|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrok je zemljo na vrtu
9.5.2008 13:20:49   
Zlato srce
Zanima me zakaj moj 2-letni otrok tako rad je občasno, ko se zunaj igra na vrtu zemljo? Rekel so mi,da mu manjka nek vitamin, mogoče veste kateri?

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 9.5.2008 13:40:56 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otrok je zemljo na vrtu
9.5.2008 14:02:28   
frutka_
Če mu zemlja pride v usta ni problema, da bi pa zemljo jedel pa bi ga najbrž opomnila...user posted image  Zaradi glist in vsega.

(odgovor članu Zlato srce)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otrok je zemljo na vrtu
10.5.2008 21:43:28   
honey
Jaz pa mislim, da zemlje ne je zaradi pomanjkanja vitaminov, ampak pač zato, ker je otrok user posted image . Kaj vse smo mi jedli, ko smo bili majhni, pa se ni nikoli noben obremenjeval s tem. Pa smo vsi zrasi in smo zdravi. Naš je tudi jedel vse mogoče - od zemlje, peska, trave, pa mu nikoli ni bilo nič. Pa tudi, če je pojedel kakšnega črva, mu ni bilo hudega. Koliko jih pojemo s sadjem, ko še vemo ne user posted image . Edino pazi, da ne bo jedel kakšne zemlje, kjer psi in mački opravljajo svojo potrebo. Drugače se bo pa hitro naveličal, ko bo ugotovil, da ni ne vem kakšen dober okus. Vsaj naš se je.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otrok je zemljo na vrtu
10.5.2008 21:53:24   
hariba
Mivka je tudi zelo priljubljena jed naše najmlajšeuser posted image . V trenutku,ko pride do peskovnika,jo ima v ustih.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otrok je zemljo na vrtu
10.5.2008 21:57:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zlato srce

Zanima me zakaj moj 2-letni otrok tako rad je občasno, ko se zunaj igra na vrtu zemljo? Rekel so mi,da mu manjka nek vitamin, mogoče veste kateri?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zlato srce)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otrok je zemljo na vrtu
13.5.2008 6:25:27   
Zlato srce
Hvala ti za odgovor.Res je,da je zdaj v takem obdobju,ko ga vse zanima.Hoče vse probat kar vidi.Samo nekatere pa to kar preveč moti in delijo razne nasvete.Pazila bom samo,da res ne bo dal v usta kakšne iztrbke od psov in mačk.user posted image Otroci odraščajo in tega se ne da spremenit.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otrok je zemljo na vrtu
13.5.2008 6:31:12   
Zlato srce
Vidim,da tudi vaša hoče spoznat kakšen je okus mivke kjer se igra.Naš je tudi,ko je imel še mivko-zdaj ima droben pesek-dajal v usta.Samo vidu si ga,kot da bi jedu krof,ker je bil okoli ust od mivke.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Minus koliko kg po porodu
Božička09

Koliko kilogramov ste bile lažje po odhodu iz porodnišnice?

3-4kg (22%)

5-6kg (25%)

7-8kg (24%)

9-10kg (17%)

11kg ali več (13%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!