|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PAG-POVLJANA
27.3.2006 7:00:22   
*pepelka*
A mi lahko kdo pomaga. Ne vemo kam bi šli na dopust, pa smo si ogledovali tole
http://www.apartmapag.tk
A je katera že bila tu? Povejte mi prosim, kako je za majhne otroke. Ali je kraj primerenuser posted image  A ima kdo kakšen dober predlog za počitnice v apartmajih v bližini morja, pa seveda tudi primerna cena. Rabimo pa apartma za 4 ali 5 oseb.
Za vse informacije hvala že sedaj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PAG-POVLJANA
27.3.2006 8:18:58   
Lumpi
Sem jaz tud gledala v katalog od alpetourja, da bi šli sem. Piše, da je plaža primerna za družine z majhnimi otroci. No, ne sam plaža.

Plaža je mivkasta. Imaš pa vse v bližini.

Toliko iz kataloga.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PAG-POVLJANA
27.3.2006 9:13:26   
*pepelka*
Jaz sem se zanimala privat in mi danes sporočijo, če bodo imeli slučajno kaj placa v apartmaju v pritliču in sicer konec julija začetek avgusta, zaradi kolektivnega rabimo le ta termin. Po 6. avgustu bi pa lahko dobili, sam mi ne odgovarja časovno.

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PAG-POVLJANA
27.3.2006 10:24:05   
Barbs
Hafi,

točno ta apartma oddaja ena gospa (in njen sin) iz Maribora, a ne?
Apartma se nahaja v večapartmajski hiši, betonirani. Oni so lastniki treh apartmajev, dva sta na vrhu. Spodnji apartma, za katerega se zanimaš - najraje ponudijo oddajo, zakaj? Ker ti vsi hodijo po glavi (blazno odmeva) in ker je balkonček skoraj direkto na cesti - je na robu hiše, tako, da imaš z dveh strani cesto in seveda se čez dan tam ne da sedet, ker vas bo scvrlo. Da ti ne bi govorila o kakem pogledu na morje, ker ga ni, kljub temu, da ti bo zagotovila, da je čisto blizu morja - seveda!!! Pred nosom imaš cesto, potem pa še celo vrsto betoniranih bajt - šele nato je morje...user posted image

Pa ne me vprašat, kako vem...user posted image user posted image

p.s.
Morda majhen + za plažo, ker je 200 metrov hoje južno celo nekaj sence....

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PAG-POVLJANA
27.3.2006 10:36:40   
AnBan
Mi hodimo v Povljano že 8 let. Mi je fenomenalno, tudi za majhne otroke. Hodimo pa večinoma na plažo Dubrovnik, kjer je zunaj tak droben pesek, v vodi pa mivka, nizka voda. Zraven je borov gozdiček za senco za otročke.

Če katero kaj več zanima, naj me kontaktira na privat.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PAG-POVLJANA
3.4.2006 22:06:41   
tines
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Hafi,

točno ta apartma oddaja ena gospa (in njen sin) iz Maribora, a ne?
Apartma se nahaja v večapartmajski hiši, betonirani. Oni so lastniki treh apartmajev, dva sta na vrhu. Spodnji apartma, za katerega se zanimaš - najraje ponudijo oddajo, zakaj? Ker ti vsi hodijo po glavi (blazno odmeva) in ker je balkonček skoraj direkto na cesti - je na robu hiše, tako, da imaš z dveh strani cesto in seveda se čez dan tam ne da sedet, ker vas bo scvrlo. Da ti ne bi govorila o kakem pogledu na morje, ker ga ni, kljub temu, da ti bo zagotovila, da je čisto blizu morja - seveda!!! Pred nosom imaš cesto, potem pa še celo vrsto betoniranih bajt - šele nato je morje...user posted image

Pa ne me vprašat, kako vem...user posted image user posted image

p.s.
Morda majhen + za plažo, ker je 200 metrov hoje južno celo nekaj sence....



Evo tukaj se pa ne strinjam. Smo bili lani v Povljani (2 družini), celo v isti stavbi. Mi smo bili pri nekem Damirju, oni pa pri njej. In mi je žal da nismo bili.
Gospa je zelo korektna, dobili so celo popust ker jih ni bilo pet kakor nas ampak samo trije. Apartmaje ima popedinane v nulo, klima (mi je nismo imeli), satelitska (fuzbal!!), parkirišče, gril...
Ne vem Barbs kje si bila ti ampak mi smo imeli pogled do morja, kolikor se spomnim, ga v stavbi imajo vsi. Do plaže je 2 minuti, ca. 50m zračne linije, imaš mivko, svetilnik (skakanje), borovo šumico, zraven je nekakšno zdravilno blato (smo se obmetavali vsak dan), skratka imeli smo se super, mali so uživali.
Letos so sicer finance bolj ne kot ja ampak naslednje leto spet Povljana!
Lahko samo priporočam!!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PAG-POVLJANA
4.4.2006 9:45:14   
Barbs
user posted image user posted image  - novice se hitro širijo user posted image  - tako je prav, vsak mora poskrbeti za svojo samopromocijo.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu tines)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PAG-POVLJANA
4.4.2006 18:45:51   
Primoza
Morda bi nam lahko uporabnik tines user posted image  razložil, če se je morda 3.4.2006 prijavil le z namenom, da dela reklamo za navedeni objekt.

< Sporočilo je popravil primoza -- 4.4.2006 18:49:17 >

(odgovor članu tines)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PAG-POVLJANA
4.4.2006 23:36:28   
tines
Pozdravljen moderator! Moja draga je že kar precej časa na forumu in ona mi je tudi o topicu obvestila. Ker pa je zgoraj napisano moje mišlenje, sem se pač prijavil ali naj odgovarjam pod njenim up. imenom? Če pogledaš moj ip, boš ugotovila, da je ta moj vsaj kakšno leto čisto vsak dan na forumu. user posted image
In a je zgoraj reklama? Hafi je prosila za mnenje in se ji odgovarja. Z lastniki ap. kakor Barbs namiguje nimam nič razen mnenja in zgoraj napisanih izkušenj. 
Teme nisem pričel le dodal svoje mnenje in izkušnje, če pa kaj ni v skladu s spravili, pa pobriši ali zakleni temo, saj si moderator user posted image


(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PAG-POVLJANA
5.4.2006 17:37:25   
Primoza
Najprej vprašam, odgovor se mi zdi razumen. Ker je vprašanje javno zanimivo, ga tudi postavim javno. Očitno imate obiskovalci lokacije pač različne izkušnje.

Pa lep dan še naprej.

(odgovor članu tines)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?