|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroške sobe - cene?
6.7.2008 19:46:32   
Annny
Živjo! Mi lahko poveste, koliko približno ste dali za otroške sobe, katere kose pohištva ste kupili in kje?Toliko za moj občutek.. LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroške sobe - cene?
7.7.2008 9:26:07   
maja1488
Mi imamo 2 predalnika, eno omaro, nočno omarico, posteljo in mizico s štirimi stolčki, pa še dva taka regala z zaboji za igrače. Za vse skupaj, s posteljnino in lučkami smo dali okrog 1200€ v Ikei.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroške sobe - cene?
7.7.2008 10:22:34   
Anonimen
Jaz bom pa še šla v roku kakega meseca ali dveh po pohištvo v Ikeo, samo sem si zračunala, da me bodo posteljica, garderobna omara, previjalna mizica s komodo, dva stenska regala in talni regal za igrače prišli nekaj čez 600€ ... vse iz serije Leksvik.

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroške sobe - cene?
7.7.2008 11:25:34   
k1
mi smo vzeli v ikei (mammut sobico). komplet z vsem nas je prišla cca 100 starih jurjev, pri nas so bile dosti dražje. to pa je bilo 2 leti nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroške sobe - cene?
7.7.2008 12:35:35   
Annny
Vidim, da bolj ali manj vse hodite v Ikeo. Je katera dala delat sobico pri mizarju?Mi imamo eno čudno postavitev in bi bila najboljša ta varianta. Pozna katera kakega ugodnega mizarja?Zaenkrat imam mizarjev predračun za 2800 € (pograd - zgoraj za spanje, spodaj širši za igranje, predalnik, omara z drsnimi vrati, regalček za na steno). Meni se to zdi velikooo..imam prav ali so take pač cene???

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroške sobe - cene?
7.7.2008 13:40:35   
maja1488
Kot sem jaz gledala so cene pri nas tam nekje. V glavnem ful dražje.
Si že vse pregledala v ikei? Ti nebi nič prišlo v poštev?

JAz sem dobila ponudbo za podoben sestav kot ga imamo za cca 2700€. Me je kr na rit vrglo.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroške sobe - cene?
7.7.2008 18:21:43   
Annny
No, meni je najbolj mimo, da mi je mizar prej zagotavljal nižjo ceno, potem pa tako visok predračun. Hvala lepauser posted image No, saj je še precej drugih mizarjev.Z Ikeo je tako, da nam nobena omara ne paše v prostor, ker je narejena nekakšna niša, v katero bi šla samo vgradna omara. In če že kupim omaro, bi rada, da je potem vse v istem stilu..saj veš, kako je to..Bomo videli, bom poslala še nekaj povpraševanj in malo poklicala naokrog, gotovo niso vsi tako dragi. Saj ne rabimo ne vem kaj, samo za nekaj let..

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroške sobe - cene?
7.7.2008 18:30:15   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Annny
Je katera dala delat sobico pri mizarju?

Jst imam po meri narejeno kotno omaro 85x85x250 in posteljo 90x190 cm. Pred 2 leti je bilo oboje 150.000 sitov, se pravi cca 600€. 2800€ je pa svinjsko drago za to kar ti bo delal.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroške sobe - cene?
7.7.2008 18:35:53   
Annny
Zara, lepo, da si tako odkrito povedalauser posted image  Vidim, da si obe misliva enako.Imaš mogoče kakšnega mizarja za priporočit (zs)?? Ful bi bila vesela..

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroške sobe - cene?
7.7.2008 18:40:25   
ZARA
Dobiš cifro, samo da jo najdem. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroške sobe - cene?
7.7.2008 18:45:42   
Anonimen
Moj mož je pred dnevi končal otroško sobico, ki se čez leta lahko spremeni  v mladinsko
Sobica je sestavljala: dvodelno omaro, kotno omaro, posteljo, ki se spremeni v pisalno mizo, in male omarice za nad posteljo.Ves material je bil njegov,cena 1500 evrov.Je veliko?
Material je kvaliteten.
Saj bom brisana user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil kind lady -- 7.7.2008 18:46:09 >

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroške sobe - cene?
7.7.2008 19:03:11   
Annny
Kind lady, je tvoj mož mizar?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroške sobe - cene?
7.7.2008 19:10:16   
Anonimen
Aha user posted image

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroške sobe - cene?
7.7.2008 19:17:50   
Annny
Bom poslala zs, hvalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroške sobe - cene?
17.7.2008 10:12:50   
ella2006
Jaz sem v ponedeljek naročila otorško sobo od Malega Princa - Iles Idrija.
Vzeli smo dve postelji (1 je pograd) dve omari in dve pisalni mizi  - 2000 EUR. Se mi zdi kr ok cena, pa še nešteto varinat in kombinacij imaš na voljo, pa tudi verjetno kavlitetnejše od Ikeje.

< Sporočilo je popravil ella2006 -- 17.7.2008 10:13:10 >

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




ime za puncko
tatly

katero ime vam je lepse

Anella (66%)

Noella (34%)


Število vseh glasov: 187

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!