|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrok se boji očeta
26.11.2014 18:05:00   
mojca92
imam šeeno težavo. hčerka je stara 2 leti in njen oče jo želi imeti vsak vikend od PET-NED.
Nobeden, tudi na CSD, sodišče mu nemore dopovedati da je to preveč za njo, sploh pri teh letih. Ko sem predlagala da jo ima vsak drugi vikend je rekel da me bo prijavil policiji da branim stike.. Njegova vzgoja je pa obup (pride hčerka domov zna govorit samo kletvice), nezna več kar je bila čez teden naučena( lulati na kahlico, čez dan biti brez flaške, reči prosim, hvala..)
Ko ga zagleda na deleč da prihaja že joka in se stiska h meni, ima odpor do njega.
Na začetku tudi po 1 mesec ni poklical in vprašal kako je, zdaj ko je pri punci jo želi imeti skos, zaradi njene mame in da se pokaže "super" fant..
Pomagajte na koga naj se še obrnem glede tegaa

< Sporočilo je popravil mojca92 -- 26.11.2014 18:07:25 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 18:17:05   
x_srečka_x
Živjo,
Na sodišču sta že določila stike? Imaš sodbo že izvršljivo? Ponavadi najprej na csd določira stike sporazumno in sodišče upošteva mnenje. Pa tudi glede preživnine in ostalega. Če pa še nimaš sodbe, pa to uredi čimprej in na csd povej mnenje tako kot si ga tu. Povej tudi kakšna hči hodi iz stikov. Jat sem rešila tudi tako, da je res videl da pač preprosto noče, tisti dan pač ni šla. Je pa tudi res, da nikoli še ni šla za cel vikend, najdlje za en dan. Hči je bila takrat stara dobro leto, stiki pa so po sedmih letih še vedno enako dolgi.
Srečnouser posted image

(odgovor članu mojca92)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 18:21:09   
mojca92
že 2 leti nazaj sva prvič bila na csd in sodišču. on zahteva vsaki vikend in mu nobeden ne more dopovedati da je preveč za otroka, ker si on pač razlaga stvari po svoje. zdaj hoče met tako pogosto zarad tašče, in ne zarad sebe.
hči joka ko ga vidi, nikakpr noče h njemu a mi nobeden več ne pomaga pri tej stvari ( kar se tiče csd, sodišča)

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 18:31:36   
LuLu
vztrajaj!
Vztrajaj, da so stiki namenjeni normalnemu, zdravemu razvoju otroka, če tega ni, ni stikov. Če tvoja socialna ne zna tega doseči, idi do psihologinje, če ona ne, pa do vodje, če še oni ne, pa še kam višje... če res škodijo, potem so zakoni na tvoji strani oz. na otrokovi predvsem. Če je slučajno nasilen do otroka, moraš uspet.
Kako je sodišče določilo?

(odgovor članu mojca92)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 18:37:08   
mojca92
nasilja ni. samo moti me da jo uči kletvice (sex, sexy, k.., mami je kreten itd..) trdi da slej ko prej se bo naučila tega.
takrat sva na sodišču podpisala da so stiki po dogovoru, v tistem času jo je imel res malo, 1x na mesec, 1 dan čez vikend, in mi je ugajalo. zdaj ko ima punco se je pa začelo po cele vikende.. kot drugo pa zahteva da jo hodim sama iskat na naslov kjer sploh ni prijavljen.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 18:39:41   
LuLu
ja potem pa glasno in jasno reči NE!
Po dogovoru pomeni, da se oba strinjata, naj bodo 1x na mesec, če se s tem ne strinja pa naj on gre v borbo na CSD. Obišči še malo CSD in se dogovori za sestanek z njim in soc. delavko in psihologinjo. Na CSD moraš ti povedati vse to, kar si tukaj napisala. Če si tam tiho, oni ne vedo zakaj ti nočeš stikov. Delaj v dobro otroka in boš imela mirno vest

