|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ovulacijska krvavitev
14.11.2008 10:28:43   
65si72
Glede na ovulacijski koledarček sem proti koncu ovulacije, danes zjutraj pa sem opazila rahlo krvavitev, ki jo spremljajo bolečine v trebuhu, slabost, pogosto mokrenje. To se mi je zgodilo že drugi mesec zapored. Predvidevam, da gre za ovulacijsko krvavitev. Ker z možem pridno delava na user posted image , me zanima, ali je možno, da kljub krvavitvi zanosim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ovulacijska krvavitev
14.11.2008 10:32:02   
Najaa
Če je ovulacijska krvavitev pomeni, da si oz. imaš ovulacijo in seveda lahko zanosiš. user posted image

(odgovor članu 65si72)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ovulacijska krvavitev
3.12.2008 19:32:54   
Talibetun_tewhidi
jaz sem mela pekoč izcedek, oz. kri (ni bla kot menstruacija ampak prava kri) peklo me je in neprijetno mi je bilo. je to vnetje jajčnikov ali ovulacijska kri? trajalo je 2x v enem dnevu. mogoče cca 1dcl krvi.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ovulacijska krvavitev
5.12.2008 10:24:43   
bamoocham
IZVIRNO SPOROČILO: 65si72

Glede na ovulacijski koledarček sem proti koncu ovulacije, danes zjutraj pa sem opazila rahlo krvavitev, ki jo spremljajo bolečine v trebuhu, slabost, pogosto mokrenje. To se mi je zgodilo že drugi mesec zapored. Predvidevam, da gre za ovulacijsko krvavitev. Ker z možem pridno delava na user posted image , me zanima, ali je možno, da kljub krvavitvi zanosim?


Js sem imela isto, 3 mesece zaporedoma ovulacijsko krvavitev, me je že panika grabila, kaj je to. Sem klicala ginekologinjo in je rekla, da naj boma pridna in mogoče bo kaj, pa da se naj ne sekiram, ker to ni nič narobe.

No takrat se ni primlo nič, potem ko pa ni blo krvavitve, je pa ratalo;)

Mogoče, da bo pridtebi drugače, sej veš da smo vse  različne!!
LP

(odgovor članu 65si72)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?