|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroci potrebujejo dolgčas
7.6.2011 10:59:12   
RR raziskuje
Ali dovolite otroku, da se včasih tudi dolgočasi? Da sam vodi igro? Da se sam pobota s prijatelji?

Preberite: http://www.ringaraja.net/clanek/otroci-potrebujejo-tudi-dolgcas_4533.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroci potrebujejo dolgčas
7.6.2011 22:39:36   
taška30
Uf, s temle člankom se pa jaz 100% strinjam in sem prav ponosna na to, da se moji dve nikoli ne dolgočasita, pa ne zato, ker jih kdo animira, ampak sta navajeni se sami zanimirati in zaigrati. Res pa je, da že od malega nisva bila midva neka animatorja, ampka sva jih skoraj vedno pustila, da sta se sami zaposlili - domišljija dela 100 na uro.
Me pa resnično moti tole, kar se je zadnja leta razvilo okrog rojstnodnevnih zabav. Vsaj jaz sem iz svojega otroštva bila navajena, da smo rojstne dneve praznovaii doma, otroci smo se zaprli v sobo in nikomur (ne otrokom ne staršem) ni na pamet padlo, da bi starši "vodili" potek zabave. Sedaj pa otroke nekam povabiš, letos smo tudi mi morali to narediti, ker imamo stanovanje premajhno, in sem gledala te 6-letnike tam, prav zbegano so sedeli in čakali in spraševali: kdaj pride tista teta, ki pove kaj moramo delati?!? Obup! No, in ko je prišla, se je vse odvijalo po programu...ne vem, meni se to zdi grozno, ampak očitno tako to je v zdajšnjih časih, razen če nimaš ravno hiše z vrtom ali pa če nočeš biti črna ovca...user posted image

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroci potrebujejo dolgčas
8.6.2011 8:22:10   
november2010
se popolnoma strinjam s člankom, res je, starši prevečkrat posegamo v otroško igro, pa s po moje tega sploh ne zavedamo.... :(
Jaz osebno se trudim, da jih v kolikor se da, pustim pri miru, pustim, da se sami zmenijo, pa tudi skegajo če je treba. Posežem samo če res vidi, da se ne bo dobro izteklo, ali počnejo kaj njim nevarnega. Čeprav je to ful težko in večkrat se moram prav v jezik ugriznit al pa kar stran it, da se ne vtikujem. :)

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroci potrebujejo dolgčas
27.7.2011 23:50:42   
arabela*
tud jaz se strinjam. Imam včasih kar malo slabo vest, ko mi rečeta, da jima je dolgčasuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?