(odgovor članu mojca92)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 18:47:56   
mojca92
vsak dan kličem in 100x sem povedala kako in kaj je.
na začetku je bila odločna in stala za tem kar je prav, zdaj pa se tudi njej neda nič več, druga nas pa noče sprejet.
Povablena sva bila na pogovor najmanj 4x in prišla sem samo jaz, ker on zahteva stroške prevoza in njegovo "urno postavko".. Tako da kar koli želim narditi nemorem ker ga nikakor ne spravimo nikamor.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 18:48:05   
x_srečka_x
Tako, povej mu kdaj ima stike in za koliko časa, če ga ni stik odpade. Za vsak vikend, ko nima stikov naj vaju preprosto ni doma. Lahko greš tudi na csd, kjer ga bodo oni povabili na razgovor. "Perilo prat" čet otroke mu bo nekoč škodilo ne koristilo in delaj v dobro otroka.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 18:51:32   
mojca92
Vedno je dobil vabilo od csd, ampak je imel izgovor da ni dobil nobenega vabila, drugič da zahteva od mene ali delavke stroške prevoza in urno postavko za njegov dragocen čas..upam da se bo nekako rešilo, čeprav se stem borimo že 1 leto :(

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 18:55:18   
LuLu
koga kličeš vsak dan?
Greš osebno tja, do vodje, do psihologinje... da se njej več ne da... pa to te mora do plafona dvignit. Četudi se njej ne da, se tebi da in to vztrajaš. Dokler ne pride na razgovor za stike in na pogovor o njegovem odnosu do hčere, tako dolgo ne bo stikov. Pika!
Ne rabi on več nikamor hodit... ti pa tudi njemu srečanj omogočit več kot 1x na mesec. ALi boš popustila ali ne. Samo to se odločiš.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 18:58:19   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mojca92

Vedno je dobil vabilo od csd, ampak je imel izgovor da ni dobil nobenega vabila, drugič da zahteva od mene ali delavke stroške prevoza in urno postavko za njegov dragocen čas..upam da se bo nekako rešilo, čeprav se stem borimo že 1 leto :(


bo se rešilo enkrat nekako. Največ je od tebe odvisno kako bo.
Kaj on zahteva, kake izgovore ima, to ni tvoj problem, s tem se ne ukvarjaj, škoda časa in energije. Ti si bila tam, svoje obveznosti si izpolnila

Vabilo se mu pa naj priporočeno pošlje, potem ne bo izgovora, da ga ni dobil ali naj ga delavka pokliče in povabi. Če je pa ta soc. delavka res tumasta, pa jo menjaj. Da se, samo odločna moraš biti

(odgovor članu mojca92)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 19:01:37   
mojca92
on je vedel da ima vabilo, ker me je poklicala in vprašal če sem tudi jaz kaj dobila iz csd, samo njemu se ni dalo na pošto..obveščen je bil. drugič je pa tudi bil ker ga je ona osebno poklicala ko sem bila jaz pri njej.
vedno ko pridem tja mi reče naj se oglasim naslednjič ker si naroča stranke. Obup obup obup. bila sem tudi pri direktorju in je rekel da že imamo svetovalko in nemore menjati. najlažje je tako rečti in nič narediti. takoj v petek grem na csd in upam da uredim zadevo :) hvala!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 19:02:27   
LuLu
ja, še to.. če on takšne govori socialni delavki, bi ga že morali dovolj dobro spoznati, da vedo, da nekaj ni ok z njim. Je pa tako, da so tam tudi zaposleni le ljudje, nekateri so zagreti za pomoč drugim, eni nesposobni, eni s preveč svojimi problemi. To te ne sme ovirat, ko gre za srečo in zdravje tvojega otroka.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 19:05:07   
mojca92
je že po prvem obisku videla kakšen je, in mu je to tudi povedala.
ja to je res, samo če grem jaz h drugi in jo prosim za pomoč se mi ne zdi fer da reče pejdi h tvoji svetovalki ja se ona ukvarja z vami.
pa še to a morda vi veste kaj se zgodi z otrokom če očeta ustavijo in je brez izpita za avto?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 19:05:10   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mojca92

on je vedel da ima vabilo, ker me je poklicala in vprašal če sem tudi jaz kaj dobila iz csd, samo njemu se ni dalo na pošto..obveščen je bil. drugič je pa tudi bil ker ga je ona osebno poklicala ko sem bila jaz pri njej.
vedno ko pridem tja mi reče naj se oglasim naslednjič ker si naroča stranke. Obup obup obup. bila sem tudi pri direktorju in je rekel da že imamo svetovalko in nemore menjati. najlažje je tako rečti in nič narediti. takoj v petek grem na csd in upam da uredim zadevo :) hvala!


