|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ovulacija
16.5.2005 13:58:15   
A_A
:)
Pozdravljene,

ze nekaj casa spremljam debato na tem forumu.
Ko sva se z mozem odlocila, da bova zacela delati na :duda: sem po internetu zacela iskati informacije in sem slucajno naletela na to internetno stran, ki mi je zelo vsec in jo od januarja letos redno gledam.

Tu sem tudi nasla informacije o merjenju BT. Sedaj je pretekel prvi menstr.ciklus, ko imam izmerjene temperature.

Krivulja je tako cudna, da sploh ne vem kdaj naj bi imela dan ovulacije :zmeden2:. Zanima me vase mnenje:
36.4, 36.3, 36.4, 36.4, 36.3, 36.5, 36.4, 36.5, 36.5, 36.6 (izmerjeno 2x), 36.3, 36.4, 36.4, 36.5, 36.3, 36.4, 36.5, 36.2, 36.2, 36.4, 36.2, 36.4, 36.3, 36.2, 36.4, 36.4, 36.3, 36.1 (izmerjeno 2x), 36.4 (prvi dan menstr.)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ovulacija
16.5.2005 14:04:42   
LANA37
Glede na te temperature, nimaš ovulacije. Posvetuj se s svojim ginekologom čim prej.

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ovulacija
16.5.2005 14:11:31   
tinkamiška
Po enomesečnem merjenju O še ne moreš kr takoj ugotoviti kdaj je O. Zelo pomebno je da meriš BT zjutraj peribližno ob istem času in preden vstaneš. % žensk, ki z merjenjem BT ugotovijo O je zelo majhen, ker BT raste in pada tudi za vsako malo spremembo, prehlad, če se razburiš,...

Jst ti predlagam, da se čim manj obermenjuješ z BT in:sloncek: vsake dva dni čez cel ciklus. Moraš se zavedat, da tudi če zadeneš O dan z:sloncek: in je pri obeh s partenrjem vse O.K., je komaj priblišno 25-30% možnosti, da zanosiš. Zato ni nič hudega, če ne rata kr takoj;)

Čim več sreče in čimprej:modri::roza: ti želim!

Tinka

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ovulacija
16.5.2005 14:21:32   
naja78
uporabi živosrebrni termometer.digitalni je preveč občutljiv.potem pa primerjaj.glede to kar si napisala ni o.

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ovulacija
16.5.2005 14:29:54   
A_A
hvala za odgovore
;)

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ovulacija
16.5.2005 14:43:35   
A_A
Še nekaj me muči.

Če nimam ovulacije, kako to, da potem sploh pride do mentruacije? A ni to dvoje povezano? :zmeden:

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ovulacija
16.5.2005 14:58:48   
baguSka
Kukr jst vem ni povezan.:zmeden:

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ovulacija
16.5.2005 14:59:06   
enaena
O in M nista nujno povezani ..
Sluznica maternice se skozi ciklus še vedno odebeljuje ... in če ni ovulacije in oploditve se kljub temu odlušči = M.
Ma jaz na tvojem mestu ne bi toliko dala na BT, v statistiki napreč pravijo, da je ovulacijo z BT možno jasno prikazovati le pri 30% punc, tako da ne skrbi...

pozdravček in držim pesti za čimprejšnjo pikico ... :miska::rozica:

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ovulacija
16.5.2005 15:01:27   
baguSka
Ja to z BT je res kar je napisala enaena.
Vidš jst se pa s sluzjo ukvarjam k je nimam..
Pa tud pravjo da ni nujno da je.
Tkole je pa takle mamo. Kaj čmo.

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ovulacija
16.5.2005 15:10:08   
enaena
Tud jst mam eno vprašanje na to temo - čist hipotetično :)

Recimo predpostavimo, da imam ovulacijo danes(zjutraj sem imela namreč padec temperature. Z mojim sva to počela predvčerišnjem zvečer, danes pa nama ne bo ratalo tega udejanit nikakor djčšqđž čšđ !!
a bo jutri že prepozno..?

ne morem verjet, da se s takimi stvarmi ubadam 8);):)-

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ovulacija
16.5.2005 15:13:04   
A_A
Mogoce si pa nisem prav merila: sem si pod jezikom zjutraj, preden sem vstala (mogoce bi pa mogla v noznici, a?) Mogoce sem pa res ena izmed tistih, ki jim BT ne pokaze.
Ma nic! Bom pocakala se en ciklus in si pridno merila. Pa veliko :sloncek:, pa kar bo pa bo.

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ovulacija
16.5.2005 15:25:57   
LANA37
Jaz si vedno merim v nožnici. Digitalni in živosrebrni termometer mi pokažeta enako.

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Ovulacija
16.5.2005 15:51:53   
vampirka
Jaz si merim pod jezikom (glavno je, da meriš na sluznici) in mi lepo pokaže ko je O - temperatura naraste tam okrog 0,5 stopinje dan po ovulaciji in pade en dan pred :hudicek: (nažalost vedno pade)! In M pri meni nastopi vedno točno 14 dni po O (sem izgleda ena izmed 30% pri kateri merjeneje BT deluje).

Vsem skupaj en 9nebesa dan!!! :rozica:

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Ovulacija
17.5.2005 7:30:24   
A_A
Včeraj sem isto vprašanje (glede O) postavila še dr.Pušenjaku, ki pa včeraj ni imel najboljšega dneva. Sem brala tudi druge odgovore, pa je vsem eno pikro besedo dodal. :ups:

Pošiljam odgovor:

"spoštovani,

v zvezi z BT ponavljam že vsaj 100-tič:

1. merite vsaj 3 mesece zapored, da bo sploh razvidno, če se kaj dogaja ali ne
2. Le pri 1/3 žensk BT kaže na ovulacijo, pri 2/3 pa žal ne.

Možno je torej oboje: da nimate ovulacije ali pa še bolj verjetno, da jo imate, pa BT tega trenutno ni pokazala."


(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?