|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ovulacija-kako veš
16.1.2007 9:08:34   
afnica mala
Pozdravljene user posted image  in tiste, ki to še boste. Zanima me kakšne znake imate ob ovulaciji. Pa brez bazalne temp in testerjev- tega še ne mislim počet.
Jaz npr. mislim, da takrat, ko imam ful sluzi, potem pa imam dva dni kasneje ful boleče prsi. Pa skoz eno špikanje. Pa spet ne vem kdaj imam. Po ss je ta mesec tretjič poskušava in upam, da bo user posted image . Ker prejšnjič je tudi tretjič ratalo.
Punce dajte mi pomagat!
Pozdravčki!user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ovulacija-kako veš
16.1.2007 9:57:37   
Katrin
Jaz sem pa takrat ful lačna, in bi pojedla vse kar vidim user posted image  (enako kot 2 dni pred menstruacijo).

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ovulacija-kako veš
16.1.2007 10:00:21   
afnica mala
Joj, pol bom pa bolj težko vedla, kajti zadnji mesec in pol samo jem. Sem se zredila 3 kg. user posted image user posted image
Pozdravček

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ovulacija-kako veš
16.1.2007 10:15:01   
Luskan
Jaz pa zelo močno čutim jajčnike - ko grem na wc, se mi zdi, da mi bodo kar ven padli user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ovulacija-kako veš
16.1.2007 10:27:11   
Miša...
Dan.
morem povedat, da js sploh nisem vedla kdaj mam ovulacijo. pa sma delala prvi mesec user posted image , pa nič. no in pol sem imela v tem mesecu ginekologa za bris.
in sem malo vprašala, kako in kaj, in mi je svetovala, naj začnem jest folne tablete tifoluser posted image .
in naj s partnerju user posted image , vsak dan od 7 dneva menstruacije naprej.
in zdj čakam user posted image . v petek imam ginekologa.
mogoče sem kaj pomagalauser posted image

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ovulacija-kako veš
16.1.2007 10:33:51   
stunfek
Meni se je zdel tale link ful simpatičen in poln informacij o ovulaciji. Upam,da pomaga tudi tebi. Objavila ga je moderatorka v linku "pomagajte mi..." nekaj takega.
http://www.solazazivljenje.si/naravno_nacrtovanje_druzine.html

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ovulacija-kako veš
16.1.2007 10:57:16   
afnica mala
Stunfek hvala. Malo sem že pogledala, pa se mi zdi fajn. Bomo naslednji mesec poskusili po tej metodi. user posted image user posted image user posted image .
Pa še po tisti, da vsak dan, samo težka bo.
Pozdravčki

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ovulacija-kako veš
16.1.2007 11:51:25   
2 Sraki
Ta metoda je res zakon, ki ti jo je priporočila "štunfek". Je pa fino, da si kolikor toliko pridna pri opazovanju.

Veliko uspeha!

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?