega. Glede trojnih pik moraš pa kar malo spremljati - najboljše na internetu al pa če malo povprašaš v trgovini, kdaj bojo spet kaj.  Pa malo se menjujejo - enkrat so v živilskih trgovinah, drugič v gradbenih, tretjih za oblačila, potem v tehniki ... Na tehniki so večinoma tam nekje 1x na mesec - samo moraš kar spremljati, da trofiš tisti dan - moraš pa prav na tisti dan plačati, če ne ni nič.

Ko imaš dovolj pik, pa jih lahko vnovčiš in z njimi nekaj kupiš - kot z gotovino. Kot rečeno - pri Planetu, ki bi stal 1960 eur, bi bilo za 340 eur pik, to je pa že lepa cifra!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Otroška soba Izi mobili ali Mali princ
30.1.2010 16:01:43   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10
Ampak so vsi od tega Malega princa govorili in sploh nisva potuhtala na druge mladinske sobe.

Ja saj jaz sem rudi samo od malega princa poslušala in se že navdušila, potem mi pa svakinja pove, da je bla ful razočarana v primerjavi z Alplesom in sem šla pogledat, pa je res razlika v kvaliteti očitna. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomladno potepanje s kolesom
Pomlad prinaša toplejše sončne žarke. Vremenske razmere, primerne za gibanje zunaj, koristijo tako staršem, kot njihovim...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?