jah, ne greš iz CSD-ja dokler ne urediš user posted image

(odgovor članu mojca92)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 19:06:01   
mojca92
je že po prvem obisku videla kakšen je, in mu je to tudi povedala.
ja to je res, samo če grem jaz h drugi in jo prosim za pomoč se mi ne zdi fer da reče pejdi h tvoji svetovalki ja se ona ukvarja z vami.
pa še to a morda vi veste kaj se zgodi z otrokom če očeta ustavijo in je brez izpita za avto?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 19:19:04   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mojca92

je že po prvem obisku videla kakšen je, in mu je to tudi povedala.
ja to je res, samo če grem jaz h drugi in jo prosim za pomoč se mi ne zdi fer da reče pejdi h tvoji svetovalki ja se ona ukvarja z vami.
pa še to a morda vi veste kaj se zgodi z otrokom če očeta ustavijo in je brez izpita za avto?

ko je tako daleč in te zezajo na CSD več ne greš tja prosit za pomoč, ampak jo zahtevaš. Saj so tam zaradi tebe, tvojega otroka, mene, naših otrok,...
Očetu dajo kazen, prepoved nadaljevanja vožnje in pač gre z otrokom na avtobus, peš nadaljuje pot,...
Če pa je slučajno pijan, pa ga peljejo na postajo, da prespi, otroka pa materi oz. sorodnikom.. ali on da podatke, ali sami najdejo, to ne vem...

(odgovor članu mojca92)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 19:21:05   
mojca92
aha. nekdo mi je rekel da se otroka vzame tudi materi če je za to vedela. imamo v namenu zdaj to rešit, samo nevem kaj se z njo zgodi.
verjetno pa kaj hujšega ne, saj on odgovarja za njo ko jo prevzame, vsaj upam da je tako :)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 19:26:36   
LuLu
ne vzamejo kar tako otroka... ti že veš, ampak se s tem ne strinjaš, lahko mu preprečiš, če te ne posluša, s silo ne moreš doseči nič.. najbolje bi seveda bilo, da ga prijaviš policiji, ko veš kdaj se gre z otrokom vozit

(odgovor članu mojca92)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 19:28:33   
mojca92
saj to je moj namen narediti. policija je že obveščena o tem in čakajo prijavo :)
samo to me je zanimalo, ker res so eni "groozili" s posledicami

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 19:32:45   
LuLu
kdo so to eni?

(odgovor članu mojca92)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 19:34:38   
mojca92
predvsem partnerica mojega očeta, in še 2 kolega, ketera sem prosila za nasvet.
zato sem bila skeptična kaj narediti.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 19:37:36   
LuLu
aha, ok... še dobro, da pišeš tu o tem, pa sprašuje še druge... najboljše pa, da si malo zakone prebereš. Potem ti ne bodo mogli kar nekaj brezveze govoriti, folk pojma nima, ugiba nekaj, nevednež pa mu nasede user posted image
So pa to zelo dobri argumenti zakaj otrok pri njemu ne sme biti prevečkrat. Pa na sodišče nazaj, če je treba, saj z vožnjo brez vozniške ogroža življenje otroka. Tu ni več šala. Če nimaš za odvetnika pa brezplačna pravna pomoč in ponovite postopek določanja stikov.

(odgovor članu mojca92)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 19:40:56   
mojca92
vidim ja, več ljudi vprašam za nasvet več odgovorov dobim.
on bi tudi z izpitom ogrožal otroka, ker med vožnjo nori, nezna se peljat normalno.. 2x je prišel sam po njo in me je kar groza jo blo predat njemu.
zato sem zdaj temu naredila konec in upam da se saj ta zadeva reši.
kaj pa glede preživnine se kaj spoznaš? :))

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Otrok se boji očeta
26.11.2014 19:44:13   
LuLu
nimaš lepe situacije in na hitro bi po tem, kar si napisala, rekla, da si premila do njega, bolj ojštra moraš biti in se zavedati, da delaš prav. Posledice so grozne, če se jima kaj zgodi na cesti. To ziher veš...
Kaj v zvezi s preživninami? Nekaj vem...

(odgovor članu mojca92)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?