|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroške revije
4.9.2013 21:11:07   
Mesečnica
Odločila sem se, da bom našemu prvošolčku, ki je vedno bolj navdušen nad knjigami, naročila eno od otroških revij. Odločam se med Cicibanom in Zmajčkom. Kaj priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroške revije
5.9.2013 15:42:54   
urshak
ojla, če že dobro bere, bi jaz vzela cicibana, drugače pa zmajčka

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroške revije
5.9.2013 15:48:23   
nyna84
Mi smo imeli Zmajčka, je bilo kar dosti za brati in tudi za ustvarjati.

Če ga zanimajo živali oz. narava, lahko pa tudi Mini ali kaj podobnega naročite. V glavnem, premislite, katere vsebine bi ga najbolj zanimale. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroške revije
6.9.2013 11:43:26   
SU
Mislim, da je za prvošolčka bolj primeren Zmajček. Notri je veliko reči, ki jih zmore rešit toliko star otrok (preštevanje do 10, od pike do pike, barvanje.......). Poglej si še Cicido. Mislim, da je Ciciban prezahteven za toliko starega otroka.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroške revije
6.9.2013 14:30:04   
Mesečnica
Hvala za odgovore user posted image

Evo, sem naročila Zmajčka user posted image
Naš prvošolček še ne bere, bo pa verjetno kmalu začel, ker kaže veliko zanimanja.
Imamo pa takoj za njim še enega fanta, ki bo šel v šolo naslednje leto, tako da bo revija na polno izkoriščena. Pravzaprav razmišljam, da bom verjetno naročila tudi Cicibana, da ne bo prepira.

Cicido smo pa že imeli (dobili smo nekaj izvodov) in ima za naša fanta že premalo aktivnosti.

< Sporočilo je popravil Mesečnica -- 6.9.2013 14:31:05 >

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?